İkizler Burcu

İkizler burcunun aşk hayatı bugün nasıl geçecek? Bugün burcunuzu neler bekliyor? Hayatınızı değiştirecek olaylar bugün mü gerçekleşecek? Tüm sorularınıza buradan cevap bulabilirsiniz.

7 Haziran 2023 Çarşamba için günlük burç yorumları

Günlük İlişki Burç Yorumu

Bugün gibi bir günde kolay değil, ancak iletişim kurarken mümkün olduğunca cesur ve açık sözlü olun – özellikle sevgilinizle veya gelecekte bu rolü üstlenmek istediğiniz herhangi biriyle.

Günlük Bonus Burç Yorumu

İnisiyatif sizindir. Şaşırtıcı bir şey yap. Ilk hareketi yap.

Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, bu sabah ay Kova burcuna ve güneş gece evinize geçiş yaparken, etrafınızdakiler için bir ışık feneri gibi davranacaksınız. Ne yazık ki, bir dizi sert yön, diğerlerinin kendilerini normalden daha fazla kırgın ve huysuz hissetmelerine neden olur ve siz de devreye girip akranlarınızı desteklemeniz istenebilir. Ne zaman geri çekilme ve kendi gündeminize ve ihtiyaçlarınıza odaklanma zamanının geldiğini anlayarak, cömert ruhunuzun sizi alt etmesine izin vermemeye çalışın. Bu akşam Luna, Mars’la karşı karşıya geldiğinde perdenin ötesinden gelen mesajlar sizi bulabilir, bu yüzden içgüdülerinizi onurlandırdığınızdan emin olun.

İkizler Burcu Günlük yorumunun devamını okuyun.

Günlük Aşk Burç Yorumu

Sevgili İkizler, evren şimdi ve önümüzdeki aylarda göz kamaştırıyor. Bunun nedeni, zevk ve çöküş tanrıçası gezegeni tatlı Venüs’ün şimdi Aslan burcunda parıldamasıdır. Bu, ister tek ister bağlı olsun, tüm flört ve gönül meseleleri için şimdiye kadarki en iyi dönemlerden biridir. Bekarların birçok seksi seçenekle bağ kurma ve hararetli bir ilişkiye başlama olasılığı daha yüksek olacaktır. Karizmanızın canlı bir şekilde parlamasına izin verin ve en sosyal yanınızı kucaklayın. Kalbinizin alevlerini körükleyen birini bulana kadar sinsi sinsi sinsi sinsi sinsi sinsi sinsi sinsi sinsi sinsi sinsi sinsi sinsi sinsi sinsi sinsi sinsi sinsi attigi

Günlük İş Burç Yorumu

Sevgili İkizler, profesyonel yolculuğunuzda ilerlemek için aklınızı ve kalbinizi kullanın. Ay bugün Kova burcuna girerken, sonunda burcunuzla uğurlu bir üçgen oluşturacak. Bu nedenle, profesyonel yolculuğunuza çıkacağınız yolları düşünürken kozmik olarak desteklenmiş hissedebilirsiniz. Lunasyon sırasında, kariyerinizde niş bir şeye yol açabilecek benzersiz bir yola veya yöne doğru çekildiğini hissedebilirsiniz. Mantıksal tarafınıza güveniyorsanız, başlangıçta bu duyguyla savaşabilirsiniz. Ancak sezgisel olarak, bu sizin ve kariyeriniz için en iyi yol olabilir!

Günlük Sevgili Burç Yorumu

Bekar? Aşk şu anda erişilemez olmaktan çok uzak ama şekillenmesi veya gelişmesi için yardımınıza ihtiyacı var. Duygusal dünyanızdaki yararsız ve sağlıksız rutinleri de ortadan kaldırma gereğini kabul etmediğiniz sürece aşk tanrıları yardımcı olamaz. Bu nedenle, tutkulu ilerlemeyi engelleyen bir rahatlık bölgesinin nasıl derinleştiğine dair zihninizi açın. Temel, cesur bir değişiklik yapmak, tutkulu kazançlar sağlayabilir!

Günlük Yüzeysel Burç Yorumu

“Gevezelik yeteneğine” sahip birçok insan, muhtemelen sizin iyi benliğiniz gibi İkizler’dir. Ancak, sürekli konuşan ve bize – alıcıya – konuşma şansı vermeyen bir satış elemanıyla uğraşmanın nasıl bir his olduğunu herkes bilir! Ay ve Venüs çatışırken, size konuşmanın ucuz olduğu hatırlatılır veya herhangi bir konuşmanın dengesinin bozulmasına neden olmazsanız daha iyi bir sonuç alırsınız.

Ev ya da gayrimenkul yatırımınızdaki değişiklikler, günlük yaşamınızda hoş değişiklikler getirecektir. Daha iyi bir mahalleye taşınmayı düşünüyor olabilirsiniz ve kesinlikle sosyal çevrede yükseleceksiniz. Bir aile bağlantısı aracılığıyla tanıştığınız kişiler, kariyerinizde hayırsever veya akıl hocası olabilir.

Günlük Kariyer Burç Yorumu

Bugün Ay’ın finans sektörünüzden ayrılması, sizi her zaman finansal içgüdüleriniz ve hayal gücünüzün ateşlenmesi ve paketten çıkarılacak bilgilerin indirilmesi ile baş başa bırakacak bir şey olsa da, bunu önemli kılan zamanlamadır. Pluto’nun hafta sonu geri dönmesiyle, bu, duygusal ve sezgisel olarak meşgul olmanızı sağlarken aynı zamanda Venüs’ün dün gelir sektörünüzden ayrılmasından yararlanarak odağı tekrar finansal çitin diğer tarafına kaydırmak için bir şans.

Venüs’ün dün gelir sektörünüzden ayrılışı, Mars’ın Mart ayında dönmesinden bu yana ilk kez boş bırakmış olsa da, ayın ilerleyen saatlerinde Güneş dönmese bile bunun iş ve kariyer konularında kalıcı bir etkisi oldu. Meyve vermeye devam edecek kazançlı bir yön duygusuyla işten ve konulardan ayrılmanın yanı sıra, bu, güveninizi ve neyin mümkün olduğu duygusunu geliştirmenize yardımcı oldu.

Günlük Finans Burç Yorumu

Umut etmek ve dilemek sizi çok uzağa götürmez. Yıkılırsan ve tavsiye istersen daha fazlasını başarırsın. Size yardım edecek bilgeliğe sahip olanlar, sadece içeri girme fırsatını bekliyorlar.

Günlük Yemek Burç Yorumu

Bugün faturaları ödedikten sonra biraz kemer sıkmak gerekebilir. Akıllı harcama, uzun bir yol kat eden biraz nakit olacak. Kızarmış pilav ve tavuk/brokoli tavada kızartmak için malzemeler satın almak uygun fiyatlı olacak ve bol miktarda yemek artığı sağlayacaktır.

Günlük Güzellik Burç Yorumu

Dolabınız ve çekmeceleriniz giyebileceğiniz, saklamanız gerektiğini veya giyebileceğinizi düşündüğünüz şeylerle doluyken iyi giyinmek zordur. Soru şu ki, gerçekten bunlardan herhangi birini giyiyor musunuz? Değilse, giderler!

Günlük Annelik Burç Yorumu

Bu, sizin ve bebeğinizin dışarı çıkıp bir grup yeni insanla tanışmanız için harika bir gün. Parka, oyun alanına veya alışveriş merkezine gidin ve başka bir anne ve çocuk gibi bir paket anlaşma olabilecek harika yeni arkadaşlar edinip edinemeyeceğinize bakın!

Günlük Gençlik Burç Yorumu

İşlerin gidişatı konusunda kendini oldukça tuhaf hissediyorsun, bu yüzden rüyaların bile aynı eski, aynı eski hissetmeye başlıyor. Hayatı daha ilginç hale getirmek için işleri biraz sallayın.

Günlük Ev Burç Yorumu

İşinizle ilgili hayal kırıklığınızı ancak bugün proaktif, çözüm odaklı bir şekilde yapabiliyorsanız patronunuza seslendirin. Evde de konuşmadan önce düşün. Kafanı boşaltmak için yürüyüşe çık ve fazla enerjini kalorilerle birlikte yakarsın.

5 Haziran – 11 Haziran Haftası için haftalık burç yorumları

Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi günkü gizli ajandalara dikkat edin. İlk bakışta anlayabileceğinizden çok daha fazlası oluyor. Hafta ortası büyük olasılıkların zamanı olacak. Uzak yerlerden gelen yeni verileri ve fikirleri özümseyin ve insanlarınızı güzel ve yeni bir yöne yönlendirebileceksiniz. Hedeflerinizi eskisi kadar net göremediğiniz bir noktaya gelirseniz Cuma günü çabalarınızı azaltın. Herhangi bir yanlış anlaşılmayı hızlıca düzeltin ve devam edin. Pazar günü ağınızdaki herkese veya en azından bir süredir konuşmadığınız kişilere ulaşın.

Haftalık Aşk Burç Yorumu

Hafta başında Ay Oğlak burcuna geçtiğinde bir değişim hissedeceksiniz. Bu ay yerleşimi, odağınızı kişisel evrime kaydıracak ve havadan sudan sohbet etme havasında olmayacaksınız. Bununla birlikte, yalnızca güvenebileceğinizi bildiğiniz insanlara açılmayı seçerek, yeni bir romantik partner bulmayı zorlaştırabilecek, özel bir ruh halinde olacaksınız. Gerçekten ilgilendiğiniz birini bulursanız, işleri yavaşlatmak için kendinize izin verin, ancak sohbet ve takılma yoluyla bağlantıyı güçlendirmede proaktif bir rol almanın önemli olduğunu unutmayın.

10 Haziran’ın son dördünü bir kırılma noktası gibi gelebilir. Yeni bir kişilik ve ortaklık benimsemek için eski derinizi değiştirme arzusuyla değişim için sabırsız hissedeceksiniz, ancak geçiş anında olmayacak. Yapmak istediğiniz kişisel değişiklikleri ele almak için bu ay olayının ivmesini kullanın, ancak kendinizi çok hızlı zorlamayın. Aradığınız evrimi başarıyla uyguladığınızı hissettiğinizde, kalp meselelerine odaklanma zamanı gelecektir.

Haftalık İş Burç Yorumu

İkizler, çalışma haftanızın başında ne gelecek? Birkaç “Ah-ha!” 4 Haziran Pazar günü Boğa burcundaki Merkür’ün Boğa burcundaki Uranüs ile kavuştuğu anlar. Kavuşma, bilinçaltı bölgenizi değer sistemleriniz, iş ilişkileriniz ve finansal konularınız hakkında yeni, inanılmaz içgörülerle aydınlatacak. İş ve para meseleleri hakkında daha fazla netliğe yol açabileceğinden, ortaya çıkan her şeyi bir işaret olarak alın.

Ertesi gün, iş yeri sohbetlerini devralma ve Venüs Aslan burcuna girdiğinde ilgi odağı olma fırsatınız olabilir. Venüs enerjisi, sesinizin duyulmasını sağlamak için mükemmeldir. Bununla birlikte, Venüs Kova’da geri giden Plüto’ya karşı çıkacağından, çatışan görüşler veya bakış açıları varsa, bazı ani gerilimler olabilir. İş gününüz boyunca herhangi bir ağır tartışmadan kaçınmak için hafif ve neşeli tutmak için elinizden gelenin en iyisini yapın.

Haftanın sonunda, Aslan burcundaki Venüs Boğa burcundaki Kuzey Düğümü ve Akrep burcundaki Güney Düğümü ile kare açı yaptığında stresiniz üzerinize geliyorsa, iş hayatınızı nasıl ele almak istediğinizi yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Kişisel bakıma öncelik vermek sorun değil!

Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, önemli mesajlar alıyorsunuz.

Hafta, 4 Haziran Pazar günü Merkür’ün Uranüs’ü Boğa burcunda ve hayaller ve ilham eviniz ile birleşmesi ile başlıyor. İkizler, hiçbir yerden görünmeyen bir vizyon sana gelebilir. Buna olumlu işaretler ve semboller eşlik edebilir. Evrenden bir mesajınız var. Mesaj toplamaya devam ederken bu deneyim hakkında günlük tutmak isteyebilirsiniz.

5 Haziran Pazartesi günü Aslan burcundaki Venüs ve iletişim eviniz Kova burcundaki Plüton ile karşıt açı yapıyor. Bugün, yurt dışından biriyle iş yapıyor olabilirsiniz. İkizler, bu, sizi dinlemeye ve hatta uğraştığınız bazı zorluklarda size rehberlik etmeye hazır bir arkadaş veya yardımcı bir yabancı olabilir. Sonunda bir sorun çözülebilir (ve ziyaret daveti alabilirsiniz).

Haziran Ayı için Aylık burç yorumları

Aylık Aşk Burç Yorumu

Akıllı lideriniz Merkür, 9 Haziran’da hayalperest Neptün ile 60’lık açılarında uyum sağlayacak ve bu da karar verirken biraz daha duygusal olmanıza yardımcı olacak. Gönül meseleleri şimdi biraz nazik bir öz-düşünceden faydalanıyor.

On birincide, Merkür güçlü birinci evinize taşınıyor ve size farklı bir kalabalıkla flört etme ve sohbet etme konusunda güven veriyor. Telefonunuz ve sosyal medya hesaplarınız, sizinle birlikte olmak isteyen insanlarla (çoğunlukla yabancılarla) dolup taşıyor ve bu, ciddi bir ilişki içindeyseniz sorunlara neden olabilir. Bekarsanız, bunun için gidin!

Yeni ay aynı zamanda 17 Haziran’da “önce ben” bölgenizi aydınlatarak iletişim hatlarını daha da açar. Artık eski sevgililerden ve aşık olduklarınızdan ve ayrıca sizinle bir dizi farklı nedenden dolayı bağlantı kurmak isteyen insanlardan haber alacaksınız. Tüm bu metinleri, yorumları ve DM’leri bitirmeniz kesinlikle biraz zaman alacak, İkizler!

Asteroit Vesta, yirmi saniyedeki meraklı burcunuzla ortak olarak, her seferinde tek bir şeye odaklanmanızı zorlaştırıyor. Ve uyarı: Bu, bae ile bire bir görüşmeleri veya toplantıları veya danışma oturumlarını felakete dönüştürür. Bekarsanız, yeni birini onlara karşı dürüst olduğunuza ikna etmede bol şans. Bahaneleriniz şu anda oldukça yetersiz geliyor.

Aylık İş Burç Yorumu

Muazzam bir büyüme ve değişim yaşamanız için harika bir ay (eğer buna açıksanız). 3 Haziran’daki Yay dolunayıyla, bakış açınız yeni bir farkındalık düzeyi kazanıyor ve odağı kişisel ihtiyaçlarınıza kaydırıyor. 17’sindeki yeni ayda kendiniz için daha somut bir şeye başlayın.

Ancak, Satürn yine 17 Haziran’da Balık burcunda gerilediğinde, güvensizliğinizi artırıp profesyonel dünyanızda belirsizlik yarattığında hangi profesyonel yolu seçeceğiniz konusunda emin olamayabilirsiniz.

26’sında Merkür’ün Yengeç burcuna geçmesine izin verin, finansal refahınızı iyileştirmek için yeni ve sıra dışı bir şey düşünmenize yardımcı olsun. Sizi ayın son haftasına zirvede götüren cüretkar profesyonel hamleler yapmak için ne kadar ilham aldığınıza şaşırabilirsiniz. Kişisel markanızı yükseltebilecek ve heyecan verici yeni projelerde yer alabileceksiniz.

Ancak, spontan aceleci hareketler yapmamaya dikkat edin. 30 Haziran’da başlayacak olan Neptün gerilemesi sırasında, şüpheye düşebilir ve uzun vadeli profesyonel bir projeyi aniden sona erdirebilirsiniz.

Aylık İlişki Burç Yorumu

Aya, 3 Haziran’daki Yay dolunayı sırasındaki en iyi randevu gecesiyle başlıyorsunuz. Mesafe kat etmeye hazırsınız, bu yüzden flört söz konusu olduğunda bir inanç sıçraması yapın. Özellikle tutkulu Venüs’ün beşincide Aslan’a girmesi sayesinde ilişkiler çiçek açabileceğinden. Herhangi bir dramadan kaçınabiliyorsanız, kelimeler özel biriyle bağlantı kurmanıza yardımcı olabilir.

11 Haziran’da Merkür burcunuza girdiğinde, aşık olduğunuz kişiyle flört ederken kendinizi keskin hissetmenizi sağlayacak şekilde büyük bir özgüven artışı yaşayacaksınız. Zihinsel olarak uyarıcı bir ilk buluşmaya gitmek için on yedinci gün burcunuzdaki yeni ayı kullanın. Küçük bir zihinsel ön sevişme büyük zevklere yol açabilir.

21 Haziran’da güneşin Yengeç burcuna girdiği yılın en uzun gününde bu güveni sürdürün. Size yalnızca duymak istediklerinizi söyleyenleri değil, size hem meydan okuyan hem de saygı duyan ortaklar seçin. Ertesi gün Juno Yengeç burcuna girdiğinde, duygusal ve finansal güvenlik en büyük heyecanınız olacak. Daha azıyla yetinme, İkizler.

Ayın sonunda, Merkür yirmi altıncıda Yengeç burcuna girerken, birine takıntılı hale geleceksiniz. Ancak, bu aşk dolu hislerin sizi yapışkan yapmasına izin vermeyin. Unutmayın, ilişkiler öz değerinizi belirlemez.

Ocak Ayı için Aylık burç yorumları

Yıllık Burç Yorumu

Meraklı zihninizin dikkati kolayca dağılıyor, ancak ayrıntılara odaklanmak bu yıl daha fazla başarıya yol açacak mı?

Esprili, serebral yöneticiniz iletişim, sosyalleşme, teknoloji ve kısa gezilerin gezegeni Merkür’dür, bu nedenle yıllık gerileme döngüleri sizin için özellikle zor olabilir, İkizler. Ve 2023’te ilgilenmeniz gereken dört tane var (Ocak ortası, Nisan sonu, Ağustos sonu ve Aralık ortası). İyi haber şu ki, hepsi mantıklı, sabit dünya burçlarından geçiyor, bu nedenle sakin olun ve bu retro yavaşlamalarda gezinmenize yardımcı olamayacağınız ayrıntılar yerine kontrol edebileceğiniz ayrıntılara odaklanın.

Ciddi Satürn, Ocak ayından Mart başına kadar akraba hava burcu Kova ile seyahat edecek, bu da doğal merakınızı daha da ortaya çıkarıyor ve sizi felsefi bir düşünce treni izlemeye teşvik ediyor. Hedefleriniz değerlerinize ve ahlaki değerlerinize dayalıdır ve sizi rakiplerinizin önüne geçirse veya arzu ettiğiniz şöhret, başarı ve gücü sağlasa bile etik olmayan hiçbir şey yapmazsınız. Bu derin düşünceli zamanda, hayatta gerçekten ne istediğinizi özüne inebilir ve ona ulaşmak için sağlam bir plan formüle edebilirsiniz.

Doğum gününüz boyunca her zaman elinizden gelenin en iyisini yaparsınız ve güneş, Mayıs sonu ile Haziran sonu arasında sosyal burcunuzdan geçerken şık bir şekilde kutlamaya hazırsınız. Geçen yıl ne yaşamış olursanız olun, şimdi yeni bir başlangıca hazır olacaksınız, o kadar mutlu yıllar meraklı, uyumlu ve kendini ifade edebilen İkizler burcu!

Yıllık İlişki Burç Yorumu

Aktif, bazen dağınık beyniniz, aşık olmak veya aşık olmak için her zaman en destekleyici aracınız olmayabilir, bu nedenle partnerinizi daha yüksek bir öncelik haline getirmeye çalışmak, 2023’te yapılacaklar listenizin en üst sıralarında yer almalıdır.

Güzel Venüs, yıla Kova burcu arkadaşınız ve inovasyon eviniz ile eşleştirilmiş olarak başlar, bu nedenle işler kesinlikle sıkıcı olmayacak. Sevgili İkizler, ne kadar süredir birlikte olursanız olun, bu enerji sizi deneysel ve yaratıcı olmaya teşvik ediyor. Bu gezegensel ortaklık aynı zamanda işler istediğiniz gibi gitmediğinde güçlü platonik temelinize geri dönmenizin önemini vurgular çünkü şehvet gelir ve gider, ancak arkadaşlık üzerine inşa edilen aşk çok daha uzun sürer.

Güçlü Mars, Mayıs ayı sonunda iletişim bölgenizden geçmeye başlar ve önümüzdeki birkaç hafta boyunca hiçbir şeyi engellemeyeceksiniz. Bu kozmik enerji patlaması, girişkenliğinizi ortaya çıkarır ve sizi istekleriniz, ihtiyaçlarınız ve arzularınız hakkında konuşmaya teşvik eder. İlişkinizden istediğinizi alamıyorsanız, nasıl hissettiğinizi ifade etmenin ve bunu düzeltmek için bir plan üzerinde çalışmaya başlamanın tam zamanı.

İlişkiniz için bir başka faydalı zaman, güneşin Eylül sonundan Ekim sonuna kadar yönettiği diğer burç olan dengeli Terazi’den geçtiği zamandır. Artık daha az saldırganlık var, bu da tartıştığınız önemli bir konuda uzlaşmaya varmak için mükemmel bir zaman. Şimdi hatırlanması gereken en önemli şey, aşık olmanın birbiriyle rekabet eden iki kişi değil, bir takımın parçası olmak olduğudur. İkinizin de istediğini elde etmek için birlikte çalışmak, bu barışçıl güneş geçişi altında bir kazan/kazandır.

Yıllık Aşk Burç Yorumu

İkizler çok yönlülüğü sever, bu yüzden flört sahnesinde olmaktan ve çok çeşitli insanlarla flört etmekten zevk alırsınız. Ancak bağlılık odaklı asteroit Juno, Ocak ayı ortasında arkadaşlık temelli romantizm evinize girdiğinde, sohbet ettiğiniz ve daha iyi tanımaya başladığınız potansiyel aşıklardan birinin uzun vadeli potansiyeli çok iyi olabilir. Aceleye gerek yok İkizler ama şimdiye kadar arkadaşlık bölgesinde bulunmuş biriyle hiçbir şeyi göz ardı etme.

Yaza giren aylar gerçekten kızışıyor ve tutkulu Mars, Mayıs sonundan Temmuz ortasına kadar elektrikli ateş burcu Aslan’la ortaklık yaptığında kıvılcımlar uçmaya hazır. Şu anda çok dikkat çekici bir havanız var ve şımartılmak ve tapılmak istiyorsunuz. Herhangi bir sorun yaratmak için yola çıkmıyorsunuz ama artık aşk hayatınızda da biraz dramayı umursamıyorsunuz. Tam olarak ne (ve kimi) istediğinizi söylemekten ve onlara ne yapmak istediğinizi ayrıntılı olarak anlatmaktan korkmuyorsunuz. hamr!

Ekim ortasındaki ilişki odaklı (ve diğer rahat hava burcu) Terazi’deki yeni ayda aşk hayatınıza daha dengeli bir enerji giriyor, bu da sizi iyi şeylerin geleceği konusunda iyimser yapıyor. Bu umut dolu ay, kayıtsızca aşkı arayan ama onu bulmak için paniğe kapılmayan diğer insanları çekmek için mükemmel olan rahat, büyüleyici havayı sağlıyor. Olursa, harika. Ama değilse, belli ki olması gerekmiyordu. Ve bu tamamen sorun değil.

Yıllık İş Burç Yorumu

Ciddi, kariyer odaklı Satürn, bu yılın ilk birkaç ayını yüksek öğrenim evinizde geçiriyor ve bu, mevcut şirketinizde bir terfi, yeni bir pozisyon almak için ek eğitim alacağınızı, dersler alacağınızı veya sertifika alacağınızı gösteriyor. veya tamamen yeni bir alanda bir iş. Bu, bir kariyer olarak gerçekten yapmanız gereken şey hakkında size mükemmel bir fikir verebilecek bir büyüme ve değişim zamanı, İkizler.

Mart ayının başında, Satürn kendisini kariyer bölgenize sağlam bir şekilde yerleştiriyor, bu nedenle pek bir “kendimi bulma” havası olmayacak. Bu çalışkan enerji, daha çok enerjinizi zirveye tırmanmak için kullanmakla ilgilidir ve asıl amacı beraberinde gelen finansal ödülleri almaktır. Profesyonel imajınız da şimdi önemli olacak, ancak, dahası, zamlar ve terfiler almak (ve rekabette domine etmek) en çok gurur duyduğunuz şeydir.

Şanslı Jüpiter, yılın ikinci bölümünü sezgi ve ilahi ilham evinizde geçirecek, bu nedenle para meseleleri hakkında mükemmel içgüdülere sahip olacaksınız. Bilirsin, nasıl şanslı bir şey olur ve “Oh, gidip bir piyango bileti alsam iyi olur” diye düşünürsün? Bu süre zarfında bu sezgilerden herhangi birine sahipseniz, onları takip edin! Büyük hayalleriniz var ve aşırı aktif bilinçaltınız sizi bu geniş ortaklık sırasında onları gerçekleştirmenin bir yolunu bulmaya yönlendirebilir.