Aslan ile Balık İlişki ve Aşk Uyumu

Aslan burcu ile Balık burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Aslan ile Balık birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Aslan burcu erkeği ile Balık burcu kadını ilişki uyumu nedir, Aslan burcu kadını ile Balık burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 30 Mart 2023 Perşembe günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Son haftalarda partnerinizle aranızda çeşitli konularda tartışmalar olmuş olabilir. Sizin veya partnerinizin sözleri haddini aşmış olabilir ve onları geri alamazsınız. Bu tartışmalar yakında çözülecek; endişelenecek bir şey yok. Çok geç olmadan fırtınayı yatıştırdığınızdan ve aradaki farkı kapattığınızdan emin olun. İkinizin de zamanınızı ve enerjinizi boşa harcayan şeyler için kavga ettiğiniz için sürekli kavgaya tutuşmuş olabilecek gerçek nedeni kabul etmekte isteksiz olduğunuzu kabul edin.

Birbiriniz için orada olun ve işleri birlikte halledin. İkinizi gerçekten rahatsız eden şeyin ne olduğunu kabul etmeniz kolay olmayabilir; zamana ihtiyacın olacak Ama bir kez anladığınızda, sonunda bulmacayı doğru bir şekilde çözecek ve sinirlerinizi yatıştıracaksınız. Hissettiğin her şey karşılıklı ve bu en büyük avantaj. Siz ikiniz birbirinizle daha iyi ya da daha kötü bir şekilde karşılık verebileceksiniz. Partnerinizle bu ilişkiden ne istediğinizi ve bunun ilerlemesini nasıl gördüğünüzü açıklayın ve onların da aynı şeyi hissettiğini öğrenince şaşıracaksınız.

Bu sizin için bir rahatlama olabilir. Sallanan bir ilişkiyi kurtarmak istiyorsanız, işleri halletmek için partnerinizle konuşun. Ayarlamalara hazır olun, bağınız sorunsuz bir şekilde artacaktır. İkinizin de uygun olduğunu düşündüğünüz şey ayrı kalmaksa, her şeyi iyi bir şekilde bitirin. Kısacası, fırtına sonrası sakinliği pişmanlık duymadan kısa sürede kucaklayacaksınız.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/