Günlük Ev Burç Yorumları 26 Ocak 2023

İçerikler

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarının 26 Ocak Perşembe gününde evindeki olaylar neler, evinde kendisini neler bekliyor? Bu sorularınızın cevabı, yazımızda.

Koç Burcu

26 Ocak 2023 Perşembe Koç Burcu Günlük Ev Burç Yorumu

Bir süredir gözünüze kestirdiğiniz pahalı bir bilgisayar ekipmanı var. Satın alma işlemini araştırmak ve üzerinde çalışmak için ciddi bir şekilde haftalarca harcamadıysanız bugün satın almayın. Bilgisayar mağazasına gitmeden önce arzularınızı yeniden gözden geçirin ve ihtiyaçlarınızı yeniden değerlendirin. Mürekkep tasarrufu için yazıcınızı taslak moduna ayarlayın.


Boğa Burcu

26 Ocak 2023 Perşembe Boğa Burcu Günlük Ev Burç Yorumu

Kendinizi parmaklarınızın ucunda, komşunuzun bezelyelerini nasıl dengede tuttuğunu görmek için çabalarken bulabilirsiniz ve bu arada onun çilek tarlasının ihtişamını fark edebilirsiniz. Her zamankinden daha fazla merak ederek, kendinizi onun ön kapısına götürürsünüz ve sorularınızın yanıtlarının bir kapıya çarpmaktan biraz daha fazlası olduğunu görürsünüz. Üzümlerinin bir kısmını onun kırmızı meyveleri için takas et.


İkizler Burcu

26 Ocak 2023 Perşembe İkizler Burcu Günlük Ev Burç Yorumu

Evinizde taze meyve salatasının tadını çıkarmak için yoga dersinizi davet etmek harika bir gün olurdu. Sohbet ederken, köpüklü şarap içerken ve en sevdiğiniz yoga pozlarını ve öğretmenlerinizi tartışırken birbirinizle paylaşın ve daha fazlasını öğrenin. O sizi fark etmek için oradayken yapmakta zorlandığınız bir pozu deneyin.


Yengeç Burcu

26 Ocak 2023 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Ev Burç Yorumu

Evde o kadar rahat ki, bugün dünyanızdan çıkmak için bir neden bulamıyorsunuz. Günün sonunda evinizden küçük bir macera planlayın. Güzel bir kitap almak için kitapçıya veya kütüphaneye gidin ve akşamınızın tadını daha da fazla çıkarın. İlişkilerle ilgili olan, aradığınız cevaba sahip olacak.


Aslan Burcu

26 Ocak 2023 Perşembe Aslan Burcu Günlük Ev Burç Yorumu

Bugün bir ortakla yakın ittifak konusunda çok dikkatli olmayın. Bu noktada bir projede önce kafa kafaya atlamaya istekli olmasanız da, gelecekte çok eğlenceli olabilir. Hayal ettiğiniz çıkarımlar, işleri gerçekte olduğundan biraz daha karmaşık hale getiriyor olabilir. Coca-Cola’da fıstıklı 1950’ler partisini planlamadan önce gıda alerjilerini sorun.


Başak Burcu

26 Ocak 2023 Perşembe Başak Burcu Günlük Ev Burç Yorumu

Mutfak için yeni bir ekmek kızartma makinesi satın almaya veya gözünüze kestirdiğiniz o matkabı almaya direnmeye çalışın. Mali durumunuzu bugün için korumanız ve çömleğe götürmeniz gereken meyve teknesi için ballı çiğ, kavun ve karpuz gibi ihtiyaçlar için market alışverişine çıkmanız daha iyi. Daha fazla doku için yaban mersini ve ananas ekleyin.


Terazi Burcu

26 Ocak 2023 Perşembe Terazi Burcu Günlük Ev Burç Yorumu

Evinizde bir değişiklik ihtiyacı hissediyorsunuz, ancak henüz sert bir şey yapmayın. Önce ev arkadaşlarınızla konuşun ve fikirlerinizi tartışın. Bu, hepinize keyif verecek ve ortak hedeflerle ilişkilerinizi zenginleştirecek yeni bir projenin başlangıcı olabilir. Mobilyaları otoparka taşımak ve ardından kilimleri şampuanlamak kadar basit bir proje olabilir.


Akrep Burcu

26 Ocak 2023 Perşembe Akrep Burcu Günlük Ev Burç Yorumu

Ne yaparsanız yapın, özellikle ikinci bir tahmininiz yoksa, bugün müteahhitle sözleşme imzalamayın. Evinizle ne yapmak istediğinizi yeniden gözden geçirmek için zaman ayırın ve banyoda tavan penceresi gibi çevreye daha duyarlı seçeneklerin olasılığını düşünün.


Yay Burcu

26 Ocak 2023 Perşembe Yay Burcu Günlük Ev Burç Yorumu

Bu dünyada hala öğrenebileceğiniz pek çok şey olmasına rağmen bugün biraz sıkılmış hissediyor olabilirsiniz. En son organik bahçe teknikleri hakkında bir sınıfa kaydolun. Küçük bir araştırma beyninizin mırıldanmasını sağlayacaktır. Bu arada, kapalı bahçenizin alacalı gölgeye ve orta derecede suya ihtiyacı vardır.


Oğlak Burcu

26 Ocak 2023 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Ev Burç Yorumu

Bugün saatinize bakmadan bir arkadaşınızın hikayesini dinlemek için zaman ayırın. Kulağınızı sunun ve sözlerine dikkat edin; satır aralarını oku. Pasta düştüğü için mi yoksa Anne Bey olduğu için mi üzülüyor? Destek ve tavsiye verirken, büyük olasılıkla süreçte kendiniz hakkında bir şeyler öğreneceksiniz. Düşüncelerini toparlayana kadar birkaç saat bebek bakıcılığı yapmayı teklif edin.


Kova Burcu

26 Ocak 2023 Perşembe Kova Burcu Günlük Ev Burç Yorumu

Zekanız yanıyor! Verandada pestoya batırılmış ekmek, Yunan zeytinleri ve şaraptan oluşan mezeler için bir arkadaşınızı davet edin. Konuşmanın akışına izin verin. Güncel siyasi olaylardan kişisel meselelere ve hayatın anlamına kadar birçok konu hakkında konuşacaksınız. Pek çok benzer fikri paylaştığınızı ve düşündüğünüzden çok daha fazla ortak noktanız olduğunu fark edeceksiniz.


Balık Burcu

26 Ocak 2023 Perşembe Balık Burcu Günlük Ev Burç Yorumu

Kafanızda bir melodi ya da bir aile destanı hakkında ayrıntılı bir hikaye ile uyanacaksınız. Geceleri bir ilham perisinin seni öptüğünü hissediyorsun. Bugün aklınızda kalan tüm yaratıcı fikirleri kurtarmak için bu aşk ilişkisinin enerjisini kullanmaya çalışın. Günlük kaydı ve fotoğraflarla dengelenmiş en az bir not defteri sayfası yapın.


Kaynak: https://www.sunsigns.com/horoscopes/daily

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.