Aslan ile Başak İlişki ve Aşk Uyumu

Aslan burcu ile Başak burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Aslan ile Başak birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Aslan burcu erkeği ile Başak burcu kadını ilişki uyumu nedir, Aslan burcu kadını ile Başak burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 30 Mart 2023 Perşembe günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Bugün sevgi günü. Aşk hayatınızda her şey güzel ve pembe görünüyor. Tüm günü partnerinizle geçirecek ve onunla oturup günü geldiği gibi değerlendirmekten başka bir şey yapmayacağınız bir ruh halindesiniz. Partnerinize hayransınız ve onun kadar harika biriyle birlikte olma şansınıza inanamıyorsunuz.

Partneriniz ise partneriniz olarak yanınızda olduğu için kendini şanslı hissediyor. Bugün size anlatacak o kadar çok şeyi var ki, sizinle tanışmak ve tekrar tekrar konuşmaya ve kendini ifade etmeye devam etmek için sabırsızlanıyor. Siz kendinden emin ve sessiz bir yapıya sahipken, eşiniz nazik ve sevgi dolu bir yapıya sahiptir. İkiniz de birbirinizin çıkarlarını kendi çıkarlarınızın önüne koymaya çalıştığınız için rahat bir ilişki. Bu nedenle, ikiniz herhangi bir yanlış anlaşılmaya veya anlaşmazlığa yer bırakmazsınız.

Bugün harcamak, mum ışığında bir akşam yemeğinde basit ve sessiz bir şekilde yapılabilir veya belki daha iyisi, ikinizin birlikte yapabileceği ev yapımı bir yemek olabilir. Yumuşak bir klasik film üzerinde bağ kurmak harika bir fikir. Ya da sadece parkta yürüyüşe çıkabilir ve istediğiniz gibi konuşabilirsiniz. Kalabalık yerlerden veya kalabalık yerlerden ve yüksek sesli müzikten kaçının. Bugün yumuşak duygular ve memnuniyet günü. Bu nedenle her türlü dış heyecan günü olumsuz etkileyebilir.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/