Günlük Kariyer Burç Yorumları 26 Ocak 2023

İçerikler

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarının 26 Ocak Perşembe gününde kariyerindeki olaylar neler, iş hayatında kendisini neler bekliyor? Bu sorularınızın cevabı, yazımızda.

Koç Burcu

26 Ocak 2023 Perşembe Koç Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay, iki gün içinde gelir sektörünüze dönüşüne ne kadar yaklaşırsa, bekle ve gör yaklaşımı o kadar önemli hale gelir. Bu her zaman böyle olsa da, Uranüs’ün üç gün önce buraya doğrudan dönüşünden önce hala durduğu bir durumda daha da fazla. Yine de, sadece geleceğe bakarak, bu yılın sadece birkaç ay içinde başlayacağı muazzam gelir artışı ve genişleme potansiyeline karşı altıncı hissinizle birlikte, bir beklenti duygusu yaratıyor.

Merkür’ün kariyer sektörünüzde ileri yönüne dönmesinden bu yana geçen yedi gün içinde köprünün altından çok sular geçti. O zamandan beri, Güneş ve Ay ayrıldı ve Uranüs doğrudan gelir sektörünüze döndü, ancak önümüzdeki iki hafta boyunca köprünün altından geçmesi gereken çok su var. Başınız oyuna geri döndüğünde bu, her şey yavaş yavaş bir araya gelmeye başladığında ayaklarınızın üzerinde düşünmenizi sağlar.


Boğa Burcu

26 Ocak 2023 Perşembe Boğa Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Yarın kariyer sektörünüzden ayrılana kadar, paranın gezegeni Venüs, paranın nerede olduğuna göz kulak oluyor. Mars’ın doğrudan gelir sektörünüze dönmesinden bu yana yaklaşık iki hafta geçti ve kariyer sektörünüzdeki ilk tam haftasında Güneş hafta sonu zirve yapacak olan dostane bir açıya yaklaşırken, Venüs güveninizi artırmakta hiç zorlanmayacak. gelir, iş ve kariyer cepheleri.

Venüs tam da kariyer sektörünüzdeki son tam gününü geçirirken, buradaki ilk haftasında olan Güneş, iş cephesinde cüce gezegen Ceres ile dostça bir açıya giriyor. Ayrıca, haftanın ilerleyen saatlerinde Mars’ın aynı yönüne daha da yaklaşıyor, bunlar Venüs’ün son haftalarda yaptığı açılarla aynı, gelecek yıl için finansal ve profesyonel beklentilerinizi güncelleme işini çok daha kolay hale getiriyor.


İkizler Burcu

26 Ocak 2023 Perşembe İkizler Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Mars sadece doğrudan harekete geri dönmekle kalmadı, aynı zamanda gerileme aşamasının askıya aldığı bir şey olan iki yıl sonra gelir sektörünüze ilk ziyaretine doğru yola çıktı. Mars’a daha iki ay varken, o zamana kadar Satürn kariyer sektörünüzde olacak ve bunu hesaba katmak için profesyonel kaynaklara sahip olacaksınız. Paranın gezegeni Venüs’ün yarın kariyer sektörünüze dönüşü, sizi bekleyenlere hazırlanmanın ilk adımı olacak.

Ay’ın bugün kariyer evinizden ayrılması, yarın Venüs döndüğünde Ay’ın gitmiş olacağı anlamına gelirken, aynı zamanda mesleki içgüdülerinizin ve hayal gücünüzün ateşlenmesini ve en başından duygusal ve sezgisel olarak meşgul olmanızı sağlayacaktır. Bu, son iki gün içinde indirilen bilgi, içgörü ve mesajların paketini açarken acele etmemeyi önemli kılıyor.


Yengeç Burcu

26 Ocak 2023 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Finans sektörünüzdeki son tam gününde, Venüs’ün finansal güveninizi artırma, finansal arzularınızı ve beklentilerinizi güncelleme ve bu arzuları gerçeğe dönüştürmek için çalışma misyonu, geride kalacak gezegenlerden gelen bir dayanışma gösterisinden yararlanıyor. Bu, ne zaman, nerede ve nasılı başka bir güne bırakarak bugün ‘ne’ hakkında daha fazla şey yapmanızı sağlar.

35 yıldır kariyer sektörünüzdeki ilk hizalanmaları ayrılırken, Ay sadece bugün geri dönmekle kalmayacak, aynı zamanda Olimpos tanrılarının kralı ve kraliçesi Jüpiter ve Juno ile dostane bir açı yapacak. Bu, profesyonel içgüdülerinizi ve hayal gücünüzü körüklemenin ve bu profesyonel yıla yeşil ışık yakıldığı hissini edinmenin yanı sıra, gücünüzü geri almak için artan bir kararlılık duygusunu güçlendirecektir.


Aslan Burcu

26 Ocak 2023 Perşembe Aslan Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay’ın bugün mali sektörünüzden ayrılması, yarın Venüs döndüğünde burada olmayacağı anlamına gelirken, son iki gündür burada olması, başından itibaren duygusal ve sezgisel olarak meşgul olmanızı sağlayacaktır. Bu aynı zamanda Ay’ın dün Neptün ile hizalanmasından da faydalanacak, bu, hayal gücünüze ve bazı hüsnükuruntulara ilham vermenize yardımcı olan bir şey.

Ay’ın kariyer sektörünüze dönüşüne sadece iki gün uzaklıktayken, yeni bilgi, içgörü ve mesaj indirmesini beklerken, herhangi bir ayda kendinizi tutmanın önemli hale geldiği nokta budur. Uranüs, üç gün önce kariyer sektörünüzdeki geri dönüşünden sonra hala duraklama halindeyken ve Merkür geçen hafta iş sektörünüzdeki doğrudan dönüşünden sonra henüz hızlanmadığından, bu, işleri aceleye getirmemeyi daha da önemli hale getiriyor.


Başak Burcu

26 Ocak 2023 Perşembe Başak Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Gelir sektörünüzde doğrudan hareketle son 10 gününe girerken kendisini doğru zamanda yanlış yerde bulan cüce gezegen Ceres’tir. İş sektörünüzdeki Güneş’ten dostça bir görünüm ve tıpkı paranın gezegeni Venüs’ün buradaki son tam gününü saymak için çalıştığı gibi, gelir ve iş cephelerinde güveninizi artırmanıza yardımcı olacaktır. Bu aynı zamanda Ay ile bir çatışmanın yaratabileceği herhangi bir finansal gerilimi de motivasyona dönüştürecektir.

İş sektörünüzdeki son tam gününde Venüs, yalnızca kalbinize ses vermek değil, sizi neyin mümkün olduğuna inandırmak misyonunun gün geçtikçe daha kolay hale geldiğini fark ediyor. Hafta sonu Yeni Ay’dan gelen destek ve ardından her şeyi birlikte gerçekleştirme iradesini ve araçlarını getiren Satürn’le hizalanmanın ardından, bugün gelir, iş ve kariyer cephelerindeki seçenekleriniz üzerinde güneş ışığını tutan Güneş’tir. .


Terazi Burcu

26 Ocak 2023 Perşembe Terazi Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay’ın yıl boyunca finans sektörünüze ikinci ziyaretine iki gün uzaklıktayken, bu, her ay geri çekilmek için önemli bir noktadır. Özellikle de Uranüs, üç gün önce doğrudan buraya dönüşünden sonra hala hareketsizken. Yine de geçmişten ziyade geleceğe bakarak yeni bir güven ve beklenti duygusu var, bu hafta sonu Ay’ın size daha iyi okumasını sağlayacak bir şey.

Bugün Ay’ın iş sektörünüzden ayrılması, yarın Venüs döndüğünde Ay’ın gitmiş olacağı anlamına gelirken, aynı zamanda içgüdülerinizin keskin olacağı ve baştan duygusal ve sezgisel olarak meşgul olacağınız anlamına da gelir. Bu, Venüs’ün yarın yeni kapılar açmak üzere dönmesinden önceki son iki gündeki bilgileri, içgörüleri ve mesajları indirmeniz için size zaman verir.


Akrep Burcu

26 Ocak 2023 Perşembe Akrep Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Normalde finans sektörünüze altı haftalık bir ziyaret için döndükten beş ay sonra ve doğrudan dönüşünden yaklaşık iki hafta sonra, Mars bugün burada son iki ayına giriyor. Bunu seksen yıldaki en uzun ziyareti yapan Mars’ın geri dönüşüydü ve tüm bu geriye dönük görüş ve birikmiş deneyimle, kozmosun savaşçı gezegeni size finansal tutkularınızı ve mücadeleci ruhunuzu kucaklamanız için iki ay veriyor. güç geri.

Ay’ın bugün iş sektörünüze dönüşü, bu çalışma haftasının son günlerini en güçlü hale getirecek ve özellikle hem Jüpiter hem de Juno ile neredeyse anında aynı hizaya geldiği için, tıpkı buradaki hizalanmaları ayrılırken. Ay, size sezgisel bir avantaj sağlamanın ve bir tetikleyici görevi görmenin yanı sıra, size sıralanmış, kullanıma hazır ve şimdiden bir devrilme noktasında olan kaynaklar hakkında bir okuma verecektir.


Yay Burcu

26 Ocak 2023 Perşembe Yay Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Merkür’ün gelir sektörünüzde doğrudan dönmesinden bu yana yedi gün geçti ve o zamandan beri köprünün altından çok sular geçti. O zamandan beri, Güneş ve Ay gitti ve gitti ve Uranüs iş sektörünüzde doğrudan döndü, gelir ve iş konularına yeşil ışık yaktı. Yine de köprünün altından geçmesi gereken çok daha fazla su var ve buna hem gelir hem de iş cepheleri ve bu haftanın sonuna kadar büyük bir kısmı dahil.

Ay, iş sektörünüzden sadece iki gün uzaktayken, Uranüs üç gün önce buraya doğrudan dönüşünden sonra hala hareketsizken, ilk önce anda kalma şansı var. Ay yeni bir bilgi, içgörü ve mesaj yüklemesiyle yaklaşırken, bekle ve gör yaklaşımı benimsemek her zaman önemlidir ve özellikle geleceğe bakma şansı varken bir sonraki adımı atmadan önce duraklayın.


Oğlak Burcu

26 Ocak 2023 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Tıpkı Venüs’ün gelir sektörünüzde son tam gününü geçirmesi ve size neyin mümkün olduğu hissini bırakmaya çalışması gibi, Güneş de buna yardımcı oluyor. Hala gelir sektörünüzdeki ilk haftasında olan Güneş, bugün kariyer cephesinde cüce gezegen Ceres ile dostane bir görünüm oluştururken, bugün çalışma sektörünüzde son iki ayına giren Mars ile dostane bir görünüme yaklaşıyor.

Normalde iş sektörünüze altı haftalık bir ziyaret için döndükten beş ay sonra, Mars bugün seksen yılın en uzun ziyaretinin son iki ayına giriyor. Yönüne döndükten yaklaşık iki hafta sonra Mars hız kazanmaya başlıyor, gelir sektörünüzde Güneş’ten artan destek ve yarın oradan ayrılacak olan Venüs ile bu, gelir ve iş cephelerinde hem güven hem de hareket yaratıyor.


Kova Burcu

26 Ocak 2023 Perşembe Kova Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Yarın Venüs geri döndüğünde Ay gelir sektörünüzde olmayacak olsa da, bugün ayrılması para için burnunuzun keskin olmasını ve baştan duygusal ve sezgisel olarak meşgul olmanızı sağlayacaktır. Venüs’ün sadece herhangi bir yılın en kazançlı haftalarına başlamak için değil, daha da büyük bir şeye hazırlanmak için geri dönmesiyle, bu size değerli bir avantaj sağlıyor.

Ay, yarın Venüs’ün dönüşünden önce gelir sektörünüzden ayrılırken paranın nerede olduğu konusunda size daha iyi bir fikir bırakmanın yanı sıra, kariyer sektörünüzde Güney Düğümü ile dostane görünümünden sonra size yeni bir profesyonel yön duygusu bırakıyor. . Bu, Venüs’ün önümüzdeki hafta yapacağı yönün aynısı, Ay size gelir ve kariyer cephelerinde paketini açmanız için bilgi, içgörü ve mesajlar indirerek bırakıyor.


Balık Burcu

26 Ocak 2023 Perşembe Balık Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay, Jüpiter’in yalnızca burada olmadığını, frenlerin artık devrede olmadığını ve yeni bir kararlılık duygusu olduğunu bulmak için gelir sektörünüze bu yılki ilk ziyareti için geri döner. Ay her zaman bir tetikleyici görevi görebilir, ancak bu sefer ateşlenmiş ve gitmeye hazır gezegenler için. Finans sektörünüzde cüce gezegen Ceres ile bir çatışma bile herhangi bir finansal gerilimi hızla motivasyona dönüştürecektir.

Ay’ın geçen hafta kariyer sektörünüze ve önceki hafta iş sektörünüze yaptığı ziyaret, profesyonel olarak yolunda gitmeniz için gereken her şeyi size bıraktı. Bugün, Ay’ın gelir sektörünüze dönüşü, haftalardır oluşan gelir potansiyeli için bir tetikleyici görevi görerek, çok önemli olabilecek birkaç günü başlatıyor. İşler finansal olarak nereye giderse, profesyonel olarak takip edecekler.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.