Boğa burcu ile Kova burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Boğa ile Kova birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Boğa burcu erkeği ile Kova burcu kadını ilişki uyumu nedir, Boğa burcu kadını ile Kova burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 18 Haziran 2023 Pazar günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Havada bir sır perdesi var. Sahneye bir tutam yaramazlık da ekleyin. Partneriniz sizden bir şey saklıyor. Ne olduğunu bilmiyorsun ve o da sana söylemiyor. Aslında, partneriniz bundan keyif alıyor gibi görünüyor. Nasıl tepki vereceğinizi bilmiyorsunuz ve bunun olumlu bir işaret mi yoksa bir sorun işareti mi olduğunu bilmiyorsunuz.

Yıldızlar size bunun kesinlikle endişelenecek bir şey olmadığını söylemeye geldi. Aslında çok özel bir şeyin vaadidir. Endişelenmek yerine, bundan önce yaptığınız tüm planları iptal edin ve eşinizin size bir şey söylemesini bekleyin. Bugünün planlarını, bugün sizin için özel bir şeyleri olduğu için eşinize bırakmak en iyisidir. Bunun yerine planlar yapmanız onun aklındakileri alt üst edebilir. Ve yıldızlar kesinlikle eşinizin sizin için hazırladığı şeyi kaçırmanızı istemiyor.

Eşiniz, var olan her şeyde eğlence ve merak arayan, özünde bir çocuk. Siz ise ilişkiyi daha sağlam tutan, daha istikrarlı bir insansınız. Siz ikiniz son derece sevecen ve aynı zamanda sorumluluk sahibi bir çiftsiniz. Bu nedenle, bir ilişkideki her şeyi keşfetmek için partnerinize güveniyorsunuz. Birbirinize olan sevginiz ve güveniniz, ilişkiye daha fazla renk katıyor ve onu sonsuza kadar paylaşmak için güzel bir deneyim haline getiriyor.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/