Aslan Burcu

Aslan burcunun aşk hayatı bugün nasıl geçecek? Bugün burcunuzu neler bekliyor? Hayatınızı değiştirecek olaylar bugün mü gerçekleşecek? Tüm sorularınıza buradan cevap bulabilirsiniz.

5 Haziran 2023 Pazartesi için günlük burç yorumları

Günlük İlişki Burç Yorumu

Biraz hüsrana uğradın ama bu sinir krizi geçireceğin anlamına gelmez. Gitmek istediğiniz yere ulaşmanın yeni yollarını aramaya çalışın ve sizi hareket ettirecek iyi bir cevap bulmalısınız.

Günlük Bonus Burç Yorumu

Aniden, herkes emrinize amadedir. Birinci sınıf tedavinin keyfini çıkarın.

Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan, Ay Oğlak burcuna girip Kader Düğümleri ile hizalanırken, bugün sıradan ve öngörülebilir olanın içinde değer bulacaksınız. Bu kozmik iklim, verimli yönünüzü ortaya çıkaran alışkanlıklara ve rutinlere yaslanarak, istediğiniz geleceğe doğru metodik olarak çalışma fikrini somutlaştırır. Bu arada, Venüs burcunuzda ilk kez sahneye çıkıyor ve önümüzdeki haftalarda auranıza zarafet ve cazibe getiriyor. Her zamankinden daha fazla ilgi görürseniz şaşırmayın. Bununla birlikte, özellikle gelişigüzel bir şekilde çıkıyorsanız, kalp meseleleri söz konusu olduğunda sağlıklı sınırlar uygulamanız önemlidir.

Aslan Burcu Günlük yorumunun devamını okuyun.

Günlük Aşk Burç Yorumu

Hayatının yeraltı dünyası, onu kaynayan bir yanardağa dönüştüren bir dağın ilk çatlakları gibi tıslayacak, Leo. Bugünün enerjisi özellikle ilişkileriniz için değişken. Bu fırtınayı atlatmak için en onurlu dürüstlüğünü güçlendirmeyi seçmelisin. Venüs, güneşteki ilk kimlik evinizde dans ederken, ona saldıran sarhoş bir Plüton’un karşısında duruyor. Kalbinizi kıran skandal bir ilişkinin içine çekilebilir veya böyle bir ilişki yaşadıysanız, bu dönemde şiddet ve kıskançlıkla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Günlük İş Burç Yorumu

Tüm gözler senin üzerinde Leo! Venüs burcunuza girdiğinde iş yerinde olduğunuz süperstar gibi parlayın. Yanınızdaki sevimli Venüs ile bu, tüm harika özelliklerinizi ve yeteneklerinizi artıracaktır. Coşkunuz, güveniniz ve yaratıcılığınız tam güçte olacak. Bu nedenle, normalden daha fazla öne çıkarsanız şaşırmayın. Bununla birlikte, Venüs Kova’da geri giden Plüto ile karşı karşıya geldiğinde spot ışığını paylaşmak yerine kendi başınıza parlamak istiyorsanız, bu iş düzenlemelerinizde biraz dram yaratabilir.

Günlük Sevgili Burç Yorumu

Aslan, bugünden Ekim ayına kadar sürekli bir sevgi dalgası içinde kendini kaybedebilirsin! Aşk gezegeni Venüs burcunuza girerek romantizme odaklanmanıza yardımcı olur ve ilişki durumunuz ne olursa olsun etrafınızdakiler için sizi çekici kılar. Bu süre zarfında hassas ve genç niteliklerinizi sergilemekten korkmayın çünkü her ikisi de kesinlikle bir sevgiliyi veya potansiyel bir alevi büyüleyecek!

Günlük Yüzeysel Burç Yorumu

Tabağınıza yığılan sorumluluklar ile rahatlatıcı kalori alımı arasındaki bağlantının farkında değilseniz, şimdi farkına varabilirsiniz. Kişisel gelişim, boyun eğdirdiğiniz şeyle başlar ve gün boyunca ne sıklıkla zihinsel molalar verdiğinizi de içermelidir. Ay ve Jüpiter size önemini ve motorunuza çamur koyup düzgün çalışmasını bekleyemeyeceğinizi hatırlatır.

Şu anda içgüdülerinizi takip edin, kalbinizi dinleyin. Ruha derin ve anlamlı bir şekilde açılıyorsunuz. Psişik bir yeteneğe, öğretmenliğe veya yaratıcı yeteneklere sahip olduğunuzu ve iletişim becerilerinizin şu anda keskin olduğunu keşfedebilirsiniz.

Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay, kariyer sektörünüzün zirvelerinde Merkür ve Uranüs arasında dostça bir açı olarak iş sektörünüze geri dönmekle kalmaz, aynı zamanda cüce gezegen Ceres gelir sektörünüzden ayrılmadan önceki son ziyareti için. Beklenmedik, şans eseri veya eureka anların olabileceği bir günde Ay, gelir potansiyelinizi artırırken içgüdülerinizin keskin olmasını sağlıyor.

Ay, Pluto’nun altı gün içinde dönmesinden önce iş sektörünüze son ziyareti için geri dönmekle kalmaz, aynı zamanda Merkür ve Uranüs arasındaki bir hizalamanın iş cephesinde beklenmedik, tesadüfi veya eureka anları potansiyeli getirmesi gibi. Bu sadece gelir, iş ve kariyer cephelerinde olumlu birkaç gün başlatmakla kalmaz, aynı zamanda bu profesyonel yılın geri kalanını şekillendirecek güçlere açılan bir penceredir.

Günlük Finans Burç Yorumu

Ne kadar zorlarsan zorla, ne kadar alçalırsan uğraş, kimsenin seninle iş yapmasını sağlayamazsın. Bu gibi koşullar altında, kendinizi ucuza satmak şöyle dursun, denemeye bile değmez. Bir gün daha yumurtalarınızın üzerinde oturun.

Günlük Yemek Burç Yorumu

Cömertliğinle ünlüsün ve sırtındaki gömleği çıkaracaksın. Ama bugün cömertliğinize bir sınır koyacaksınız. İş arkadaşlarınız ev yapımı fasulye çorbanızın tadına bakmak için yaygara koparacak ama siz onları kuduz köpekler gibi savuşturacaksınız.

Günlük Güzellik Burç Yorumu

Yeni bir ürün her zaman caziptir, ancak mevcut gardırop ihtiyaçlarınıza uygun bir şeye zaten sahip olabilirsiniz. Neden kendi dolabında alışverişe gitmiyorsun? Muhtemelen orada hayata döndürebileceğin birkaç eşya vardır.

Günlük Annelik Burç Yorumu

Muhtemelen birisi bugün fikrinizi değiştirmeye çalışacak. Çocuğunuz sizi vanilyadan çikolataya geçirmeye çalışırsa, tamam. Ama konu o ilk rock konserine katılmaksa, hala çok gençler ve bu son!

Günlük Gençlik Burç Yorumu

Bugün sevgilinle veya en iyi arkadaşınla ve onların tuhaf ruh hali değişimleriyle uğraşmak zorundasın — süper harika. İyi haber şu ki, bunların hepsiyle başa çıkabilirsiniz, ancak bu oldukça fazla enerji gerektirebilir.

Günlük Ev Burç Yorumu

Bahçede daha fazla sebze yetiştirmek ister misiniz? Organik ve atalık tohum dergilerini bugün sipariş edin ve planlamaya başlayın. sevgini paylaş Bir gence, pencere pervazına yerleştirilmiş bir su kabında veya dörtte üçlük bir yumurta kabuğuna yerleştirilmiş toprakta çimde havuç tepelerini nasıl yetiştireceğinizi gösterin.

5 Haziran – 11 Haziran Haftası için haftalık burç yorumları

Haftalık İlişki Burç Yorumu

Karma bankasında dengenizi oluşturmak için Pazartesi günü bir yabancıya yardım etmek için fazladan zaman ayırın. Bir gülümseme tüm gereken olabilir. Bu hafta arkadaşlar arasında tuhaf çekişmeler olabilir ve onların üzerine çıkıp herkesin biraz sakinleşmesine yardımcı olmaya çalışmanız en iyisi olacaktır. Bu, yakında karşılığını verecek bir duygusal enerji yatırımıdır. Cuma, yeni fikirleri takip etmek ve içgüdülerinizi takip etmek için mükemmeldir. Kontrolden çıkan oda arkadaşlarına dikkat edin. Senden çok daha duygusal olacaklar. Pazar gününe kadar yeni fikirleri araştırmaya devam edin.

Haftalık Aşk Burç Yorumu

Gezegen yöneticiniz güneşle, bu armatürün altına yerleştirildiği enerjiyi alarak her zaman mevsimlerle birlikte gelgit yaşarsınız. İkizler mevsimi tüm hızıyla devam ederken, eğlenceyi kucaklarken hayatı kutlama havasında olacaksınız. Bu titreşimler sizi herhangi bir partinin hayatı olarak konumlandıracak ve bu da potansiyel eşlerin dikkatini çekmenize yardımcı olabilir. Mümkün olduğunca dışarı çıkmaya çalışın ve dikkatinizi çeken herkese birkaç cilveli bakış attığınızdan emin olun.

Dördüncüde, Ay metanetli Oğlak burcuna geçtiğinde büyük bir değişim meydana gelecek. Bu gezegen yerleşimi insanların duvarlar örmesine neden olabileceğinden, önümüzdeki birkaç hafta içinde insanlarla daha derin bir düzeyde bağlantı kurmayı daha zor bulabilirsiniz. Aniden dünyanın soğuduğunu hissederseniz, bunu kişisel algılamayın. İşler er ya da geç ısınacaktır.

Yedinci ve sekizinci evdeki Kova ayı, insanların konuşkan taraflarını bir kez daha ortaya çıkaracak ve size ilişkilerinize giren tüm engelleri aşma şansı verecek. Ay ve Venüs arasındaki dengesiz bir açı, eğer rahat bir mizacınız yoksa, sizi spiral şeklinde gönderebileceğinden, kalp meseleleri hakkında strese girmemeye çalışın.

Haftalık İş Burç Yorumu

Leo, bu hafta ilgi odağı ne olabilir? Bir süperstar olarak, 4 Haziran Pazar günü Boğa burcundaki Merkür Boğa burcundaki Uranüs ile kavuştuğunda, profesyonel bir başarınız veya alanınıza katkınız için beklenmedik bir takdir görmeniz şaşırtıcı olmamalı. en son bekleyeceğin kişiden bile. Ne olursa olsun, kariyer yolunuzda benzersiz bir hareket tarzı izlemeniz için gereken cesareti artırabileceğinden, bu zamanın tadını çıkarın.

Ertesi gün, Venüs burcunuza girdiğinde profesyonelliğinize daha fazla güvenebilirsiniz. Bununla birlikte, Venüs Kova’da geri giden Plüto ile karşı karşıya geldiğinde, başkalarına öncelik vermek yerine yalnızca kendinize odaklanmak için güçlü bir dürtü olabilir. Bunu, profesyonel arayışlarınıza odaklanmak için zorlu iş düzenlemelerinden geri adım atmanın zamanının geldiğine dair evrenden gelen bir işaret olarak kabul edin.

Çalışma haftasının sonunda, burcunuzdaki Venüs Boğa’daki Kuzey Düğümü ve Akrep’teki Güney Düğümü ile kare açı yaptığında, ne kadar büyüdüğünüzü ve artık bir profesyonel olarak nasıl tanındığınızı kabul edin.

Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta küçük değişiklikler size çok yardımcı olacak.

Hafta, 4 Haziran Pazar günü Merkür’ün Uranüs ile Boğa burcunda ve kariyer evinizde birleşmesi ile başlıyor. Leo, kariyerin hakkında düşünüyor olabilirsin ve bir değişiklik yapmak istediğin çok açık. Bugün bunun nasıl gerçekleşeceği konusunda beyin fırtınası yapmak için iyi bir gün. Bu sorunu Evren’e teslim edin ve bu hafta bir çözüm gelebilir.

5 Haziran Pazartesi günü kendi burcunuzdaki Venüs, Kova burcundaki Plüton’a ve ilişkiler evinize karşı çıkıyor. Leo, çekici biriyle karşılaşabilirsin. Bu kişinin karizması dikkatinizi çekti. Bu, hayatınızdaki veya dünyadaki bir kişi, örneğin bir etkileyici veya ünlü olabilir. Bu kişiden ilham alabilirsiniz.

Haziran Ayı için Aylık burç yorumları

Aylık Aşk Burç Yorumu

Yaz her zaman lider güneşinizin çok yönlü hava burcu İkizler burcundan geçmesiyle başlar ve size Haziran başlarken keşfedilecek sonsuz olasılık olduğu hissini verir. Aşkı arıyorsanız veya zaten bulduysanız, işler umut verici görünüyor!

5 Haziran’da sıcak Venüs, göz kamaştırıcı ateş burcunuzla eşleşir ve arzuladığınız her şeyi elde etme konusunda size güven verir. Artık kimsenin hayır diyemeyeceği, inkar edilemez bir karizmatik çekiciliğe sahipsiniz, ancak kaldırabileceğinizden daha fazla dikkat çekmemeye dikkat edin. Pek çok romantik dramanın merkezinde olmak, göründüğü kadar eğlenceli değil.

On birincideki Venüs-Jüpiter karesinde ne yaparsanız yapın, iyi vakit geçirmeye mahkumsunuz, ancak işinizi veya diğer sorumluluklarınızı oyun oynamak için tamamen boşa çıkarmak bir hatadır. Günün erken saatlerinde olabildiğince üretken olun, böylece geceleri biraz eğlenebilirsiniz!

30 Haziran’da, ayı duygusal bir notla bitiren derin duygu Yengeç’te karamsar bir güneş-Merkür kavuşumu var. Duyguya karşılık vermeseler bile, birisinin onlar hakkında ne hissettiğinizi bilmesini sağlamak asla bir hata değildir. Karşılık vermek için “seni seviyorum” demeyin. Bunu istediğin için söyle.

Aylık İş Burç Yorumu

Önünde harika bir ay var Leo! Kariyeriniz için dikkatli düşünmeyi gerektirecek birçok plan var. Ne olursa olsun, zeminde durmayı ve gerçeğinizi söylemeyi unutmayın!

Jüpiter’in 1 Haziran’da Kuzey Düğümü ile bağlantısı size başarı getirebilir. Kararlarınızı dengelemek ve ticari ilişkilerinize net bir gözle bakmak, her şeyin konusu. Adınız kapalı kapılar ardında dolaşıyor, bu nedenle e-postanızı sık sık kontrol ettiğinizden emin olun. Profesyonel bağlantılarla iyi durumdasınız ve şiddetle tavsiye ediliyorsunuz.

Üçüncü aydaki dolunay ve on yedinci aydaki yeni ay sırasında bazı rekabetler su yüzüne çıkabilir, ancak sizi hiçbir şey durduramaz. Bu, aynı zamanda, vergi anlaşmaları ve muhtemelen miraslar alanında da bazı karmaları halletmeniz gerektiği anlamına gelir. Örneğin, birisi için vekaletname alabilirsiniz.

21 Haziran’da güneş Yengeç burcuna girerek yaz gündönümünü getirdiğinde, bilinmeyene atlarken bir güven unsuru gerekebilir, ancak hayatta kalacak ve gelişeceksiniz.

Aylık İlişki Burç Yorumu

Ay, 3 Haziran’da Yay burcundaki dolunay sırasındaki mükemmel randevu gecenizle başlıyor. Yaz kaçış sezonu resmen başladı Aslan ve sen biraz eğlenmeye hazırsın. Özellikle Venüs beşinci gün burcunuza girdiğinde, size büyük bir ışıltı verir. Uygun eşleşmeleri çekmenize yardımcı olması için yaz görünümünüzü güncelleyin.

11 Haziran’da Merkür İkizler’e girdiğinde kendinizi henüz kimseye bağlamayın. Bu, ateşli durum gemileriyle arkadaş ve sevgili arasındaki çizgiyi bulanıklaştırmak için harika bir zaman. Herkesin aynı sayfada olduğundan emin olun. Bir sonraki kaçışınızı bir partide bile bulabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Ancak yılın en uzun günü, 21 Haziran’da güneş Yengeç burcuna girerken biraz yalnız kalmaya ihtiyacınız olduğunu fark ettirebilir. Kalbiniz şu sıralar ekstra hassas, bu yüzden kimsenin duygularınızla oynamasına izin vermeyerek huzurunuzu koruyun. Juno ertesi gün Yengeç burcuna girdiğinde, sevişmeyi sürdürmek için bazı fedakarlıklar yapmanız gerekebilir.

Haziran, Merkür yirmi altıncıda Yengeç burcuna girdiğinde biraz melankolik bir notla sona eriyor ve siz kaçan kişi için nostaljik hissediyorsunuz. Yeni bir aşka atlamadan önce kendinizi iyileştirmeye odaklanın.

Ocak Ayı için Aylık burç yorumları

Yıllık Burç Yorumu

Cesur, ateşli güneşin yönettiği burç olarak, ilgi odağı olmayı ve üzerinizde parlayan başarı ışınlarını emmeyi sevmeniz şaşırtıcı değil. Ve yıla başlamak için yaptığın işten gurur duyma bölgeni aydınlatan bu kozmik ateş topuyla, Leo, önemli ayrıntılara odaklanma becerin pozitif dikkati yoluna çekmeli. Organizasyon becerileriniz de artık birinci sınıftır, bu da artık ihtiyaç duymadığınız öğeleri ayırmanıza ve atmanıza yardımcı olur. Azaltın, yeniden kullanın ve geri dönüştürün!

Çalışkan, ciddi Satürn, yıla büyüme için hem zorluklardan hem de fırsatlardan payını getirebilecek ortaklıklar evinizde başlayacak. Sizi hayatınızdaki önemli bir kişiye bağlayan bağlar sınandıkça, kendinize, karşınızdaki kişiye ve ilişkinize dair derin güvensizlikleri ortaya çıkarabilir. Mart ayı başlarında Satürn, yenilenme bölgenize geçerek bir dönüşümün veya atılımın yolda olduğunu gösterir. Şu anda deneyimlediğiniz herhangi bir zorluk, muhtemelen son derece samimi ve kişisel olacaktır. Önemli şeylere odaklanırken sığ veya önemsiz olan her şey göz ardı edilir.

Yılın en sevdiğiniz zamanı her zaman Temmuz sonu ile Ağustos sonu arasındadır, çünkü bu, yakında doğum gününüzü kutlayacağınız anlamına gelir. Her zaman partinin şenlikli hayatı, dışa dönük, eğlenceli ruh haliniz herkesi gülümsetiyor ve etrafınızda olmak istiyor. Bu alamet-i farikası Aslan cazibesi bu ay tam anlamıyla etkisini gösteriyor ve gerçekte kim olduğunuzu ifade edebildiğiniz ve arkadaşlarınızın ve sevdiklerinizin sizi yalnızca kabul etmekle kalmayıp bunun için sizi kutladığı zamanlar kadar mutlu olamazsınız.

Yıllık İlişki Burç Yorumu

Bir asil Aslan olarak, şımartılmayı ve bir kaide üzerine oturtulmayı seviyorsunuz, bu yüzden partnerinizden bu yıl size tapmasını istemek çok mu fazla?! Görünüşe göre romantik Venüs, Ocak ayının büyük bir bölümünde uyumlu ortaklıklar evinizde olacak, bu nedenle partneriniz sizi mutlu etmek için ne gerekiyorsa yapma havasında olabilir! Huzur ve memnuniyet, bu romantik kozmik ortaklığın iki ana hedefidir ve odak noktanız karşılıklı memnuniyete yönelik çalışmak olmalıdır.

Venüs, Haziran başından itibaren burcunuzda zaman geçirerek aşk hayatınıza gerçek bir sıcaklık ve zevk arayışı aşılıyor. Elbette şimdi kendinizi çok düşünüyorsunuz, ama neden olmasın? Çekicisin, kendine güveniyorsun ve bu nedenle son derece çekicisin, bu da partnerinin seninle olduğu için kendini şanslı hissetmesini sağlamalı, değil mi? Bununla birlikte, Aslan, Venüs, Temmuz ayı sonlarında zorlu birinci evinizdeyken geri gidiyor, bu da romantik yoğunluğunuzu korumanızı zorlaştırabilir. İşler tam olarak planlandığı gibi gitmediğinde, birbirinizi dışlamak yerine serpintilerle birlikte başa çıktığınızdan emin olun.

Giden güneş, Ekim ayı sonlarında içe dönük Akrep’e girerek ev hayatınızı, güvenlik ve aile alanınızı vurgular. Bae ile baş başa zaman geçirmek kulağa harika geliyor ve kırmızı halıda yürümeyi evde bir gece geçirmek, kanepede birlikte kucaklaşmak ve şakacı bir şekilde birbirinize patlamış mısır atarken en sevdiğiniz filmi izlemekle takas edersiniz. Kabul edilen bir ilgi bağımlısı olsanız bile, kameralar kapalıyken ve sadece ikiniz varken de aynı derecede mutlu olabilmeniz güzel.

Yıllık Aşk Burç Yorumu

Son zamanlarda aşktan hayal kırıklığına uğradın mı? Yoksa kendini oraya koyduğun ama hala bekar olduğun için hayal kırıklığına mı uğradın? Pekala, Leo, yılın başından Mart sonuna kadar ağ oluşturma ve sosyalleşme bölgenizdeki Mars’ın iyimser, iletişimsel kombinasyonu, çekincelerinize rağmen oraya çıkmanın ve sosyal olarak aktif kalmanın ne kadar önemli olduğunu hatırlatıyor. Ve olay şu: Bu kozmik ortaklık, platonik bağlantılar kurmayı da teşvik ediyor, bu nedenle ruh eşinizle tanışmak için gerçekten herhangi bir baskı yok. Sadece karışmaya ve orada ne olduğunu görmeye devam edin. Ve daha fazla bir şeye dönüşürse, bu harika!

Bununla birlikte, yeni romantik beklentilerle tanışma konusunda endişeliyseniz, Ağustos ortasında giden burcunuzdaki yeni aya dikkat etmek isteyeceksiniz. Bu gürültülü, ateşli lunasyon sizi ilgi odağı haline getirir ve kendinizi gerçekten ifade etmenize yardımcı olur. Cazibeniz ve güveniniz rakipsiz bir kombinasyondur ve savunmasız olmaktan da korkmadığınızda, yardım edemezsiniz, ancak son derece umut verici romantik beklentileri kendinize çekersiniz. Derinlerde, geçmişte aşktan kazandığınızdan daha değerli olduğunuzu biliyorsunuz ve bu farkındalık sizi bu yıl şimdiye kadar sahip olduğunuzdan çok daha mutlu bir aşk hayatına götürebilir.

Ve kasım sonundan aralık sonuna kadar güneş zevk alanınıza girerken, lehinize çalışan eğlenceli, oyuncu ve cilveli enerjiyi de göz ardı etmeyin! Aşkı bulmak söz konusu olduğunda yaratıcı olun ve risk alın. Bu giden geçiş sırasında yeni biriyle tanışmanız için en olası yer neresidir? Bir tatil partisi veya çocukları merkez alan bir etkinlik, belki bir okul oyunu veya spor etkinliği.

Yıllık İş Burç Yorumu

Sen gösterişli işaretlerden birisin Leo ve dünyanın evet, seni biraz para sevdiğini bilmesini sağlamaktan çekinmiyorsun! Size yalnızca istediğiniz lüksü sağlamakla kalmaz, aynı zamanda güncel trendleri takip etmenize ve o harika, çok önemli ilk izlenimi bırakmanıza da yardımcı olur. Ve sürekli değişen Uranüs, bu yıl hala sabit dünya burcu Boğa ve kariyer bölgenizle seyahat ederken, çok benzersiz ve niş bir kariyer yolunu izleyerek başarılı olacaksınız. Bu, dünyada kendi alanınızı yaratmanız için bir işarettir çünkü olumlu şeyler (daha fazla para – ka-ching gibi!) benzersiz yetenek, beceri ve yeteneklerinizle bağlantılıdır.

Şans gezegeni Jüpiter, Mayıs ortasına kadar seyahat ve genişleme evinizde zaman geçirecek, bu nedenle yılın ilk yarısında açık fikirli olmanızdan dolayı bazı büyük şanslı fırsatlar ortaya çıkıyor. Farklı yerlere gitmek ve farklı kültürleri deneyimlemek, para kazanmak için gerçekten yeni fikirlere gözlerinizi açabilir ve bu geçiş sırasında öğrendiğiniz şeyler üzerinde bir şans denemek, bazı çok ilginç ve kazançlı şanslı molalara yol açar.

Para tanrıçası Venüs, Kasım ayının ortasında diplomatik Terazi ve üçüncü iletişim eviniz ile ortak olacak ve size müzakere ve ikna konusunda bazı aşırı güçler verecek! “Bir ineğe süt satabilirsin” ifadesi artık çok uygun ve herhangi bir türde satış yapıyorsanız, bu sizin yılın en büyük zamanı olabilir. Doğal karizma duygunuzla birleşen mükemmel iletişim becerileriniz, iş fikirlerinizi öne sürmenize veya müşterilerinizi size oldukça iyi komisyonlar kazandıracak şeyler satın almaya ikna etmenize yardımcı olur.