Ikizler-img

İkizler Burcu

İkizler burcunun aşk hayatı bugün nasıl geçecek? Bugün burcunuzu neler bekliyor? Hayatınızı değiştirecek olaylar bugün mü gerçekleşecek? Tüm sorularınıza buradan cevap bulabilirsiniz.

18 Haziran 2023 Pazar için günlük burç yorumları

Günlük İlişki Burç Yorumu

Görünüşte zararsız bir şeyi serbest bıraktığınızda sevgiliniz veya en iyi arkadaşınız kriz geçirirse çok şaşırmayın. Geri adım atmanız gerekebilir, ancak bu gerçekten o kadar da büyük bir anlaşma değil.

Günlük Bonus Burç Yorumu

Sıkı çalışmanız ve azminiz sayesinde, dileğiniz sonunda gerçekleşiyor.

Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler burcunuzdaki ay, bu sabah burcunuzdan Yengeç burcuna geçiyor ve yoğun hafta sonu sona ererken sizden yavaşlamanızı istiyor. Yalnızlık, uyandığınızda, Kader Düğümlerinden gelen bir yardım eli sayesinde zihninizde yeni yollar açabilir, bu nedenle mevcut durumunuz ve gelecekte olacaklar üzerinde meditasyon yaptığınızdan emin olun. Ay’ın Satürn ve Jüpiter ile hizalandığı bu akşam, sınırlar zihinsel sağlığınızda önemli bir rol oynayacak ve huzur ve sessizlik ortamı yarattığınızda ilerlemenize yardımcı olabilecek aydınlanma anlarını ortaya çıkaracak.

İkizler Burcu Günlük yorumunun devamını okuyun.

Günlük Aşk Burç Yorumu

Sevgili İkizler, bugün göklerden yayılan enerjinin tadını çıkaramayacaksınız. Korkunç bir soğuk algınlığına yakalanmışsınız gibi hissedebilirsiniz ve zar zor nefes alıyorsunuz! Kişisel ve romantik hayatınız için oldukça zorlu bir gün sizi bekliyor. Bunun nedeni, burcunuzda dönen kudretli güneşin, gökyüzünde ezici bir Neptün ile bir karede çarpışmasıdır. Aniden aşırı duygusal, paranoyak ve paniğe kapılmış hissedebilirsiniz, bu yüzden en iyisi bağımlılıklara veya içki içmeye kapılmamak ve sinirlerinizi yatıştırmak olacaktır. Bazı kafa karıştırıcı veya rahatsız edici duygusal haberler büyük olasılıkla ortaya çıkacak, sizi bir döngüye sokacak ve yoğun bir endişeyi tetikleyecektir. Zehirli enerjinin sizi ele geçirmesine izin vermeyin. Meditasyon yapmaya, topraklanmış kalmaya ve kendinizi dengede tutmaya çalışın.

Günlük İş Burç Yorumu

Neyi geliştirebilirsin, İkizler? Özellikle profesyonelliğinizi veya ilk izleniminizi ayarlamak istiyorsanız, her zaman iyileştirme için yer vardır. Bugün burcunuzda yeni bir ay olacağından, üzerinde çalışmak istediğiniz veya bir profesyonel olarak odaklanmak istediğiniz şeyle ilgili niyetler belirlemek için harika bir zaman olabilir. Bununla birlikte, burcunuzdaki güneş bugün Balık burcundaki Neptün ile kare açı yapacağından, neyin üzerinde çalışılacağı konusunda daha kapsamlı bir fikre sahip olmak için başkaları tarafından profesyonel bir ortamda nasıl algılanacağınızı düşünmeniz gerekebilir.

Günlük Sevgili Burç Yorumu

Burcunuzdaki Yeni Ay, kendinizi yansıtma veya aktarma biçimlerinize bağlı olarak başkalarının sizi nasıl gördüğüne dair taze bir başlangıç ​​enerjisi getiriyor. Dolayısıyla, bekarsanız, ne kadar çekici veya çekici göründüğünüzle ilgili olarak nelerin işe yaradığını ve nelerin iyileştirilmesi gerekebileceğini değerlendirebilirsiniz. Ekli? Bir sevgilinin ilişkideki rolünü nasıl gördüğünü düşünüyorsun? Açık bir konuşma açıklayıcı olabilir.

Günlük Yüzeysel Burç Yorumu

İyi görünüyorsun, İkizler! Burcunuz Yeni Ay’a ev sahipliği yaptığı için on beş şekilde parlamak mümkündür. Sunulan taze başlangıç ​​enerjisini yakalayın ve aklınızı konuşmak veya çözülmemiş bir konuyu ele almak için doğru zamanı beklediyseniz, bugünün ay olayı sizi harekete geçmeye teşvik ediyor. Kendinizi dünyaya nasıl yansıttığınız veya ilettiğiniz incelemeye açıktır ve yaptığınız değişiklik veya değişiklikler ne olursa olsun hoşunuza gidecektir.

Şu anda haritanızda, finansal geleceğinizi aydınlatmak için arkadaş çevreniz veya iş ortaklarınızla birlikte kullanabileceğiniz çok sayıda harika zihinsel enerjiniz var. Gelecek yıl için kariyer seçimleriniz hakkında beyin fırtınası yapmak için bazı iyi arkadaşlarla bir araya gelin.

Günlük Kariyer Burç Yorumu

Pluto’nun finans sektörünüze dönmesinden bu yana geçen yedi gün içinde, mali çitin gelir tarafından destek ve rekabetten başka bir şey olmadı. Bu, Ay’ın bugün sadece gelir sektörünüze dönmesiyle değil, aynı zamanda para için burnunuzu bileme ve önümüzdeki hafta Güneş’in dönüşünden önce daha duygusal ve sezgisel olarak meşgul olma şansı ile değişmek üzere. Bu, mali çitin her iki tarafını da canlandırabilecek türden bir rekabettir.

Kariyer sektörünüze döndükten üç aydan kısa bir süre sonra, Satürn bugün burada geri hareketine giriyor ve Neptün, iki hafta içinde buradaki kendi geri hareketinden önce emeklemeye yavaşlıyor. Bu, Güney Düğümü iş sektörünüzdeki son ayına girerken ve Ay gelecek hafta Güneş’in dönüşünden önce gelir sektörünüze dönerken gelir. Gelir, iş ve kariyer cephelerinde bu, duraklama ve değerlendirme yapma şansıdır.

Günlük Finans Burç Yorumu

Bir ikizin olsa bile, bugün ne düşündüğün hakkında hiçbir fikirleri olmayacak. Kendini bile tanımıyorsun. Ancak günü otomatik pilotta geçirseniz bile biraz önde çıkacaksınız. Keşke düzenli çalışan beyniniz bu kadar iyi performans gösterebilseydi.

Günlük Yemek Burç Yorumu

Düşünceleriniz bugün Kara Lagün kadar bulanık olacak ve bu da kopuk, kafa karıştırıcı bir gün olacak. Akşam yemeği için buzdolabının etrafında dolaşırken dikkatli olun. Yeşil ve sümüksü herhangi bir şey yerine dünden kalan Moğol bifteği gibi nispeten taze bir şey seçin.

Günlük Güzellik Burç Yorumu

Takvimde birkaç parti var ama cephaneliğinizde daha fazla kıyafete ve görünüşe ihtiyacınız var. Dramatik makyaj ve vampir, hacimli saçlarla ağırbaşlı bir kıyafet giymeyi deneyin. Zıtlıklar içinde keyifli bir çalışmasın.

Günlük Annelik Burç Yorumu

Diğer anneler arasında bu kadar popüler olman ve telefonun açıkken çalması ve e-posta kutunun dolu olması harika değil mi? Her zaman bir günlüğüne fişten çekebilirsiniz – ama o gün o gün olmayabilir!

Günlük Gençlik Burç Yorumu

Sizi dinleyen herkese kendinizi ifade etmekten kendinizi alamazsınız — sizinle kesinlikle aynı fikirde olmasalar bile. Mesele şu ki, sadece eğleniyorsun ama bu konu yüzünden hepsi kızabilir.

Günlük Ev Burç Yorumu

Kullanışlı olmanın zorlukları vardır. Hizmetinizin değerli olduğunu unutmayın. Birisi size oyuncakları bir araya getirmeniz için para teklif ettiğinde teşekkür edin. Belki evren size sabit gelirinizi tamamlamanın bir yolunu sunuyor ve bu yeni bir iş haline gelecek.

12 Haziran – 18 Haziran Haftası için haftalık burç yorumları

Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi günü arkadaşlarınızla ilgili değil, onların arkadaşlarıyla ilgili. Ağınızdaki uzak bağlantılarla bağlantı kurun. Önümüzdeki birkaç gün boyunca, daha iyi tanımak istediğiniz kişileri bulmak ve söyleyeceklerini duymak için fazladan zaman ayırın. İçinde senin için bir bonus ödül var. Perşembe ve Cuma günleri, siz sosyal çevrelerinizde hızla yeni insanlarla tanışırken ve umursamadan pisliği temizlerken elektrik titreşimleriyle çıtırdayacak. Hafta sonu buna kıyasla sakin geçecek ve oda arkadaşlarınızla oturup dinlenmek için iyi bir zaman.

Haftalık İş Burç Yorumu

Kendinizi başarı için nasıl daha iyi konumlandırabilirsiniz, İkizler? Şans eseri geri giden Plüton, 11 Haziran Pazar günü Oğlak burcuna girecek ve bu, mesleki yolunuzda ve finansal konularda sorumluluk almak istediğiniz şeyleri yeniden gözden geçirmenize yardımcı olacak. Yatırımlarınızı daha güçlü hissetmek ve yolunuzun kontrolünü elinizde tutmak için ayarlamak için bu gerilemenin geri kalanını kullanın.

Geri giden Pluto, Merkür’ü Boğa’da üçgen açı yapacağından, pek çok başka görüşten bunalmamak için olası değişiklikleri özel olarak düşünmek en iyisi olabilir.

Üçgen sona erdikten sonra Merkür, profesyonel ortamlarda daha açık ve sosyal hissetmenize yardımcı olacak burcunuz olan ikametgahına girecek. Kozmik enerji daha sonra, 15 Haziran Perşembe günü burcunuzdaki Merkür Balık burcundaki Satürn ile kare açı yapana kadar birkaç gün boyunca ölecek. mantıklı olmaktan çok mistik veya rüya gibi.

Kariyer yolunuz hakkında fantastik bir bakış açısına sahip olmak zor olabilir, ancak Satürn 17 Haziran Cumartesi günü Balık burcunda geri hareket ettiğinde bu mümkün olabilir. Kariyerinizi sezgisel olarak yeniden yapılandırmak için Satürn geri hareketini kullanın!

Haftalık Aşk Burç Yorumu

Olası taliplerin ağını genişletmenize izin verirseniz, yakaladığınız balığa şaşıracaksınız! Bu nedenle, kendinizi ortaya koymaya ve havalı yeni insanlarla tanışmaya açık olmalısınız. Bunlardan biri, hayallerinizdeki kişi olabilir ve daha fazlasına yol açabilir – özellikle 11 Haziran’da, Merkür güneşinizle aynı hizaya geldiğinde ve geri giden Plüto Oğlak burcuna geri döndüğünde. Bu gezegensel değişimlerin her ikisi de sizi geçmişten kurtulmaya ve kurtulmaya itiyor.

Balık burcundaki Merkür ve Satürn, 15 Haziran’da karşı karşıya gelerek, sevgiyi hak etmediğinizi hissettiriyor. Aynaya iyice bakın ve ne kadar harika olduğunuzu ve sevgiye layık, ışıltılı bir varlık olduğunuzu görmenize yardımcı olacak olumlu olumlamalar yapın. 17 Haziran’da Merkür ve Venüs Aslan burcunda uyum sağladığında, oluğunuzu geri alacaksınız.

Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, her şey zamanlama ile ilgili.

Hafta, 11 Haziran Pazar günü, güneşin İkizler burcunda (doğum günün kutlu olsun!) Boğa burcundaki Jüpiter’e ve keyifli kaçış evinize yarım kare yapmasıyla başlıyor. İkizler, tatilde ve normal sorumluluklardan uzakta olabilirsiniz. Ancak durum böyle değilse, kontrol etmek istersiniz. Bu, fişi çekip kampa gitmek için iyi bir gün. Ya da komşu kasabadaki bir alışveriş merkezini ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Bugün, kendini kıtlaştırıyorsun.

13 Haziran Salı günü, Aslan burcundaki Venüs ve iletişim eviniz, Balık burcundaki Satürn ve kariyer eviniz ile 150˚’lik açı yapıyor. İkizler, bugün bir süpervizörle aranızda bir iletişim bozukluğu olması oldukça olası. Buluşma planınız varsa, herhangi bir yorumda bulunmadan önce söylenenleri çok dikkatli bir şekilde dinlemek isteyebilirsiniz. Birisi bugün sizinle röportaj yapmak isterse, haftanın ilerleyen günleri için yeniden planlamayı düşünün.

Haziran Ayı için Aylık burç yorumları

Aylık Aşk Burç Yorumu

Akıllı lideriniz Merkür, 9 Haziran’da hayalperest Neptün ile 60’lık açılarında uyum sağlayacak ve bu da karar verirken biraz daha duygusal olmanıza yardımcı olacak. Gönül meseleleri şimdi biraz nazik bir öz-düşünceden faydalanıyor.

On birincide, Merkür güçlü birinci evinize taşınıyor ve size farklı bir kalabalıkla flört etme ve sohbet etme konusunda güven veriyor. Telefonunuz ve sosyal medya hesaplarınız, sizinle birlikte olmak isteyen insanlarla (çoğunlukla yabancılarla) dolup taşıyor ve bu, ciddi bir ilişki içindeyseniz sorunlara neden olabilir. Bekarsanız, bunun için gidin!

Yeni ay aynı zamanda 17 Haziran’da “önce ben” bölgenizi aydınlatarak iletişim hatlarını daha da açar. Artık eski sevgililerden ve aşık olduklarınızdan ve ayrıca sizinle bir dizi farklı nedenden dolayı bağlantı kurmak isteyen insanlardan haber alacaksınız. Tüm bu metinleri, yorumları ve DM’leri bitirmeniz kesinlikle biraz zaman alacak, İkizler!

Asteroit Vesta, yirmi saniyedeki meraklı burcunuzla ortak olarak, her seferinde tek bir şeye odaklanmanızı zorlaştırıyor. Ve uyarı: Bu, bae ile bire bir görüşmeleri veya toplantıları veya danışma oturumlarını felakete dönüştürür. Bekarsanız, yeni birini onlara karşı dürüst olduğunuza ikna etmede bol şans. Bahaneleriniz şu anda oldukça yetersiz geliyor.

Aylık İş Burç Yorumu

Muazzam bir büyüme ve değişim yaşamanız için harika bir ay (eğer buna açıksanız). 3 Haziran’daki Yay dolunayıyla, bakış açınız yeni bir farkındalık düzeyi kazanıyor ve odağı kişisel ihtiyaçlarınıza kaydırıyor. 17’sindeki yeni ayda kendiniz için daha somut bir şeye başlayın.

Ancak, Satürn yine 17 Haziran’da Balık burcunda gerilediğinde, güvensizliğinizi artırıp profesyonel dünyanızda belirsizlik yarattığında hangi profesyonel yolu seçeceğiniz konusunda emin olamayabilirsiniz.

26’sında Merkür’ün Yengeç burcuna geçmesine izin verin, finansal refahınızı iyileştirmek için yeni ve sıra dışı bir şey düşünmenize yardımcı olsun. Sizi ayın son haftasına zirvede götüren cüretkar profesyonel hamleler yapmak için ne kadar ilham aldığınıza şaşırabilirsiniz. Kişisel markanızı yükseltebilecek ve heyecan verici yeni projelerde yer alabileceksiniz.

Ancak, spontan aceleci hareketler yapmamaya dikkat edin. 30 Haziran’da başlayacak olan Neptün gerilemesi sırasında, şüpheye düşebilir ve uzun vadeli profesyonel bir projeyi aniden sona erdirebilirsiniz.

Aylık İlişki Burç Yorumu

Aya, 3 Haziran’daki Yay dolunayı sırasındaki en iyi randevu gecesiyle başlıyorsunuz. Mesafe kat etmeye hazırsınız, bu yüzden flört söz konusu olduğunda bir inanç sıçraması yapın. Özellikle tutkulu Venüs’ün beşincide Aslan’a girmesi sayesinde ilişkiler çiçek açabileceğinden. Herhangi bir dramadan kaçınabiliyorsanız, kelimeler özel biriyle bağlantı kurmanıza yardımcı olabilir.

11 Haziran’da Merkür burcunuza girdiğinde, aşık olduğunuz kişiyle flört ederken kendinizi keskin hissetmenizi sağlayacak şekilde büyük bir özgüven artışı yaşayacaksınız. Zihinsel olarak uyarıcı bir ilk buluşmaya gitmek için on yedinci gün burcunuzdaki yeni ayı kullanın. Küçük bir zihinsel ön sevişme büyük zevklere yol açabilir.

21 Haziran’da güneşin Yengeç burcuna girdiği yılın en uzun gününde bu güveni sürdürün. Size yalnızca duymak istediklerinizi söyleyenleri değil, size hem meydan okuyan hem de saygı duyan ortaklar seçin. Ertesi gün Juno Yengeç burcuna girdiğinde, duygusal ve finansal güvenlik en büyük heyecanınız olacak. Daha azıyla yetinme, İkizler.

Ayın sonunda, Merkür yirmi altıncıda Yengeç burcuna girerken, birine takıntılı hale geleceksiniz. Ancak, bu aşk dolu hislerin sizi yapışkan yapmasına izin vermeyin. Unutmayın, ilişkiler öz değerinizi belirlemez.

Ocak Ayı için Aylık burç yorumları

Yıllık Burç Yorumu

Meraklı zihninizin dikkati kolayca dağılıyor, ancak ayrıntılara odaklanmak bu yıl daha fazla başarıya yol açacak mı?

Esprili, serebral yöneticiniz iletişim, sosyalleşme, teknoloji ve kısa gezilerin gezegeni Merkür’dür, bu nedenle yıllık gerileme döngüleri sizin için özellikle zor olabilir, İkizler. Ve 2023’te ilgilenmeniz gereken dört tane var (Ocak ortası, Nisan sonu, Ağustos sonu ve Aralık ortası). İyi haber şu ki, hepsi mantıklı, sabit dünya burçlarından geçiyor, bu nedenle sakin olun ve bu retro yavaşlamalarda gezinmenize yardımcı olamayacağınız ayrıntılar yerine kontrol edebileceğiniz ayrıntılara odaklanın.

Ciddi Satürn, Ocak ayından Mart başına kadar akraba hava burcu Kova ile seyahat edecek, bu da doğal merakınızı daha da ortaya çıkarıyor ve sizi felsefi bir düşünce treni izlemeye teşvik ediyor. Hedefleriniz değerlerinize ve ahlaki değerlerinize dayalıdır ve sizi rakiplerinizin önüne geçirse veya arzu ettiğiniz şöhret, başarı ve gücü sağlasa bile etik olmayan hiçbir şey yapmazsınız. Bu derin düşünceli zamanda, hayatta gerçekten ne istediğinizi özüne inebilir ve ona ulaşmak için sağlam bir plan formüle edebilirsiniz.

Doğum gününüz boyunca her zaman elinizden gelenin en iyisini yaparsınız ve güneş, Mayıs sonu ile Haziran sonu arasında sosyal burcunuzdan geçerken şık bir şekilde kutlamaya hazırsınız. Geçen yıl ne yaşamış olursanız olun, şimdi yeni bir başlangıca hazır olacaksınız, o kadar mutlu yıllar meraklı, uyumlu ve kendini ifade edebilen İkizler burcu!

Yıllık İlişki Burç Yorumu

Aktif, bazen dağınık beyniniz, aşık olmak veya aşık olmak için her zaman en destekleyici aracınız olmayabilir, bu nedenle partnerinizi daha yüksek bir öncelik haline getirmeye çalışmak, 2023’te yapılacaklar listenizin en üst sıralarında yer almalıdır.

Güzel Venüs, yıla Kova burcu arkadaşınız ve inovasyon eviniz ile eşleştirilmiş olarak başlar, bu nedenle işler kesinlikle sıkıcı olmayacak. Sevgili İkizler, ne kadar süredir birlikte olursanız olun, bu enerji sizi deneysel ve yaratıcı olmaya teşvik ediyor. Bu gezegensel ortaklık aynı zamanda işler istediğiniz gibi gitmediğinde güçlü platonik temelinize geri dönmenizin önemini vurgular çünkü şehvet gelir ve gider, ancak arkadaşlık üzerine inşa edilen aşk çok daha uzun sürer.

Güçlü Mars, Mayıs ayı sonunda iletişim bölgenizden geçmeye başlar ve önümüzdeki birkaç hafta boyunca hiçbir şeyi engellemeyeceksiniz. Bu kozmik enerji patlaması, girişkenliğinizi ortaya çıkarır ve sizi istekleriniz, ihtiyaçlarınız ve arzularınız hakkında konuşmaya teşvik eder. İlişkinizden istediğinizi alamıyorsanız, nasıl hissettiğinizi ifade etmenin ve bunu düzeltmek için bir plan üzerinde çalışmaya başlamanın tam zamanı.

İlişkiniz için bir başka faydalı zaman, güneşin Eylül sonundan Ekim sonuna kadar yönettiği diğer burç olan dengeli Terazi’den geçtiği zamandır. Artık daha az saldırganlık var, bu da tartıştığınız önemli bir konuda uzlaşmaya varmak için mükemmel bir zaman. Şimdi hatırlanması gereken en önemli şey, aşık olmanın birbiriyle rekabet eden iki kişi değil, bir takımın parçası olmak olduğudur. İkinizin de istediğini elde etmek için birlikte çalışmak, bu barışçıl güneş geçişi altında bir kazan/kazandır.

Yıllık Aşk Burç Yorumu

İkizler çok yönlülüğü sever, bu yüzden flört sahnesinde olmaktan ve çok çeşitli insanlarla flört etmekten zevk alırsınız. Ancak bağlılık odaklı asteroit Juno, Ocak ayı ortasında arkadaşlık temelli romantizm evinize girdiğinde, sohbet ettiğiniz ve daha iyi tanımaya başladığınız potansiyel aşıklardan birinin uzun vadeli potansiyeli çok iyi olabilir. Aceleye gerek yok İkizler ama şimdiye kadar arkadaşlık bölgesinde bulunmuş biriyle hiçbir şeyi göz ardı etme.

Yaza giren aylar gerçekten kızışıyor ve tutkulu Mars, Mayıs sonundan Temmuz ortasına kadar elektrikli ateş burcu Aslan’la ortaklık yaptığında kıvılcımlar uçmaya hazır. Şu anda çok dikkat çekici bir havanız var ve şımartılmak ve tapılmak istiyorsunuz. Herhangi bir sorun yaratmak için yola çıkmıyorsunuz ama artık aşk hayatınızda da biraz dramayı umursamıyorsunuz. Tam olarak ne (ve kimi) istediğinizi söylemekten ve onlara ne yapmak istediğinizi ayrıntılı olarak anlatmaktan korkmuyorsunuz. hamr!

Ekim ortasındaki ilişki odaklı (ve diğer rahat hava burcu) Terazi’deki yeni ayda aşk hayatınıza daha dengeli bir enerji giriyor, bu da sizi iyi şeylerin geleceği konusunda iyimser yapıyor. Bu umut dolu ay, kayıtsızca aşkı arayan ama onu bulmak için paniğe kapılmayan diğer insanları çekmek için mükemmel olan rahat, büyüleyici havayı sağlıyor. Olursa, harika. Ama değilse, belli ki olması gerekmiyordu. Ve bu tamamen sorun değil.

Yıllık İş Burç Yorumu

Ciddi, kariyer odaklı Satürn, bu yılın ilk birkaç ayını yüksek öğrenim evinizde geçiriyor ve bu, mevcut şirketinizde bir terfi, yeni bir pozisyon almak için ek eğitim alacağınızı, dersler alacağınızı veya sertifika alacağınızı gösteriyor. veya tamamen yeni bir alanda bir iş. Bu, bir kariyer olarak gerçekten yapmanız gereken şey hakkında size mükemmel bir fikir verebilecek bir büyüme ve değişim zamanı, İkizler.

Mart ayının başında, Satürn kendisini kariyer bölgenize sağlam bir şekilde yerleştiriyor, bu nedenle pek bir “kendimi bulma” havası olmayacak. Bu çalışkan enerji, daha çok enerjinizi zirveye tırmanmak için kullanmakla ilgilidir ve asıl amacı beraberinde gelen finansal ödülleri almaktır. Profesyonel imajınız da şimdi önemli olacak, ancak, dahası, zamlar ve terfiler almak (ve rekabette domine etmek) en çok gurur duyduğunuz şeydir.

Şanslı Jüpiter, yılın ikinci bölümünü sezgi ve ilahi ilham evinizde geçirecek, bu nedenle para meseleleri hakkında mükemmel içgüdülere sahip olacaksınız. Bilirsin, nasıl şanslı bir şey olur ve “Oh, gidip bir piyango bileti alsam iyi olur” diye düşünürsün? Bu süre zarfında bu sezgilerden herhangi birine sahipseniz, onları takip edin! Büyük hayalleriniz var ve aşırı aktif bilinçaltınız sizi bu geniş ortaklık sırasında onları gerçekleştirmenin bir yolunu bulmaya yönlendirebilir.