Terazi burcu ile Yay burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Terazi ile Yay birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Terazi burcu erkeği ile Yay burcu kadını ilişki uyumu nedir, Terazi burcu kadını ile Yay burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 18 Haziran 2023 Pazar günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Beklenmedik bir şey olması kaçınılmazdır. Nasıl davranacağınız ve nasıl ilerleyeceğiniz konusunda sizi kararsız bırakabilecek böyle bir duruma en ufak bir hazırlıklı olmayabilirsiniz. Bu zor zamanlarda yan yana durmanız çok önemli. Birbirinize ihtiyacınız var. Geri adım atamayabilirsiniz ve bununla yaşamak zorunda kalma fikri size zor gelebilir. Bir nefes alın ve sorunlarınızın üstesinden kolaylıkla gelin. Siz ikiniz uyum sağladınız ve çok uzlaşmacı oldunuz ve bu meydan okuma, yalnızca hayatın sunduklarına saygı duymanızı sağlayacak. Bugün tam bir uyum içinde olmanız iyi bir şey.

Beklenmedik şeyler bekarların da başına gelmek üzere. Romantik hayatınızın terk edilmiş bir kara parçası olduğunu düşündüyseniz, bugün size bir hediye. Hayalinizdeki kişiyle tanışacaksınız ve aynen öyle tıklayın. Veya eski sevgilinizle karşılaşabilir ve tekrar bir araya gelebilirsiniz. Geçmişten hayatın boyunca taşıyacağın bir sürü ders var.

Telaş gerçek olmasına ve oksitosin ile dopamin seviyeleri dengede olmasına rağmen, işleri ağırdan alacaksınız. Kişiyle her anı başlatacak, duraklatacak ve kucaklayacaksınız çünkü bunun kaymasına izin vermek için bir embesil olurdunuz. Bu iyi bir haber. Yeni favori duygunuz olacaklar. Sonsuzluk gibi görünen bir süreden sonra yaşadığını hissedeceksin. Hayatınıza yeni bir anlam katacaklar ve onlarla tanıştığınız için minnettar olacaksınız. Bundan daha romantik ne var? Bugün hamlenizi körü körüne yapabilirsiniz. Aklınızda bulundurmanız gereken tek şey, onlarla kuracağınız ilişki ne olursa olsun onu tüketmemek. Saplantılar sizi boğdu ve sizi her zaman yeniden aşağı çekme gücüne sahipler.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/