İkizler Burcu

İkizler burcunun aşk hayatı bugün nasıl geçecek? Bugün burcunuzu neler bekliyor? Hayatınızı değiştirecek olaylar bugün mü gerçekleşecek? Tüm sorularınıza buradan cevap bulabilirsiniz.

6 Şubat 2023 Pazartesi için günlük burç yorumları

Günlük İlişki Burç Yorumu

İyi enerjin tatlı ama aynı zamanda hayatı normalden biraz daha zorlaştırıyor. Herhangi biriyle tamamen aynı fikirde olmak senin için zor çünkü her tartışmanın her zaman iki tarafını da görebilirsin!

Günlük Bonus Burç Yorumu

Yolunuza çıkan yeni bir aşk, ancak bunun aşkla ilgili olmayabileceğini unutmayın.

Günlük Aşk Burç Yorumu

İkizler, gökler bugün size kutsanmış hisler getiriyor. Gezegen yöneticiniz, kozmik habercimiz Merkür, şefkat ve maneviyat gezegeni Neptün ile sekstilde bir şarkı söyleyecek. Kendinizi oldukça hassas hissedecek ve evrenin eterinden vizyonlar indireceksiniz. Sanki daha büyük güçlerden nasıl ilerlemeniz gerektiğini veya bilmeniz gereken belirli bir şey olup olmadığını açıklamalarını istercesine, konu romantik hayatınıza geldiğinde sezginizden yararlanın. Evren, rüyalarda veya mecazlarda cevap verebilir. Şimdi içinden ne geliyorsa onu dinle. Kendinizi mükemmel bir şekilde hizalanmış hissedeceksiniz.

Günlük İş Burç Yorumu

İstediğini yapma gücün var İkizler. Kariyer yolunuzun hayalleri, Oğlak burcundaki Merkür Balık burcundaki Neptün ile 60’lık açı yaptığında meyvelerini verebilir. İş gününüzün başında varlıklarınızı, yatırımlarınızı, özel tahvillerinizi ve hatta borçlarınızı düşünürken biraz daha içine kapanık hissedebilirsiniz. Tüm bu övgüler, kariyerinizin nereye varacağı konusunda önemli bir rol oynayabilecekleri için derinlemesine incelemeye değer. Kariyer yolunuzun geleceği biraz puslu olduğundan, bu, yatırımlarınız üzerinde sahip olduğunuz kontrolü düşünmeniz için bir işaret olabilir.

Günlük Sevgili Burç Yorumu

Bir fikir akışını gönül meseleleriyle yönetilebilir kılmak için ‘zihinsel trafik ışıklarına’ ihtiyacınız olabilir. Birbiri ardına romantik veya seksi fikirler gelebilir ve bunların içinde bazı gerçek cevherler vardır! Ancak ilgiye ihtiyaç duyanlar, dikkat dağıtıcı olanlarla kolayca birleşebilir. Potansiyeli olanları bir kenara bırakın. Farkında olmasanız bile, gerçekten istediğiniz şeye bağlanırlar.

Günlük Yüzeysel Burç Yorumu

Dışarı çıkmanın, bir araya gelmenin, bir araya gelmenin veya ağ kurmanın sizin için en iyisi olduğunu hissediyorsanız, o zaman şimdi bu planı harekete geçirme zamanı. Ay, yukarıdakilerin tümünü harcadığınız zamana değecek koşulları yaratır. Birine kendinizi tanıtan bir metin gönderin veya biriyle ilk kez yüz yüze bir buluşma ayarlayın. Unutmayın – bazen önemli olan ne bildiğiniz değil, kimi tanıdığınızdır.

“Bunu yapmak için para aldığıma inanamıyorum!” diyeceksiniz. şu anda. Normalde oyun veya saf eğlence olarak gördüğünüz bir proje üzerinde çalışma fırsatınız olacak. Kendini içine at. Gelecek gibi daha çok şey var, ancak kabadayı bir destek ekibi grubu getirmeniz gerekecek.

Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay’ın gelir sektörünüzü terk etmesinden bu yana iki gün geçmesine ve finansal cephede Merkür ve Plüton ile olan çatışmasından kaynaklanan herhangi bir finansal gerginlik ortadan kalkmasına rağmen, faydaları hala oradadır. Ay, hem iş hem de kariyer cephelerinde yılın çok önemli bir noktasında sizi para için keskin bir burunla baş başa bırakırken, kısa ve özünüzü anlamanıza yardımcı olacak Merkür ve Plüton arasındaki hizalanmanın önünde sizi tetikte tutar. uzun vadeli finansal seçimler, kararlar ve planlar.

Ay, gelir sektörünüzü iki gün önce terk etti, ancak sadece paraya burnunuz dik değil, aynı zamanda gelir, iş ve kariyer cephelerinden bir bilgi indirme paketini açıyorsunuz. Bu sadece Ay’ın iş cephesinde Güney Düğümü ve kariyer sektörünüzdeki her iki gezegenle dostane bir açıya girmesi değildi, aynı zamanda yıldızlar zaten her iki cephede hizalanmış olduğundan.

Günlük Finans Burç Yorumu

Harcadığınız paradan genellikle bilinçsiz hareketlere kadar hayatınızdaki her şey hakkında daha dikkatli ve hesaplı olmalısınız. Farkında olmak. Diğerleri.

Günlük Yemek Burç Yorumu

Bugün işler bulanık görünecek ve anlamak zor olacak. Kahvaltıyı atlamaktan kaynaklanan serpinti yaşıyor olabilirsiniz. Öğle yemeğinde değişiklik yapmak günü kurtarabilir. Büyük bir yeşil salata ile çavdar üzerinde hindi göğsü, her şeyi daha net veya en azından çok daha az bulanık görmenizi sağlayabilir.

Günlük Güzellik Burç Yorumu

Gerçek zarafet, kendinizi sorunsuz bir şekilde giydirmek anlamına gelir. Bir düşünün: fondöten veya külot hatlarınız hakkında ne kadar az endişelenirseniz, hayatınızı yaşamak için o kadar çok zamanınız olur. Bundan daha şık ne var?

Günlük Annelik Burç Yorumu

En çok davetli olan hostessiniz, yani. İlişkiniz kontrolden çıkmasın diye konuk listesini kısmak zorunda kalabilirsiniz. Sahip olduğunuz insanlarda nicelikten çok niteliğe odaklanmak daha iyidir.

Günlük Gençlik Burç Yorumu

Biriyle görüşüyorsanız, bugün ikiniz için de harika geçmelidir. Değilse, oraya çıkın ve harekete geçin! Her türlü harika enerjin var ve bu seni olabildiğince çekici kılıyor.

Günlük Ev Burç Yorumu

Bugün dengenin özü sizsiniz – aşırılıkların mükemmel dengesi. Bunu akılda tutarak, sizi her iki yönde de bağlayan taahhütlerden uzak durun. Hem çiçeğin toprağa uzanan sapısınız, hem de göğe uzanan mis kokulu yapraklarısınız. Ev bitkilerinize gübre çubuğu koyun ve bahçenize fazladan birkaç dakika sulama yapın.

Günlük Burç Yorumu

Geleceğiniz için iddialı planlar, finans gibi pratik konulara çok fazla dikkat vermenizi gerektirebilir. Bu biraz zor olabilir İkizler ama fikirlerin konusunda ciddiysen, yapılması gerekiyor. Bir arkadaş, muhtemelen bir erkek devreye girebilir ve her şeyi anlamlandırmanıza yardımcı olabilir. Bugün hepsini halletmeye çalışmayın. Zihniniz aşırı yüklenebilir, bu da cesaretinizi kırabilir. Ağırdan al.

İkizler Burcu Günlük yorumunun devamını okuyun.

6 Şubat – 12 Şubat Haftası için haftalık burç yorumları

Haftalık İlişki Burç Yorumu

Ayrıntıları ve işlerinizi halletmek için Pazartesi ve Salı günlerini kullanın. Çarşamba günü, yapmak isteyeceğiniz başka bir şey olduğunda, bunlardan kurtulmak istiyorsunuz. Perşembe, bitiremeyeceğiniz bir proje olsa bile bir projeye başlamak için iyi bir gün. Muhtemelen, devreye girip kaldığınız yerden devam etmekten fazlasıyla mutlu olan bir arkadaşınız veya meslektaşınız vardır. Bu hafta sonu bir iyilik yapın. Eve bağlı bir arkadaşınız için yiyecek alın. Yeğenlerinize bakıcılık yapmak için gönüllü olun. Ne yapmaya karar verirseniz verin, nezaketiniz çok takdir edilecektir.

Haftalık Aşk Burç Yorumu

Aman İkizler! Aşk ve ortaklıklar için önünüzde ne güzel bir hafta var! Büyüyüp kendi başınıza olgunlaşmanız için ekstra özel bir zaman olacak. Kanatlarınızı açarken ve sezgilerinizi takip ederken kesinlikle çiçek açıyorsunuz. Zamanla büyüyen ve sizi daha yüksek titreşim alemlerine bağlayan manevi bir aşk yolculuğundasınız. Genellikle meraklı hava burcunuz sabırsız hale gelebileceğinden, herhangi bir gecikme hissettiğinizde bunu unutmayın. Evrenin size yetişmesine izin verin!

Sizin için en önemli dönüm noktalarından biri 5 Şubat’ta dolunay civarında hissedilecek. Bu, oyunun gidişatını değiştirir ve son derece kadersel bir romantizmi hayatınıza sokabilir. Kişisel çekiciliğiniz inkar edilemez ve bu geçişler, çekici niteliklerinizi en çılgın hayallerinizin ötesinde geliştirir. Gerçekten karşı konulamazsınız, bu da hiç yoktan var gibi görünen pek çok romantik olasılığı kendine çekebilir. Yanlış bir cevap yok ama yanlış kişiyle birlikteyseniz mutlaka omuzlarınızda bir ağırlık hissedersiniz. Bu nedenle, başkalarının beklentilerinin sizi romantik olarak etkilemesine izin vermemeye çalışın.

Bu zaman diliminde sohbetler biraz zor olabilir, ancak bunlar gelecek yıllardaki ilişkileriniz için bir dönüm noktası görevi görecek. Dolunayın genel enerjisi, kişisel kaderinizi vurgulayacak ve sıradan bir ilişkiden daha fazlası olduğunu kanıtlayan eğlenceli ortaklıklar getirecek.

Haftalık İş Burç Yorumu

Bu hafta dört gözle bekleyecek çok şey var İkizler! 5 Şubat Pazar gününden itibaren Aslan burcundaki dolunayda bazı sohbetler ve yakın iş yeri ilişkileri tam bir daire çizebilir. İşle ilgili konularda ortak bir karara varmanın veya geçmişin geçmişte kalmasına izin vermenin zamanı gelmiş olabilir. Başkalarının işte nerede durduğunuzu bilmesini sağlamak için neşeli ay enerjisini kullanabilirsiniz. Bunu yapmak, birkaç gün sonra Oğlak burcundaki Merkür 60’lık Balık burcundaki Neptün ile profesyonel hayallerinizi ve kariyer yolunuzu takip etmeye yatırım yaparak daha özgüvenli hissetmenize yardımcı olabilir.

Sihirli sekstil, size buna göre strateji oluşturmanız gereken güçlendirme ve kontrol desteği verebilir. Neyse ki, yenilikçiliğiniz ve gizli yetenekleriniz, 8 Şubat Çarşamba günü Balık burcundaki Venüs Boğa burcundaki Uranüs’ü altmışlık açı yaptığında meyvesini verecek gibi görünüyor.

İkinci sekstil, inanılmaz derecede değerli olacağından, kariyer yolunuzda daha otantik, asi ve bağımsız olmanız için kozmik işaretiniz olarak bile hareket edebilir. Hafta sonunda Oğlak burcundaki Merkür Oğlak burcundaki Plüton ile kavuştuğunda kariyer yolunuzu dönüştürmek için neye yatırım yapmak istediğinizi muhtemelen daha iyi anlayacaksınız.

Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta harika bağlantılar kuruyorsunuz.

Hafta, 5 Şubat Pazar günü Aslan dolunayının kısa geziler ve ulaşım evinizi aydınlatmasıyla başlıyor. İkizler, bugün hızlı bir seyahate çıkabilirsiniz. Bir uçağa atlayabilir ve birkaç saatlik eğlence için Las Vegas’a gidebilirsiniz. Bu aynı zamanda yeni bir araç satın almayı düşünmek için iyi bir zamandır. En yeni elektrikli arabayı veya hibrit SUV’u test edebilirsiniz.

6 Şubat Pazartesi günü Merkür Oğlak burcunda ve kaynaklar eviniz Balık burcundaki Neptün ile 60 açı yapıyor. Evrenle birlikte yaratıyorsunuz, bu yüzden bir şey için dilek tuttuğunuzda fırsatlar açılıyor. İkizler, son birkaç haftadır tuttuğunuz dilekler şimdi sona erebilir. Bu size bir gayrimenkul veya başka bir varlığa yatırım yapmak için ihtiyaç duyduğunuz kaynakları sağlayabilir. Bugün, tezahür eden bir sihirbazsınız.

Şubat Ayı için Aylık burç yorumları

Aylık Aşk Burç Yorumu

Sevgili İkizler, aşk hayatın seni son zamanlarda biraz gergin mi hissettirdi? Öyleyse, 6 Şubat’ta Merkür-Neptün sekstilinin sakinleştirici enerjisine güvenebilirsiniz. Yaratıcılığınız, iletişim kurma beceriniz ve maneviyatınızdan yararlanma beceriniz artık zirve seviyelerinde, mevcut sorunlar üzerinde çalışmanıza veya yeni sorunları zarafetle ve kolaylıkla çözmenize olanak tanıyor.

On birincide, akıllı gezegen lideriniz Merkür, benzer fikirlere sahip, mantıklı Kova burcuna ve macerayla ilgili dokuzuncu evinize giriyor, bu nedenle, dünyaya açılmak ve yeni ve derin şeyler deneyimlemek için güçlü bir dürtü olacak. Partnerinizi yanınıza alın veya bekarsanız, yolculuğunuz sırasında ilginç insanlarla tanışmaya açık olun. Tatil romantizmi en iyisidir!

17 Şubat’ta Merkür-Jüpiter sekstilinde şans eseri karşılaşma olasılığı artar, bu da kalabalık bir odada eski sevgiliyle karşılaşmak veya biriyle göz göze gelmek anlamına gelir. Bu spontan buluşmanın öneminin ne olacağını söylemek için henüz çok erken, ancak aşk hayatınızı olumlu bir şekilde etkilemeli.

Tutkulu Venüs, yirmincide ateşli Koç burcuyla buluştuğunda seks harika olabilir, ancak her şeyi alıp vermemek bir sorun olabilir. Evet, kendi ihtiyaçlarınızı karşılamak istiyorsunuz, peki ya diğer kişi? Niceliğe değil niteliğe odaklanın.

Aylık İş Burç Yorumu

Profesyonel temelinizi bulmak zor oldu. Şubat ayının ilk yarısı, kariyer konularında nasıl ilerlemeniz gerektiği konusunda size tam olarak net yönergeler vermese de, neyi tezahür ettirmek istediğinize dair bazı fikirler veriyor. Bu enerji özellikle 5 Şubat’taki Aslan dolunayı sırasında güçlü olacak. Ancak güneş on sekizinci gün Balık burcuna girene ve kariyer çabalarınız söz konusu olduğunda sizi ilgi odağı haline getirene kadar işler gerçekten ivme kazanmayacak.

Merkür, 7 Şubat’ta gerileme sonrası aşamasını bitirdiğinde, geçen ayki Kova burcunda ektiğiniz profesyonel tohumların meyve vermeye başladığını ve çiçek açmaya başladığını bekleyebilirsiniz.

On dokuzunda Balık burcundaki yeni ay, geleceği yeniden düşünmenize neden olabilir. Belki de artık (ya da en azından şimdilik) profesyonel projelerde liderlik yapmak istemiyorsunuz, bunun yerine kişisel hayatınıza odaklanabilirsiniz. Sonuçta İkizler burcu olarak iki kişinin işini yapıyorsunuz. Bu nedenle, sıkı çalışmaya ara vermek bu dönemde gerekli olabilir. Bunu kış tatiliniz olarak düşünün.

Aylık Burç Yorumu

Yeni keşifler

Kova burcundaki güneş, birkaç haftalığına uzak ufuklar sektörünüzü aydınlatır, İkizler, bunu seyahat maceraları, yeni deneyimler ve tatil arkadaşlıkları için harika bir zaman haline getirir. Konfor alanınızdan çıkmak ve bir inanç sıçraması yapmak için can atacaksınız. Bu, size meydan okuyan ve kişisel gelişiminize katkıda bulunan fırsatları yakalamak için mükemmel bir fırsat.

Yine de 5 Şubat civarında söylediklerinize dikkat edin, çünkü karizmatik Aslan’daki dolunay ve konuşma ve düşünce sektörünüz, bir fikir çatışmasına ve belki de bir tartışmaya denk gelebilir. Önemli bir konu hakkında çok duygusal görüşleriniz olabilir ve aksi bakış açısına sahip biriyle bağlantı kurarsanız kıvılcımlar uçuşabilir.

Rehber gezegeniniz meraklı Merkür beşincide Kova burcuna geçerek sizi daha büyük resmi görmeye teşvik ediyor. Geride durmak ve yönünüzü bulmak daha kolay olacaktır. Yeni konulardan etkilenebilir veya yeni bir beceri öğrenmeye hevesli olabilirsiniz ve bu, devam etmek için en iyi zamanlardan biridir.

İlgi odağı olmanın keyfini çıkarmaya hazır mısınız? 18 Şubat’ta güneşin Balık burcuna geçmesi sizi sahnenin merkezine koyuyor. Bu, itibarınızı artırma, değerinizi kanıtlama ve elinizden geldiğince kendinizi tanıtma şansınız.

Bu ay kendinize bazı hedefler koymanız ve onları biraz uzak tutmanız yardımcı olacaktır. Bu şekilde, hedeflerinize ulaşmak ve hatta onları aşmak için rotada olacaksınız. Sadece akışına bırakmaktan ve akışa bırakmaktan kaçının. Buna yenik düşersen pek bir şey başaramazsın.

On dokuzuncu gündeki Balık burcundaki yeni ay, yeni planlar, projeler ve sizi yeni bir yola sokan her şeyi başlatma çağrısıdır. Harekete geçirici mesaja direnmeyi zorlaştıran bir coşku dalgası hissedeceksiniz.

Ve son olarak, sevimli Venüs 20 Şubat itibariyle alıngan Koç burcunda olacak, bu da önümüzdeki haftaların sosyal anlamda çok eğlenceli olabileceği anlamına geliyor. İyi eğlenceler!

Aylık İlişki Burç Yorumu

5 Şubat’ta Aslan burcundaki dolunay sırasında aya biraz huzursuz bir notla başlıyorsunuz. Birinin sevgiliniz olmasını istiyorsanız, ona şimdi sorsanız iyi olur çünkü doğru kelimeleri biliyorsunuz. Flört ederken cesur olmaktan korkma, İkizler.

Hala Sevgililer Günü için bir randevunuz yoksa, Merkür on birincide Kova burcuna girdiğinde flört havuzunuzu genişletme zamanı gelmiş olabilir. Her zamanki “tipinizle” flört etmeyi bırakın ve özellikle sizinkinden tamamen farklı bir dünya görüşüne sahiplerse, aşk için alışılmışın dışında bir yola çıkın. Kıvılcımlara yol açabilir.

Biriyle görüşüyorsanız, 18 Şubat’ta güneş Balık burcuna girdiğinde bunu resmileştirin. Hayatınızın her alanında size ayak uydurabilecek mükemmel kişiyi bulmuş olabilirsiniz. İdeal bir çift gibi görünseniz de, gerçekten bir kimyaya sahip olduğunuzdan emin olun ve sadece fotoğraflarda iyi görünmeyin.

Ayın on dokuzunda yeni ay Balık burcundayken ayı sosyal bir notla bitirin. Dışarı çıkmak, büyük flört şanslarına yol açabilir. Artık arkadaşlar aracılığıyla veya flört uygulamalarında insanlarla kolayca tanışabilirsiniz.

Ocak Ayı için Aylık burç yorumları

Yıllık Burç Yorumu

Meraklı zihninizin dikkati kolayca dağılıyor, ancak ayrıntılara odaklanmak bu yıl daha fazla başarıya yol açacak mı?

Esprili, serebral yöneticiniz iletişim, sosyalleşme, teknoloji ve kısa gezilerin gezegeni Merkür’dür, bu nedenle yıllık gerileme döngüleri sizin için özellikle zor olabilir, İkizler. Ve 2023’te ilgilenmeniz gereken dört tane var (Ocak ortası, Nisan sonu, Ağustos sonu ve Aralık ortası). İyi haber şu ki, hepsi mantıklı, sabit dünya burçlarından geçiyor, bu nedenle sakin olun ve bu retro yavaşlamalarda gezinmenize yardımcı olamayacağınız ayrıntılar yerine kontrol edebileceğiniz ayrıntılara odaklanın.

Ciddi Satürn, Ocak ayından Mart başına kadar akraba hava burcu Kova ile seyahat edecek, bu da doğal merakınızı daha da ortaya çıkarıyor ve sizi felsefi bir düşünce treni izlemeye teşvik ediyor. Hedefleriniz değerlerinize ve ahlaki değerlerinize dayalıdır ve sizi rakiplerinizin önüne geçirse veya arzu ettiğiniz şöhret, başarı ve gücü sağlasa bile etik olmayan hiçbir şey yapmazsınız. Bu derin düşünceli zamanda, hayatta gerçekten ne istediğinizi özüne inebilir ve ona ulaşmak için sağlam bir plan formüle edebilirsiniz.

Doğum gününüz boyunca her zaman elinizden gelenin en iyisini yaparsınız ve güneş, Mayıs sonu ile Haziran sonu arasında sosyal burcunuzdan geçerken şık bir şekilde kutlamaya hazırsınız. Geçen yıl ne yaşamış olursanız olun, şimdi yeni bir başlangıca hazır olacaksınız, o kadar mutlu yıllar meraklı, uyumlu ve kendini ifade edebilen İkizler burcu!

Yıllık İlişki Burç Yorumu

Aktif, bazen dağınık beyniniz, aşık olmak veya aşık olmak için her zaman en destekleyici aracınız olmayabilir, bu nedenle partnerinizi daha yüksek bir öncelik haline getirmeye çalışmak, 2023’te yapılacaklar listenizin en üst sıralarında yer almalıdır.

Güzel Venüs, yıla Kova burcu arkadaşınız ve inovasyon eviniz ile eşleştirilmiş olarak başlar, bu nedenle işler kesinlikle sıkıcı olmayacak. Sevgili İkizler, ne kadar süredir birlikte olursanız olun, bu enerji sizi deneysel ve yaratıcı olmaya teşvik ediyor. Bu gezegensel ortaklık aynı zamanda işler istediğiniz gibi gitmediğinde güçlü platonik temelinize geri dönmenizin önemini vurgular çünkü şehvet gelir ve gider, ancak arkadaşlık üzerine inşa edilen aşk çok daha uzun sürer.

Güçlü Mars, Mayıs ayı sonunda iletişim bölgenizden geçmeye başlar ve önümüzdeki birkaç hafta boyunca hiçbir şeyi engellemeyeceksiniz. Bu kozmik enerji patlaması, girişkenliğinizi ortaya çıkarır ve sizi istekleriniz, ihtiyaçlarınız ve arzularınız hakkında konuşmaya teşvik eder. İlişkinizden istediğinizi alamıyorsanız, nasıl hissettiğinizi ifade etmenin ve bunu düzeltmek için bir plan üzerinde çalışmaya başlamanın tam zamanı.

İlişkiniz için bir başka faydalı zaman, güneşin Eylül sonundan Ekim sonuna kadar yönettiği diğer burç olan dengeli Terazi’den geçtiği zamandır. Artık daha az saldırganlık var, bu da tartıştığınız önemli bir konuda uzlaşmaya varmak için mükemmel bir zaman. Şimdi hatırlanması gereken en önemli şey, aşık olmanın birbiriyle rekabet eden iki kişi değil, bir takımın parçası olmak olduğudur. İkinizin de istediğini elde etmek için birlikte çalışmak, bu barışçıl güneş geçişi altında bir kazan/kazandır.

Yıllık Aşk Burç Yorumu

İkizler çok yönlülüğü sever, bu yüzden flört sahnesinde olmaktan ve çok çeşitli insanlarla flört etmekten zevk alırsınız. Ancak bağlılık odaklı asteroit Juno, Ocak ayı ortasında arkadaşlık temelli romantizm evinize girdiğinde, sohbet ettiğiniz ve daha iyi tanımaya başladığınız potansiyel aşıklardan birinin uzun vadeli potansiyeli çok iyi olabilir. Aceleye gerek yok İkizler ama şimdiye kadar arkadaşlık bölgesinde bulunmuş biriyle hiçbir şeyi göz ardı etme.

Yaza giren aylar gerçekten kızışıyor ve tutkulu Mars, Mayıs sonundan Temmuz ortasına kadar elektrikli ateş burcu Aslan’la ortaklık yaptığında kıvılcımlar uçmaya hazır. Şu anda çok dikkat çekici bir havanız var ve şımartılmak ve tapılmak istiyorsunuz. Herhangi bir sorun yaratmak için yola çıkmıyorsunuz ama artık aşk hayatınızda da biraz dramayı umursamıyorsunuz. Tam olarak ne (ve kimi) istediğinizi söylemekten ve onlara ne yapmak istediğinizi ayrıntılı olarak anlatmaktan korkmuyorsunuz. hamr!

Ekim ortasındaki ilişki odaklı (ve diğer rahat hava burcu) Terazi’deki yeni ayda aşk hayatınıza daha dengeli bir enerji giriyor, bu da sizi iyi şeylerin geleceği konusunda iyimser yapıyor. Bu umut dolu ay, kayıtsızca aşkı arayan ama onu bulmak için paniğe kapılmayan diğer insanları çekmek için mükemmel olan rahat, büyüleyici havayı sağlıyor. Olursa, harika. Ama değilse, belli ki olması gerekmiyordu. Ve bu tamamen sorun değil.

Yıllık İş Burç Yorumu

Ciddi, kariyer odaklı Satürn, bu yılın ilk birkaç ayını yüksek öğrenim evinizde geçiriyor ve bu, mevcut şirketinizde bir terfi, yeni bir pozisyon almak için ek eğitim alacağınızı, dersler alacağınızı veya sertifika alacağınızı gösteriyor. veya tamamen yeni bir alanda bir iş. Bu, bir kariyer olarak gerçekten yapmanız gereken şey hakkında size mükemmel bir fikir verebilecek bir büyüme ve değişim zamanı, İkizler.

Mart ayının başında, Satürn kendisini kariyer bölgenize sağlam bir şekilde yerleştiriyor, bu nedenle pek bir “kendimi bulma” havası olmayacak. Bu çalışkan enerji, daha çok enerjinizi zirveye tırmanmak için kullanmakla ilgilidir ve asıl amacı beraberinde gelen finansal ödülleri almaktır. Profesyonel imajınız da şimdi önemli olacak, ancak, dahası, zamlar ve terfiler almak (ve rekabette domine etmek) en çok gurur duyduğunuz şeydir.

Şanslı Jüpiter, yılın ikinci bölümünü sezgi ve ilahi ilham evinizde geçirecek, bu nedenle para meseleleri hakkında mükemmel içgüdülere sahip olacaksınız. Bilirsin, nasıl şanslı bir şey olur ve “Oh, gidip bir piyango bileti alsam iyi olur” diye düşünürsün? Bu süre zarfında bu sezgilerden herhangi birine sahipseniz, onları takip edin! Büyük hayalleriniz var ve aşırı aktif bilinçaltınız sizi bu geniş ortaklık sırasında onları gerçekleştirmenin bir yolunu bulmaya yönlendirebilir.