Aslan-img

Aslan Burcu

Aslan burcunun aşk hayatı bugün nasıl geçecek? Bugün burcunuzu neler bekliyor? Hayatınızı değiştirecek olaylar bugün mü gerçekleşecek? Tüm sorularınıza buradan cevap bulabilirsiniz.

18 Haziran 2023 Pazar için günlük burç yorumları

Günlük İlişki Burç Yorumu

Kalbinizin açıldığını ve tüm kontrolü ele geçirdiğini hissedebilirsiniz – ve elbette onu seversiniz. Bir tatlıya aşık olmasanız bile, tam olarak doğru zamanda doğru yerde olduğunuzu bilirsiniz.

Günlük Bonus Burç Yorumu

Yaratıcı bir çıkışa ihtiyacınız var. Elinizi bir müzik aletinde deneyin.

Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan, bugün mahremiyet senin için önemli olacak, çünkü ay Yengeç burcuna ve güneş enerjisinin on ikinci evine giriyor. Bu titreşimler size telefonunuzu kapatmanız, evinizde rahat olmanız ve başka bir çalışma haftası başlamadan önce tamamen şarj olmanız için tam izin verir. Bu arada, Kader Düğümleri başınızın üzerinde aktif olacak ve kürenize tohum ekmek için mükemmel olan sorumlu bir enerji getirecektir. Gelecek için. İş anlayışınız, bu akşam güneş Satürn ve Jüpiter ile hizalandığında yüzeye çıkacak ve bir sonraki cesur hamleniz için beyin fırtınası stratejileri için iyi bir zaman olacak.

Aslan Burcu Günlük yorumunun devamını okuyun.

Günlük Aşk Burç Yorumu

Sağanak yağmurla dolu kayalık yollar şimdi önümüzde uzanıyor Leo. Sanki gün birdenbire gece olmuş gibi olacak. Bunun nedeni, solar on birinci evinizde yörüngede dönen kudretli güneşin, öldürücü bir Neptün ile bir meydanda çarpışması, güneş sekizinci samimiyet evinizdeki tüneğinden çıkan zehirli atık ve gazla ışığını zehirlemesidir. Sanki nefes alamıyor veya net düşünemiyormuşsunuz gibi bütün gün kirli hissedeceksiniz. Drama, düzenbazlar ve kötü insanlar gölgelerde gizleniyor, bu yüzden sizi bulmalarına izin vermeyin. En iyisi evde kalıp biraz film ve patlamış mısır keyfi yapmak ve yaramazların başka kurbanlar bulmasına izin vermek. Özellikle bir arkadaşınızla, tanıdığınızla ve hatta eski sevgilinizle yaşanan dramadan bıkın.

Günlük İş Burç Yorumu

Neyi başaracaksın Leo? O kadar çok olasılık var ki İkizler burcundaki yeniay size yol gösterecek. Önümüzdeki altı ayın, biraz çoklu görev yapmak için mükemmel bir zaman olabileceğini düşünebilirsiniz. Bu, profesyonel ağınızı genişletmek, kariyer yolunuz için sosyal medya hesaplarınızı büyütmek ve birkaç farklı hayalin peşinden gitmek için mükemmel bir geçiş olabilir. Bununla birlikte, bugün İkizler burcundaki güneş aynı zamanda Balık burcundaki Neptün ile kare açı yapacağından, ilerlemek için hangi kaynaklara ihtiyacınız olacağını bilmek için her yolun neye ihtiyaç duyacağını netleştirin.

Günlük Sevgili Burç Yorumu

Romantik veya ilişki hedeflerini değerlendirmek ve sıfırlamak, aşka bakış açınızı değiştirebilir. Yeni Ay, arkadaşlarınızı, umutlarınızı ve dileklerinizi aydınlatır, akranlarınızın veya toplumun neyin “sağlıklı bir aşk hayatı” olup olmadığını nasıl dikte ettiğini vurgular. Öyleyse, romantik ve fiziksel ihtiyaçlarınıza uygun uzun vadeli planlar yapmanın zamanı geldi. Bırakın Yeni Ay size başkalarının ne düşündüğünün önemli olmadığını hatırlatsın.

Günlük Yüzeysel Burç Yorumu

Hak ettiğiniz sosyal veya ağ yaşamlarının tadını çıkarmaktan sizi alıkoyan nedir? Endişeler – ve bugünün Yeni Ay’ı bunları ele almanıza yardımcı olur. Eğitim geçmişiniz, kariyeriniz, her ne olursa olsun, başkalarının sizi nasıl gördüğü konusunda yanlış fikirlere sahip olabilirsiniz. İster arkadaşlar ister ağ halkı olsun, sizi “çetelerinde” istiyorlar. Bağlantı ve bağların kurulmasına veya güçlendirilmesine engel olmayın.

Bugün gerçekten hissetmediğiniz kişisel güveninizi yansıtmanız gerekebilir. Kendinize inanmak istiyorsunuz, ancak potansiyelinizi ortaya çıkarmanızı engellemek için eski zihinsel programlar belirmeye devam ediyor. Dişlerinizi sıkın ve ilerleyin, moraliniz yakında canlanacak.

Günlük Kariyer Burç Yorumu

Finans sektörünüze döndükten üç aydan biraz daha uzun bir süre sonra Satürn bugün geri hareket ediyor, bu onun burada geçireceği üç yıl boyunca yıllık bir olay olacak. Neptün’ün de burada iki hafta içinde geri hareketinden önce yavaşlaması ile, tıpkı gelir sektörünüzdeki son haftasonunda geleceğe bakan cüce gezegen Ceres gibi, bu da para meselelerini gözden geçirme moduna sokuyor.

Pluto’nun iş sektörünüze dönmesinden bu yana sadece yedi gün geçti ve sadece birkaç dakika sonra Merkür kariyer sektörünüzden ayrıldı, ancak şimdiden her iki cephede de işler rayına oturdu. Ay, kariyer sektörünüzde ilerledi; bu, Pluto’nun bu haftayı bitirmesi ve yeni çalışma haftasına cüce gezegen Ceres’in dostça bir görünümünde başlamasıyla, gelir, iş ve kariyer cephelerindeki oyundaki etkiyi okumanızı sağlayan bir şey. gelir sektörünüzde.

Günlük Finans Burç Yorumu

Bütçenize bir kez bakmak, bilmeniz gerekenleri size söylemek için yeterlidir. Nihayetinde olmak istediğiniz yere nasıl ulaşmayı planladığınızı yeniden değerlendirmenin zamanı geldi. Şu anda not aldığınız rakamlar kesinlikle sizi oraya götürmeyecek.

Günlük Yemek Burç Yorumu

Belinizin hızla genişlediği bu günlerde iyi bir izlenim bırakmak daha zor olacaktır. Bu nedenle, yağsız proteinler, yeşillikler, baklagiller ve meyvelerden oluşan daha sağlıklı bir diyet benimsemeniz gerekecek. Yine de maskeli kanunsuz bir suç savaşçısı olarak saygı görebilirsin; sadece bir süre tayt giyme.

Günlük Güzellik Burç Yorumu

Bugün yakın çevrede olacağınızı biliyorsanız (yani kalabalık asansörler, otobüsler, araba paylaşımları), başkalarına karşı düşünceli olduğunuzdan emin olun. Hafifçe parfüm sürün ve hareket halindeki bir araçta rimel sürmeyin.

Günlük Annelik Burç Yorumu

Bugün sizin için bir arkadaşlık teması hakim olacak. Bütün kızları ya da uzun zamandır görmediğin özel bir kız arkadaşını yanına almış olabilirsin. Her iki durumda da, erkek arkadaşının resimlerini sergilemek için harika bir gün olacak.

Günlük Gençlik Burç Yorumu

Yıllardır olduğundan daha iyi hissediyorsun ve kendine olan güvenin o kadar yüksek ki, herhangi birinin veya her şeyin üstesinden gelebileceğini biliyorsun. O tatlı kıza çıkma teklif etmek veya ailene durumu anlatmak için mükemmel bir gün.

Günlük Ev Burç Yorumu

Önümüzdeki birkaç gün için yemek, kıyafet ve dekorasyonda tarzınıza karıştır ve eşleştirin. Farklı renk ve dokulardaki yiyecekleri birleştirmek eğlencelidir. Ekmeği küp küp doğrayarak, küpleri seçtiğiniz otlara ve yağa atarak ve bir kurabiye tepsisinde kızartarak kendi krutonlarınızı yapın.

12 Haziran – 18 Haziran Haftası için haftalık burç yorumları

Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi günü kulağınıza yeni biri fısıldıyor ve sizi bir tür yeni maceraya atıyor. Hafta ortasında çok fazla sınır aşmayın, aksi takdirde insanların size öyle komik baktığını görürsünüz ki, geri adım atmak zorunda kalırsınız. Düşük tutun ve iyi olacaksınız. Haftanın sonlarında arkadaşlarınızla görüşün ve son zamanlarda ne düşündüğünüzü ortaya koyun. En azından bir tanesi gerçekten duymanız gereken bilgece sözler içerecek. Tevazu, bu hafta sonu, büyük egoların sağda ve solda tatlıları kapatacağı büyük bir zaman ödeyecek.

Haftalık İş Burç Yorumu

Leo, günlük iş operasyonlarında neye odaklanmak istediğini düşün. 11 Haziran Pazar günü geri giden Plüton Oğlak burcuna girdiğinde, yeniden keşfedilecek daha büyük bir şey varmış gibi hissedebilirsiniz. Plüton geri hareketi, özellikle daha fazla hissetmek için bir değişiklik yapmak için can atıyorsanız, çalışma rutininize ve alışkanlıklarınıza dalmanız için sizi cesaretlendirecektir. iş hayatınıza güvenin. Farklı rollere başvurmak gibi yeni fırsatlar aramanın zamanı bile gelebilir.

Boğa burcundaki Merkür’ün geri giden Plüton ile üçgen açı yapacağı göz önüne alındığında, kariyer yolunuzda ilerlemek için daha büyük bir keşif duygusu hissedebilirsiniz. Orada başka neler olduğunu görmek için sohbeti açın, özellikle Merkür ikametgahı İkizler’e girdiğinde! Kozmik enerji önümüzdeki birkaç gün içinde ölecek.

15 Haziran Perşembe gününe kadar, İkizler’deki Merkür Balık burcundaki Satürn’le kare açı yaptığında, özlemlerinize ve kariyer yolunuza yaptığınız uzun vadeli yatırımları daha iyi yansıtabilirsiniz. Zihninizi farklı profesyonel ve finansal fırsatlara açmanın zamanı gelmiş olabilir, bu nedenle başka neler olduğunu görmek için araştırma yapmaktan korkmayın. Sonuçta, yeni bir girişime yeniden yatırım yapmanın zamanı gelmiş olabilir!

Haftalık Aşk Burç Yorumu

11 Haziran’da Merkür İkizler burcuna geçtiğinde bir arkadaşın daha fazla olma potansiyeli var. Ya da akran grubunuz aracılığıyla biriyle tanışabilirsiniz. Her iki durumda da, hayatınızdaki mevcut ilişkilerin yeni ortaklıklar geliştirmede çok etkili olduğu kanıtlanıyor.

Plüton’un aynı gün Oğlak burcuna geri dönmesiyle, son zamanlarda yaşadığınız güç mücadelelerinin ve dramların birçoğu ortadan kalkacak ve bu da, kolaylıkla ilişkilerinizi geliştirmenize ve geliştirmenize olanak tanıyacak.

Uyarı şu ki, 15 Haziran’da Merkür ve Satürn Balık burcunda açış yaptığında, haftanın ilerleyen saatlerinde tomurcuklanan aşkınızı ve dönüşen arkadaşlığınızı başkalarına bildirmekten çekinebilirsiniz. yorumlar ve size tavsiyelerde bulunur. Başkalarının söz söylemesine izin vermeden önce, kalbinizden geçenleri dinleyin. Size yol göstermesine izin vermeniz gereken tek şey budur.

Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, şans bazı şaşırtıcı biçimlerde karşımıza çıkıyor.

Hafta, 11 Haziran Pazar günü güneşin İkizler burcunda ve arkadaşlık evinizin Balık burcundaki Jüpiter’le yarım kare açı yapmasıyla başlıyor. Leo, birine ilgi duyuyor olabilirsin ama ikinizin arasındaki koşullar çıkmayı zorlaştırıyor. Büyük bir yaş farkı olabilir veya ikiniz de kardeşleşmeye kaşlarını çatan bir şirkette çalışıyorsunuz. Ya da belki birbirinden oldukça uzakta yaşıyorsunuz. Şu anda, telefonla veya video konferansla konuşmaya istifa etmiş olabilirsiniz.

13 Haziran Salı günü, kendi Aslan burcunuzdaki Venüs, Balık burcundaki ve kaynaklar evinizdeki Satürn ile 150˚’lik açı yapıyor. Leo, cömert olmayı seviyorsun (gerçekten cömert), ama bazen banka hesabın bunu desteklemiyor. Birine hediye vermek yerine, ona zamanınızı ve dikkatinizi vermek isteyebilirsiniz. Bugün, sevginizi ve takdirinizi göstermek için birine yardımınızı ve hizmetlerinizi sunmak için iyi bir zaman.

Haziran Ayı için Aylık burç yorumları

Aylık Aşk Burç Yorumu

Yaz her zaman lider güneşinizin çok yönlü hava burcu İkizler burcundan geçmesiyle başlar ve size Haziran başlarken keşfedilecek sonsuz olasılık olduğu hissini verir. Aşkı arıyorsanız veya zaten bulduysanız, işler umut verici görünüyor!

5 Haziran’da sıcak Venüs, göz kamaştırıcı ateş burcunuzla eşleşir ve arzuladığınız her şeyi elde etme konusunda size güven verir. Artık kimsenin hayır diyemeyeceği, inkar edilemez bir karizmatik çekiciliğe sahipsiniz, ancak kaldırabileceğinizden daha fazla dikkat çekmemeye dikkat edin. Pek çok romantik dramanın merkezinde olmak, göründüğü kadar eğlenceli değil.

On birincideki Venüs-Jüpiter karesinde ne yaparsanız yapın, iyi vakit geçirmeye mahkumsunuz, ancak işinizi veya diğer sorumluluklarınızı oyun oynamak için tamamen boşa çıkarmak bir hatadır. Günün erken saatlerinde olabildiğince üretken olun, böylece geceleri biraz eğlenebilirsiniz!

30 Haziran’da, ayı duygusal bir notla bitiren derin duygu Yengeç’te karamsar bir güneş-Merkür kavuşumu var. Duyguya karşılık vermeseler bile, birisinin onlar hakkında ne hissettiğinizi bilmesini sağlamak asla bir hata değildir. Karşılık vermek için “seni seviyorum” demeyin. Bunu istediğin için söyle.

Aylık İş Burç Yorumu

Önünde harika bir ay var Leo! Kariyeriniz için dikkatli düşünmeyi gerektirecek birçok plan var. Ne olursa olsun, zeminde durmayı ve gerçeğinizi söylemeyi unutmayın!

Jüpiter’in 1 Haziran’da Kuzey Düğümü ile bağlantısı size başarı getirebilir. Kararlarınızı dengelemek ve ticari ilişkilerinize net bir gözle bakmak, her şeyin konusu. Adınız kapalı kapılar ardında dolaşıyor, bu nedenle e-postanızı sık sık kontrol ettiğinizden emin olun. Profesyonel bağlantılarla iyi durumdasınız ve şiddetle tavsiye ediliyorsunuz.

Üçüncü aydaki dolunay ve on yedinci aydaki yeni ay sırasında bazı rekabetler su yüzüne çıkabilir, ancak sizi hiçbir şey durduramaz. Bu, aynı zamanda, vergi anlaşmaları ve muhtemelen miraslar alanında da bazı karmaları halletmeniz gerektiği anlamına gelir. Örneğin, birisi için vekaletname alabilirsiniz.

21 Haziran’da güneş Yengeç burcuna girerek yaz gündönümünü getirdiğinde, bilinmeyene atlarken bir güven unsuru gerekebilir, ancak hayatta kalacak ve gelişeceksiniz.

Aylık İlişki Burç Yorumu

Ay, 3 Haziran’da Yay burcundaki dolunay sırasındaki mükemmel randevu gecenizle başlıyor. Yaz kaçış sezonu resmen başladı Aslan ve sen biraz eğlenmeye hazırsın. Özellikle Venüs beşinci gün burcunuza girdiğinde, size büyük bir ışıltı verir. Uygun eşleşmeleri çekmenize yardımcı olması için yaz görünümünüzü güncelleyin.

11 Haziran’da Merkür İkizler’e girdiğinde kendinizi henüz kimseye bağlamayın. Bu, ateşli durum gemileriyle arkadaş ve sevgili arasındaki çizgiyi bulanıklaştırmak için harika bir zaman. Herkesin aynı sayfada olduğundan emin olun. Bir sonraki kaçışınızı bir partide bile bulabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Ancak yılın en uzun günü, 21 Haziran’da güneş Yengeç burcuna girerken biraz yalnız kalmaya ihtiyacınız olduğunu fark ettirebilir. Kalbiniz şu sıralar ekstra hassas, bu yüzden kimsenin duygularınızla oynamasına izin vermeyerek huzurunuzu koruyun. Juno ertesi gün Yengeç burcuna girdiğinde, sevişmeyi sürdürmek için bazı fedakarlıklar yapmanız gerekebilir.

Haziran, Merkür yirmi altıncıda Yengeç burcuna girdiğinde biraz melankolik bir notla sona eriyor ve siz kaçan kişi için nostaljik hissediyorsunuz. Yeni bir aşka atlamadan önce kendinizi iyileştirmeye odaklanın.

Ocak Ayı için Aylık burç yorumları

Yıllık Burç Yorumu

Cesur, ateşli güneşin yönettiği burç olarak, ilgi odağı olmayı ve üzerinizde parlayan başarı ışınlarını emmeyi sevmeniz şaşırtıcı değil. Ve yıla başlamak için yaptığın işten gurur duyma bölgeni aydınlatan bu kozmik ateş topuyla, Leo, önemli ayrıntılara odaklanma becerin pozitif dikkati yoluna çekmeli. Organizasyon becerileriniz de artık birinci sınıftır, bu da artık ihtiyaç duymadığınız öğeleri ayırmanıza ve atmanıza yardımcı olur. Azaltın, yeniden kullanın ve geri dönüştürün!

Çalışkan, ciddi Satürn, yıla büyüme için hem zorluklardan hem de fırsatlardan payını getirebilecek ortaklıklar evinizde başlayacak. Sizi hayatınızdaki önemli bir kişiye bağlayan bağlar sınandıkça, kendinize, karşınızdaki kişiye ve ilişkinize dair derin güvensizlikleri ortaya çıkarabilir. Mart ayı başlarında Satürn, yenilenme bölgenize geçerek bir dönüşümün veya atılımın yolda olduğunu gösterir. Şu anda deneyimlediğiniz herhangi bir zorluk, muhtemelen son derece samimi ve kişisel olacaktır. Önemli şeylere odaklanırken sığ veya önemsiz olan her şey göz ardı edilir.

Yılın en sevdiğiniz zamanı her zaman Temmuz sonu ile Ağustos sonu arasındadır, çünkü bu, yakında doğum gününüzü kutlayacağınız anlamına gelir. Her zaman partinin şenlikli hayatı, dışa dönük, eğlenceli ruh haliniz herkesi gülümsetiyor ve etrafınızda olmak istiyor. Bu alamet-i farikası Aslan cazibesi bu ay tam anlamıyla etkisini gösteriyor ve gerçekte kim olduğunuzu ifade edebildiğiniz ve arkadaşlarınızın ve sevdiklerinizin sizi yalnızca kabul etmekle kalmayıp bunun için sizi kutladığı zamanlar kadar mutlu olamazsınız.

Yıllık İlişki Burç Yorumu

Bir asil Aslan olarak, şımartılmayı ve bir kaide üzerine oturtulmayı seviyorsunuz, bu yüzden partnerinizden bu yıl size tapmasını istemek çok mu fazla?! Görünüşe göre romantik Venüs, Ocak ayının büyük bir bölümünde uyumlu ortaklıklar evinizde olacak, bu nedenle partneriniz sizi mutlu etmek için ne gerekiyorsa yapma havasında olabilir! Huzur ve memnuniyet, bu romantik kozmik ortaklığın iki ana hedefidir ve odak noktanız karşılıklı memnuniyete yönelik çalışmak olmalıdır.

Venüs, Haziran başından itibaren burcunuzda zaman geçirerek aşk hayatınıza gerçek bir sıcaklık ve zevk arayışı aşılıyor. Elbette şimdi kendinizi çok düşünüyorsunuz, ama neden olmasın? Çekicisin, kendine güveniyorsun ve bu nedenle son derece çekicisin, bu da partnerinin seninle olduğu için kendini şanslı hissetmesini sağlamalı, değil mi? Bununla birlikte, Aslan, Venüs, Temmuz ayı sonlarında zorlu birinci evinizdeyken geri gidiyor, bu da romantik yoğunluğunuzu korumanızı zorlaştırabilir. İşler tam olarak planlandığı gibi gitmediğinde, birbirinizi dışlamak yerine serpintilerle birlikte başa çıktığınızdan emin olun.

Giden güneş, Ekim ayı sonlarında içe dönük Akrep’e girerek ev hayatınızı, güvenlik ve aile alanınızı vurgular. Bae ile baş başa zaman geçirmek kulağa harika geliyor ve kırmızı halıda yürümeyi evde bir gece geçirmek, kanepede birlikte kucaklaşmak ve şakacı bir şekilde birbirinize patlamış mısır atarken en sevdiğiniz filmi izlemekle takas edersiniz. Kabul edilen bir ilgi bağımlısı olsanız bile, kameralar kapalıyken ve sadece ikiniz varken de aynı derecede mutlu olabilmeniz güzel.

Yıllık Aşk Burç Yorumu

Son zamanlarda aşktan hayal kırıklığına uğradın mı? Yoksa kendini oraya koyduğun ama hala bekar olduğun için hayal kırıklığına mı uğradın? Pekala, Leo, yılın başından Mart sonuna kadar ağ oluşturma ve sosyalleşme bölgenizdeki Mars’ın iyimser, iletişimsel kombinasyonu, çekincelerinize rağmen oraya çıkmanın ve sosyal olarak aktif kalmanın ne kadar önemli olduğunu hatırlatıyor. Ve olay şu: Bu kozmik ortaklık, platonik bağlantılar kurmayı da teşvik ediyor, bu nedenle ruh eşinizle tanışmak için gerçekten herhangi bir baskı yok. Sadece karışmaya ve orada ne olduğunu görmeye devam edin. Ve daha fazla bir şeye dönüşürse, bu harika!

Bununla birlikte, yeni romantik beklentilerle tanışma konusunda endişeliyseniz, Ağustos ortasında giden burcunuzdaki yeni aya dikkat etmek isteyeceksiniz. Bu gürültülü, ateşli lunasyon sizi ilgi odağı haline getirir ve kendinizi gerçekten ifade etmenize yardımcı olur. Cazibeniz ve güveniniz rakipsiz bir kombinasyondur ve savunmasız olmaktan da korkmadığınızda, yardım edemezsiniz, ancak son derece umut verici romantik beklentileri kendinize çekersiniz. Derinlerde, geçmişte aşktan kazandığınızdan daha değerli olduğunuzu biliyorsunuz ve bu farkındalık sizi bu yıl şimdiye kadar sahip olduğunuzdan çok daha mutlu bir aşk hayatına götürebilir.

Ve kasım sonundan aralık sonuna kadar güneş zevk alanınıza girerken, lehinize çalışan eğlenceli, oyuncu ve cilveli enerjiyi de göz ardı etmeyin! Aşkı bulmak söz konusu olduğunda yaratıcı olun ve risk alın. Bu giden geçiş sırasında yeni biriyle tanışmanız için en olası yer neresidir? Bir tatil partisi veya çocukları merkez alan bir etkinlik, belki bir okul oyunu veya spor etkinliği.

Yıllık İş Burç Yorumu

Sen gösterişli işaretlerden birisin Leo ve dünyanın evet, seni biraz para sevdiğini bilmesini sağlamaktan çekinmiyorsun! Size yalnızca istediğiniz lüksü sağlamakla kalmaz, aynı zamanda güncel trendleri takip etmenize ve o harika, çok önemli ilk izlenimi bırakmanıza da yardımcı olur. Ve sürekli değişen Uranüs, bu yıl hala sabit dünya burcu Boğa ve kariyer bölgenizle seyahat ederken, çok benzersiz ve niş bir kariyer yolunu izleyerek başarılı olacaksınız. Bu, dünyada kendi alanınızı yaratmanız için bir işarettir çünkü olumlu şeyler (daha fazla para – ka-ching gibi!) benzersiz yetenek, beceri ve yeteneklerinizle bağlantılıdır.

Şans gezegeni Jüpiter, Mayıs ortasına kadar seyahat ve genişleme evinizde zaman geçirecek, bu nedenle yılın ilk yarısında açık fikirli olmanızdan dolayı bazı büyük şanslı fırsatlar ortaya çıkıyor. Farklı yerlere gitmek ve farklı kültürleri deneyimlemek, para kazanmak için gerçekten yeni fikirlere gözlerinizi açabilir ve bu geçiş sırasında öğrendiğiniz şeyler üzerinde bir şans denemek, bazı çok ilginç ve kazançlı şanslı molalara yol açar.

Para tanrıçası Venüs, Kasım ayının ortasında diplomatik Terazi ve üçüncü iletişim eviniz ile ortak olacak ve size müzakere ve ikna konusunda bazı aşırı güçler verecek! “Bir ineğe süt satabilirsin” ifadesi artık çok uygun ve herhangi bir türde satış yapıyorsanız, bu sizin yılın en büyük zamanı olabilir. Doğal karizma duygunuzla birleşen mükemmel iletişim becerileriniz, iş fikirlerinizi öne sürmenize veya müşterilerinizi size oldukça iyi komisyonlar kazandıracak şeyler satın almaya ikna etmenize yardımcı olur.