Aslan burcu ile Akrep burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Aslan ile Akrep birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Aslan burcu erkeği ile Akrep burcu kadını ilişki uyumu nedir, Aslan burcu kadını ile Akrep burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 18 Haziran 2023 Pazar günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Ortak çaba veya karar gerektiren konulara dikkatinizi vermeniz gerekiyor. Bunlar, ortak bir gider hesabı oluşturmak gibi finansal nitelikte olabilir veya yeni bir ev veya mobilya satın almakla ilgili olabilir. İlişkinize iyice yerleşmiş olanlar için bugün, ilişkinizde bir sonraki adımı atmayı ciddi bir şekilde tartışmak için de iyi bir gün. Bu tür ortak kararları almayı erteliyor olabilirsiniz, çünkü ya ikiniz de bir çözüm üzerinde anlaşamadınız ya da gerekli çabayı göstermeye pek istekli olmadınız.

Ancak bugün, eşinizle tam olarak uyum içinde olduğunuzu hissedeceksiniz. Bugün, ilişkinizde hem uygun hem de ortak kararlar almayı kaçınılmaz kılacak bir yakınlık ve birlik duygusu belirgindir.

Eşinizin de bu ortak karar alanlarında şüpheleri var. Eşiniz ayrıca, karar verirken yeterince düşünmediğinizi veya eşinizin duygularını yeterince dikkate almadığınızı hissediyordu. Ancak, tüm bu yanlış anlamalar bugün ortadan kalkacaktır. Eşiniz, argümanlarınızı ve söyleyeceklerinizi dinlemeye çok hazır – hatta hevesli -. Bu, ikinizin de egolarınızı bırakmanıza ve zaman kaybetmeden karşılıklı yarar sağlayan kararlar almanıza yardımcı olacaktır. Bu nedenle, çok verimli bir gün olabilir. Biraz çaba ve inisiyatif alarak, bugün çok şey başarılabilir.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/