Aslan Burcu

Aslan burcunun aşk hayatı bugün nasıl geçecek? Bugün burcunuzu neler bekliyor? Hayatınızı değiştirecek olaylar bugün mü gerçekleşecek? Tüm sorularınıza buradan cevap bulabilirsiniz.

6 Şubat 2023 Pazartesi için günlük burç yorumları

Günlük İlişki Burç Yorumu

Bu gece bir randevunuz varsa, gerçekten iyi gitmeli — ve yoksa, randevu almak için iyi bir konumdasınız! Dışarı çıkın ve insanlarla karıştırın: Neye sahip olduğunuzu gerçekten görmek istiyorlar.

Günlük Bonus Burç Yorumu

Geçmişi hatırlamak, gelecekte nereye gideceğinizi belirlemenin harika bir yoludur.

Günlük Aşk Burç Yorumu

Leo, bugün samimiyet ve duygusallık söz konusu olduğunda sezgilerinin yüksek sesle ve net bir şekilde konuşmasına izin ver. Zihnin ve iletişimin kozmik haberci gezegeni Mental Merkür, uzayın derinliklerinde dans edecek ve hoş bir Neptün’e 60’lık açı yapacak. Büyük Çözücü Neptün, cinsellikle ilgili güneş sekizinci evinizde yörüngede dönmeye devam ediyor. Rüyalardaki veya evrenden gelen güçlü mesajlara hazır olun. Bunlar doğrudan sizin içindir! Neyse ki, bu mesajlar karanlık veya uğursuz olmaktan çok, doğası gereği olumlu ve tatlı olacaktır. İlişkilerle ilgili yüzleşmeniz gereken herhangi bir travma varsa, bugünün onları açmak için harika bir zaman olacağını unutmayın.

Günlük İş Burç Yorumu

Neye yatırım yapmak istiyorsun Leo? Bugün Oğlak burcundaki Merkür Balık burcundaki Neptün ile 60’lık açı yaparken hayalleriniz keşfedilmeye değer. İş yerinde tartışılacak ve planlanacak çok şey var, özellikle de zamanınızı, enerjinizi ve kaynaklarınızı yatırmaya değer bir şey varsa. Sabit bir eylem planı oluşturarak hayalleriniz üzerinde kontrol sahibi olun. Bunun bir kısmı, ne yapmak istediğiniz veya bu konuda nasıl ilerlemek istediğiniz konusunda açık olmaktır. Potansiyel planlarınızdan bahsederken, başkalarının gücünüzü baltalamasına izin vermeyin.

Günlük Sevgili Burç Yorumu

Ay, Aslan egonuzu yoğunlaştırır, ancak katı Satürn’ü rahatsız ederek en önemli artılarınızı etkiler. Ancak, aşkın üstesinden gelmek için mücadele ettiğiniz veya ara sıra başarısız olduğunuz büyük ve sürekli bir sınav olduğuna kendinizi inandırmayın. Satürn böyle düşünmenizi istiyor çünkü hangi testleri yaparsanız yapın değerli, potansiyel olarak ömür boyu sürecek bir ders sunuyor. Ay ve Satürn şimdi birini vurgulamak için birleşiyor.

Günlük Yüzeysel Burç Yorumu

Bir şeyi istediğin gibi yapman gerekiyorsa, o adımı at. Ay artık Aslan’da dolunayda değil ama Luna, Bir Numara’ya odaklanmanıza yardımcı olmak için ortalıkta dolanmaya devam ediyor. Tanıdığınız herkesin sizin için önemli olan bir şeyi tamamen desteklediği gün asla gelmeyecek. Belki inanmayanlar neyi başarmaya istekli olduğunuzu anlamıyorlar. Ama şimdilik, ‘yalnız gitmeniz’ gerektiğini hissediyorsanız, bu akıllıca olabilir.

Bir akrabanız, şu anda fiziksel görünümünüz veya giysileriniz hakkında istenmeyen ve istenmeyen eleştirilerde bulunabilir. Hoş olmayan bir sevdiğinizle karşı karşıyaysanız, üzülmeden önce “gerçek” sorunun ne olduğunu sormanız yardımcı olabilir. Görünüşe göre güvensizliklerini senden çıkarıyorlar.

Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay’ın yarın gelir sektörünüze geri dönmesine giden yolda, odak noktası hala finansal çitin diğer tarafında, son günlerden bir bilgi indirme paketini açmaya devam ediyorsunuz. Para tanrıları, Ay’ın yarın gelir sektörünüze dönmesinden önce bekle ve gör yaklaşımını çağırırken aynı zamanda, para meseleleri söz konusu olduğunda da aynısını yapıyorlar, ancak daha çok size mali durumunuzu dinlemeniz için zaman vermek için içgüdüler ve hayal gücü.

Geçen hafta bu zamanlarda, işteki Merkür ile kariyer cephesindeki Uranüs arasındaki dostluk yönü, sadece altı hafta içinde üçüncü kez, ancak ilk kez her ikisi de doğrudan hareket halindeyken zirveye ulaştı. Bir hafta sonra ikisi de hız kazanıyor ama yarın Ay’ın gelir sektörünüze dönüşü gelir, iş ve kariyer cephelerinde işleri bir araya getirmeye yardımcı olacak.

Günlük Finans Burç Yorumu

Dengenize bakabilirsiniz ve bakmalısınız, ancak gerçek sorunlarınız yüzeyin altında. Sadece cüzdanınızda değil, gerginlik belirtileri gösteriyorsunuz. Zihinsel ve fiziksel sağlığınızı beslemeye başlayın.

Günlük Yemek Burç Yorumu

Bugün iş yerinde duygular tavan yapacak, ancak Zen’in vücut bulmuş hali olmaya çabalayacaksınız. Dönen girdabın ortasında otururken bu zor olabilir. Ama bir fincan organik papatya çayı, bir limon dilimi ve bir nane dalı ile etrafınızdakileri üzecek şekilde mantranızı söylemeye sevk edebilir.

Günlük Güzellik Burç Yorumu

Gözler sürekli akıyor mu? Alerji olmayabilir. Suçlu için güzellik yardımcılarınıza bakın! Maskaranın son kullanma tarihi geçtiyse veya göz kapaklarının içini kaplıyorsan, işte cevabın.

Günlük Annelik Burç Yorumu

Bugün o kadar iyi bir ruh halindesin ki kimsenin seni üzmesini istemiyorsun. Pek çok küçük sorunun sizin çocuğunuz için o kadar da küçük olmadığını unutmayın. Binky’yi bulamazlarsa dünya sona erebilir – öyleyse devam edin!

Günlük Gençlik Burç Yorumu

Şimdi yeni bir telefon veya başka bir alet satın almanın tam zamanı — eğer paranız veya izniniz varsa, yani! İnsanlara ulaşma beceriniz her durumda büyük ölçüde gelişmelidir.

Günlük Ev Burç Yorumu

Bugün cesur ol; ilk adımı atın ve devam edin. Bir havuz kurmanın veya sıfırdan bir manto inşa etmenin gerçekliğini düşünün. Öğrenmek için sabrınız ve bunu yapmak için harcayacağınız zamanınız var — büyük projelerden çekinmeyin. Muhtemelen mahallenizde ahşap işleme becerilerini sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyacak emekli bir beyefendi vardır.

Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar, bugün enerji seviyeniz yüksek olmalı, bu nedenle kendinizi huzursuz hissedecek ve zamanınızın çoğunu dışarıda geçireceksiniz. Evde halletmen gereken bazı işler olabilir ama aile üyeleri sana yardım etmeli ve hepsini çabucak bitirme eğilimindesin. Tüm görevleriniz arasında en yavaşı olabilecek evrak işlerinin tamamlanması gerekebilir. Sinirlenme. Halledin ve sonra bu akşam eğlenin.

Aslan Burcu Günlük yorumunun devamını okuyun.

6 Şubat – 12 Şubat Haftası için haftalık burç yorumları

Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi veya Salı günü, mali durumunuza bakmak ve neleri harcayıp neleri harcayamayacağınızı görmek için biraz zaman ayırın. Bu hafta bazı alışverişler yapmak istemeniz için iyi bir şans var. Hafta ortası, geleceğe bakıyor olacaksınız ve en yeni teknolojiyi elinize almak için çaresiz kalacaksınız. Hafta sonu, geçmişin özlemini çekeceksin. Belki kalbini bir antikaya koydun? Biraz araştırma yapın ve zor kazandığınız parayı yere dökmeden önce bu konuda neler öğrenebileceğinizi görün.

Haftalık Aşk Burç Yorumu

Merhaba Leo! Bu, zeminde durmanızın ve ilişkilerde ne istediğiniz ve neye ihtiyacınız olduğu konusunda açık sözlü olmanızın isteneceği haftalardan biri. Ortaklıklarınız için çok yüksek beklentileriniz var. Birisi size aynı enerjiyi geri vermiyorsa, zaman ayırmaya değmez. Özellikle 11 Şubat’ta Merkür’ün karşıt burcunuz olan Kova burcuna geçmesiyle biraz daha dalgın veya inzivaya çekilmiş hissedebilirsiniz.

Bununla birlikte, genel olarak güneşli doğanız, bu ay göksel geçişler boyunca ilham almanızı sağlayacak. Beşinci ayın dolunayı sırasında geçmiş aşklarınızı yeniden ziyaret etme ve “kaçan aşk” ile yeniden bağlantı kurma şansınız olacak. Bu geçişler altında sesinizi özel birine ifade etmek için çağrıldığınızı hissedeceksiniz. Bu aynı zamanda büyük bir yansıma zamanı olabilir. Ortakların da zamanınız için güçlü talepleri olabilir.

Ana ders, ruhunuzun içinde hissettiğiniz rüyalara karşı zamanınızı gerçekten harcadığınız şeyle ilişkilidir. Sevdikleriniz tam olarak şu anda kim olduğunuzu yansıtır. Güneş burcunuzla hizalanan dolunay, gerçek doğanızı görmenizi ve anlamanızı sağlar. Duygusal yanınıza yaslanın ve en içteki arzularınızı kucaklayın.

Haftalık İş Burç Yorumu

Leo, çalışma haftan boyunca neye odaklanacaksın? Çalışma haftanızın başında, 5 Şubat Pazar günü burcunuzdaki dolunay sırasında kendi kendinizi yansıttığınızı hissedebilirsiniz. Dolunay, altı aylık bir kendini geliştirme ve tam daire içine giren keşif döngüsünü temsil eder. Bu nedenle, profesyonelliğinizde daha olgun veya daha güvenli hissedebilirsiniz.

Bu aysal kişisel gelişim döngüsünden ilerlerken, birkaç gün sonra Oğlak burcundaki Merkür Balık burcundaki Neptün’ü 60’lık açıyla geçtiğinde, iş hayatınızda belirli şeyler hakkında konuşurken veya bazı şeyler sorarken daha özgüvenli hissedebilirsiniz. Sekstil, işte kontrol sizdeymiş gibi hissetmek istediğiniz veya ihtiyacınız olan şeyler hakkında daha iletişimsel olmanıza yardımcı olabilir.

Şans eseri, bu, 8 Şubat Çarşamba günü Balık burcundaki Venüs’ün Boğa burcundaki Uranüs’ü altmışlık açıyla konumlandıracağı düşünülürse, kariyer yolunuzla ilgili yaptığınız yatırımlarla güçlenmiş hissetmenize yardımcı olabilir. kariyer yolunuzla. Ancak işteki alışkanlıklarınızda, rutinlerinizde ve daha fazlasında önemli değişiklikler yapmak istiyorsanız, bu hafta sonunda Oğlak burcundaki Merkür Oğlak burcundaki Plüton ile kavuşum yaptığında bunun hakkında konuşun.

Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, birkaç mükemmel fırsat var.

Hafta, 5 Şubat Pazar günü kendi burcunuzdaki dolunayın güven evinizi aydınlatmasıyla başlıyor. Bugün kesinlikle çekicisin. Leo, sosyalleşme ve şehirdeki bir partiye ya da etkinliğe gitme vaktin geldi. Nereye giderseniz gidin, insanlar sizi cezbedecek ve çok ilginç kişilerle tanışma olasılığınız var. Sahnede olma fırsatınız varsa, çok daha iyi. Ayakta alkışlanabilirsin.

6 Şubat Pazartesi günü Merkür Oğlak burcunda ve iş eviniz Balık burcundaki Neptün ile 60’lık açı yapıyor. Leo, bir projenin başarılı olması için neye ihtiyacı olduğunu biliyor olabilirsin ama amirin bunu eski yöntemle yapmanı isteyebilir. Şimdi yazı tura atmanız gerekiyor. Silahlarınıza sadık kalabilir ve kendi yolunuzu deneyebilir veya yeşil ışık yakmak için patronunuzla görüşebilirsiniz. Bugün, gitmenin yolu içgüdülerine güvenmek.

Şubat Ayı için Aylık burç yorumları

Aylık Aşk Burç Yorumu

Güçlü lideriniz olan güneş, 3 Şubat’ta kararsız Uranüs ile gergin bir kareye giriyor ve bu durum şüpheye, kafa karışıklığına ve nihayetinde hayal kırıklığına yol açabilir. Yeni bir aya böyle başlamak istemezsiniz ama Evren gizemli şekillerde çalışır. Ve ne yazık ki, bu öngörülemeyen enerjiyle savaşmaya çalışmak, işleri daha da kötüleştirme eğilimindedir.

Dolunay sırasında, beşinci evdeki ego yükselten ilk evinizde büyüleyici büyük kedi enerjisi yayarsınız, ancak bu, her şeyin hızla düzelmesine yardımcı olacaktır. Çözmeniz gereken bazı romantik sorunlarınız varsa, bu lunasyon sırasında kimseyi sizinle aynı fikirde olmaya ikna etmekte sorun yaşamamalısınız.

11 Şubat’ta konuşkan Merkür açık fikirli Kova’ya sürüklendiğinde iletişim özgürce akıyor ve sizi diğer orijinal düşünürleri ve yenilikçileri aramaya gönderiyor. Eşiniz veya randevunuz çok çeşitli konular hakkında konuşmakla ilgilenmiyorsa, muhtemelen sıkılırsınız.

Güneş, on sekizinci gündeki duygusal su burcu Balık ile bağlantı kurduğunda işler hassas bir hal alır ve kesinlikle diğer insanların durumlarına karşı daha sempatik ve anlayışlı olursunuz. Geçmişte birini haksız yere yargıladınız mı? Belki de onlara bir şans daha vermenin zamanı gelmiştir, Leo.

Aylık İş Burç Yorumu

Şu anda ister evden ister bir ofiste çalışıyor olun Leo, mevcut çalışma durumunuza ve geleceğinize fayda sağlamak için bağlantılar kurmakla son derece meşgul olacaksınız. 5 Şubat’taki dolunay, size faydalı olabilecek yeni insanlarla tanışmanıza yardımcı olabilir. Bunlar, kariyerinizi yükseltmek için yardım eli uzatabilecek eski meslektaşları içerebilir.

Ancak, gerçek niyetlerinin farkında olun ve şu anda hatalı sözleşmelere dikkat edin. Bu insanlardan bazılarının sizin farkında olmadığınız gizli amaçları olabilir. Merak etme. Her şey eninde sonunda gün yüzüne çıkacak.

Dikkat edilmesi gereken bir başka tarih de ayın on sekizinci günü güneşin Balık burcuna girdiği zamandır, çünkü mali konuları biraz kafa karıştırıcı hale getirebilir. Serbest çalışan bir iş için zam veya ücret karşılığında bir sayı belirlemeden önce rehberlik isteyin. Değerinizden daha azıyla yetinmemek için kimse sizden daha fazlasını bilemez ve bu sizin için daha fazlasını talep etme zamanıdır. Tereddüt etmeden konuşun. Bu senin hayatın ve adil bir anlaşma aldığından emin olmalısın. Ekibinizin diğer üyeleri ve iş arkadaşlarınızla mali açıdan eşit durumda olmalısınız.

Aylık Burç Yorumu

Birlikte çalışma

Aslan, Kova burcundaki güneş ve ayın ilk yarısında ilişki sektörünüz “ben” yerine “biz” vurgusu yapıyor. Partnerinizle sosyalleşmekten, yeni şeyler yapmaktan ve her türlü şekilde etkileşimde bulunmaktan keyif alacaksınız. Talepkar Satürn hala bu bölgede seyahat ediyor olsa da, güneş sizi durumu değerlendirmeye ve temel ilişkileri nasıl geliştirebileceğinizi düşünmeye teşvik ediyor. Aynı zamanda yönünüzü bulmak için bir fırsat.

5 Şubat’ta burcunuzdaki dolunay döneminde daha dikkatli olmanız gerekebilir çünkü birisi hak ettiği ilgiyi göremezse bu drama ve öfke nöbetlerine yol açabilir. Halının altına süpürülen bir ilişki sorunu doruk noktasına ulaşabilir ve bu günü potansiyel olarak duygusal bir gün haline getirebilir. Aniden bir şey yapmaktan kaçının. Harekete geçmek için sakinleşip toparlanana kadar bekleyin.

Meraklı Merkür on birincide Kova burcuna geçerek iletişimi ve tartışmayı teşvik eder. Zor konuşmaları başlatan siz olursanız birçok şey çözülebilir. Mercury, işbirliği yapma ve anlaşmaları sonuçlandırma yeteneğinizi geliştirir, bu nedenle önemli fırsatlar etrafında müzakere için de alan vardır.

18 Şubat itibariyle, güneş dört hafta boyunca derin bir duygusal bölgede olacak ve duygusal bagajınızı bırakmanız için size ilham verecek. İşe, finansa ve başarınızın önündeki tüm engelleri kaldırmaya daha fazla odaklanmış olabilirsiniz. Burası, bir yaşam koçunun, daha zengin ve mutlu bir hayatın tadını çıkarabilmeniz için sınırlarınızın ötesine geçmenize yardımcı olabileceği yerdir.

On dokuzuncu gündeki Balık burcundaki yeni ay, bir fikir, ürün veya yeni bir iş veya romantik ilişki dahil olmak üzere önemli olan herhangi bir şeyi başlatmak için kullanışlıdır. Bir şeyleri harekete geçirmek için bir coşku dalgası hissedeceksiniz.

Son olarak, neşeli Venüs, 20 Şubat’ta iyimser Koç burcuna giriyor ve bu da seyahat sektörünüze daha fazla önem veriyor. Egzotik zevkiniz mutlaka artacaktır.

Aylık İlişki Burç Yorumu

5 Şubat’ta dolunay burcunuzda olduğu için, aya en iyi randevu gecenizle başlıyorsunuz. Bekarsanız, en sevdiğiniz kıyafeti giyerek, en sevdiğiniz kulüplere giderek ve herkesin sizi görmesine izin vererek kaynaşmaya hazır olun. parlaklık. İlk buluşmayı şimdi planla, Leo. Bize daha sonra teşekkür edebilirsin.

Flört hayatınız ancak Merkür on birincide Kova burcuna girdiğinde daha iyi hale gelir. Arzu ettiğiniz kişiyi karaya çıkarmak için kelimelerinizi kullanabileceksiniz. Zıt kutuplar şu anda çekiyor, bu yüzden biraz flört etmek, ilişki sorunlarını çözmek veya aşkınızı resmileştirmek için harika bir zaman.

Hele 18 Şubat’ta güneş Balık burcuna girdiğinde aşk hayatınız daha derin bir samimiyete bürünürken. Artık size hizmet etmeyen ilişkileri bırakın ve kendinizi havada yürüyormuş gibi hissettiren bir aşk ilişkisine açın. Zevk almak!

Ayın on dokuzunda yeni ay Balık burcuna girdiğinde, aşk hayatınızda bazı değişiklikler yaparak ayı bitirin. İster çıkmaz bir ilişkiyi bitiriyor, ister aşk ilişkinizde büyük bir adım atıyor olun, aşk ve mutluluk için bir adım atmaya hazırsınız. korkma!

Ocak Ayı için Aylık burç yorumları

Yıllık Burç Yorumu

Cesur, ateşli güneşin yönettiği burç olarak, ilgi odağı olmayı ve üzerinizde parlayan başarı ışınlarını emmeyi sevmeniz şaşırtıcı değil. Ve yıla başlamak için yaptığın işten gurur duyma bölgeni aydınlatan bu kozmik ateş topuyla, Leo, önemli ayrıntılara odaklanma becerin pozitif dikkati yoluna çekmeli. Organizasyon becerileriniz de artık birinci sınıftır, bu da artık ihtiyaç duymadığınız öğeleri ayırmanıza ve atmanıza yardımcı olur. Azaltın, yeniden kullanın ve geri dönüştürün!

Çalışkan, ciddi Satürn, yıla büyüme için hem zorluklardan hem de fırsatlardan payını getirebilecek ortaklıklar evinizde başlayacak. Sizi hayatınızdaki önemli bir kişiye bağlayan bağlar sınandıkça, kendinize, karşınızdaki kişiye ve ilişkinize dair derin güvensizlikleri ortaya çıkarabilir. Mart ayı başlarında Satürn, yenilenme bölgenize geçerek bir dönüşümün veya atılımın yolda olduğunu gösterir. Şu anda deneyimlediğiniz herhangi bir zorluk, muhtemelen son derece samimi ve kişisel olacaktır. Önemli şeylere odaklanırken sığ veya önemsiz olan her şey göz ardı edilir.

Yılın en sevdiğiniz zamanı her zaman Temmuz sonu ile Ağustos sonu arasındadır, çünkü bu, yakında doğum gününüzü kutlayacağınız anlamına gelir. Her zaman partinin şenlikli hayatı, dışa dönük, eğlenceli ruh haliniz herkesi gülümsetiyor ve etrafınızda olmak istiyor. Bu alamet-i farikası Aslan cazibesi bu ay tam anlamıyla etkisini gösteriyor ve gerçekte kim olduğunuzu ifade edebildiğiniz ve arkadaşlarınızın ve sevdiklerinizin sizi yalnızca kabul etmekle kalmayıp bunun için sizi kutladığı zamanlar kadar mutlu olamazsınız.

Yıllık İlişki Burç Yorumu

Bir asil Aslan olarak, şımartılmayı ve bir kaide üzerine oturtulmayı seviyorsunuz, bu yüzden partnerinizden bu yıl size tapmasını istemek çok mu fazla?! Görünüşe göre romantik Venüs, Ocak ayının büyük bir bölümünde uyumlu ortaklıklar evinizde olacak, bu nedenle partneriniz sizi mutlu etmek için ne gerekiyorsa yapma havasında olabilir! Huzur ve memnuniyet, bu romantik kozmik ortaklığın iki ana hedefidir ve odak noktanız karşılıklı memnuniyete yönelik çalışmak olmalıdır.

Venüs, Haziran başından itibaren burcunuzda zaman geçirerek aşk hayatınıza gerçek bir sıcaklık ve zevk arayışı aşılıyor. Elbette şimdi kendinizi çok düşünüyorsunuz, ama neden olmasın? Çekicisin, kendine güveniyorsun ve bu nedenle son derece çekicisin, bu da partnerinin seninle olduğu için kendini şanslı hissetmesini sağlamalı, değil mi? Bununla birlikte, Aslan, Venüs, Temmuz ayı sonlarında zorlu birinci evinizdeyken geri gidiyor, bu da romantik yoğunluğunuzu korumanızı zorlaştırabilir. İşler tam olarak planlandığı gibi gitmediğinde, birbirinizi dışlamak yerine serpintilerle birlikte başa çıktığınızdan emin olun.

Giden güneş, Ekim ayı sonlarında içe dönük Akrep’e girerek ev hayatınızı, güvenlik ve aile alanınızı vurgular. Bae ile baş başa zaman geçirmek kulağa harika geliyor ve kırmızı halıda yürümeyi evde bir gece geçirmek, kanepede birlikte kucaklaşmak ve şakacı bir şekilde birbirinize patlamış mısır atarken en sevdiğiniz filmi izlemekle takas edersiniz. Kabul edilen bir ilgi bağımlısı olsanız bile, kameralar kapalıyken ve sadece ikiniz varken de aynı derecede mutlu olabilmeniz güzel.

Yıllık Aşk Burç Yorumu

Son zamanlarda aşktan hayal kırıklığına uğradın mı? Yoksa kendini oraya koyduğun ama hala bekar olduğun için hayal kırıklığına mı uğradın? Pekala, Leo, yılın başından Mart sonuna kadar ağ oluşturma ve sosyalleşme bölgenizdeki Mars’ın iyimser, iletişimsel kombinasyonu, çekincelerinize rağmen oraya çıkmanın ve sosyal olarak aktif kalmanın ne kadar önemli olduğunu hatırlatıyor. Ve olay şu: Bu kozmik ortaklık, platonik bağlantılar kurmayı da teşvik ediyor, bu nedenle ruh eşinizle tanışmak için gerçekten herhangi bir baskı yok. Sadece karışmaya ve orada ne olduğunu görmeye devam edin. Ve daha fazla bir şeye dönüşürse, bu harika!

Bununla birlikte, yeni romantik beklentilerle tanışma konusunda endişeliyseniz, Ağustos ortasında giden burcunuzdaki yeni aya dikkat etmek isteyeceksiniz. Bu gürültülü, ateşli lunasyon sizi ilgi odağı haline getirir ve kendinizi gerçekten ifade etmenize yardımcı olur. Cazibeniz ve güveniniz rakipsiz bir kombinasyondur ve savunmasız olmaktan da korkmadığınızda, yardım edemezsiniz, ancak son derece umut verici romantik beklentileri kendinize çekersiniz. Derinlerde, geçmişte aşktan kazandığınızdan daha değerli olduğunuzu biliyorsunuz ve bu farkındalık sizi bu yıl şimdiye kadar sahip olduğunuzdan çok daha mutlu bir aşk hayatına götürebilir.

Ve kasım sonundan aralık sonuna kadar güneş zevk alanınıza girerken, lehinize çalışan eğlenceli, oyuncu ve cilveli enerjiyi de göz ardı etmeyin! Aşkı bulmak söz konusu olduğunda yaratıcı olun ve risk alın. Bu giden geçiş sırasında yeni biriyle tanışmanız için en olası yer neresidir? Bir tatil partisi veya çocukları merkez alan bir etkinlik, belki bir okul oyunu veya spor etkinliği.

Yıllık İş Burç Yorumu

Sen gösterişli işaretlerden birisin Leo ve dünyanın evet, seni biraz para sevdiğini bilmesini sağlamaktan çekinmiyorsun! Size yalnızca istediğiniz lüksü sağlamakla kalmaz, aynı zamanda güncel trendleri takip etmenize ve o harika, çok önemli ilk izlenimi bırakmanıza da yardımcı olur. Ve sürekli değişen Uranüs, bu yıl hala sabit dünya burcu Boğa ve kariyer bölgenizle seyahat ederken, çok benzersiz ve niş bir kariyer yolunu izleyerek başarılı olacaksınız. Bu, dünyada kendi alanınızı yaratmanız için bir işarettir çünkü olumlu şeyler (daha fazla para – ka-ching gibi!) benzersiz yetenek, beceri ve yeteneklerinizle bağlantılıdır.

Şans gezegeni Jüpiter, Mayıs ortasına kadar seyahat ve genişleme evinizde zaman geçirecek, bu nedenle yılın ilk yarısında açık fikirli olmanızdan dolayı bazı büyük şanslı fırsatlar ortaya çıkıyor. Farklı yerlere gitmek ve farklı kültürleri deneyimlemek, para kazanmak için gerçekten yeni fikirlere gözlerinizi açabilir ve bu geçiş sırasında öğrendiğiniz şeyler üzerinde bir şans denemek, bazı çok ilginç ve kazançlı şanslı molalara yol açar.

Para tanrıçası Venüs, Kasım ayının ortasında diplomatik Terazi ve üçüncü iletişim eviniz ile ortak olacak ve size müzakere ve ikna konusunda bazı aşırı güçler verecek! “Bir ineğe süt satabilirsin” ifadesi artık çok uygun ve herhangi bir türde satış yapıyorsanız, bu sizin yılın en büyük zamanı olabilir. Doğal karizma duygunuzla birleşen mükemmel iletişim becerileriniz, iş fikirlerinizi öne sürmenize veya müşterilerinizi size oldukça iyi komisyonlar kazandıracak şeyler satın almaya ikna etmenize yardımcı olur.