Günlük Ev Burç Yorumları 20 Ocak 2023

İçerikler

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarının 20 Ocak Cuma gününde evindeki olaylar neler, evinde kendisini neler bekliyor? Bu sorularınızın cevabı, yazımızda.

Koç Burcu

20 Ocak 2023 Cuma Koç Burcu Günlük Ev Burç Yorumu

Komşularınız sizi mahalleye kabul etmek için o kadar çok şey yaptı ki onlara borcunuzu ödemek için ne yapabilirsiniz? Onlara bir hediye götürmek yerine, evin nasıl şekillendiğini görmeleri için onları akşam yemeğine davet edin. Önceden soğutulmuş kaselerde servis edilen soğuk vişne çorbası keyfi, ömür boyu iyi olacağını düşündüğünüz insanlarla dostluk kurmanıza yardımcı olacaktır.


Boğa Burcu

20 Ocak 2023 Cuma Boğa Burcu Günlük Ev Burç Yorumu

Bir arkadaşınız veya komşunuz bir kayıp yaşadığında, tam olarak nasıl hissettiklerini anlarsınız. Anlamlı, el yapımı bir hediye ile yanlarında olduğunuzu bilmelerini sağlayın. İster rahatlatıcı bir somun ekmek pişirin, ister şefkatli bir mektup yazın, mesajınız kesinlikle parlayacaktır. Ekmeği yeni bir kurulama bezine sarın ve eğlenmek için bir kavanoz alışılmadık konserveler ekleyin.


İkizler Burcu

20 Ocak 2023 Cuma İkizler Burcu Günlük Ev Burç Yorumu

Arada sırada bir yemek kitabı veya bir TV şefi gibi tüm kalbinizle güvendiğiniz bir şey yanlış olabilir. Daha yüksek bir irtifada yaşamak, genellikle kurabiyelerin pişmesinin biraz daha uzun sürmesi, makarnanın pişmesinin daha uzun sürmesi ve kek ve keklerin biraz daha fazla un gerektirmesi anlamına gelir. Hayatınızda hatalar biriktiğinde, fazla hüsrana uğramamaya çalışın. Mutfağınızda işe yarayan çözümleri deneyin.


Yengeç Burcu

20 Ocak 2023 Cuma Yengeç Burcu Günlük Ev Burç Yorumu

Bugün herhangi bir süper karmaşık görev üstlenmeyin – zihniniz kesinlikle dağılacak ve bundan kaçış yok. Kendiniz için evin etrafında basit işler yaratın. Çorapları açık uçlarıyla eşleştirin ve çekmecede bir arada tutmak için bir ucunu ters çevirin.


Aslan Burcu

20 Ocak 2023 Cuma Aslan Burcu Günlük Ev Burç Yorumu

Bir komşunuza resimleri ve rafları asmak için alçıpan vidaları kullanmanın temellerini anlattıktan sonra, aslında size dolar ve sentlerle ödeme yapmayı teklif edebilir. Bu hafta öğretme çabalarınız için herhangi bir parayı reddedin. Bu tür işler ancak gülümsemeler ve el sıkışmalarla ödenebilir.


Başak Burcu

20 Ocak 2023 Cuma Başak Burcu Günlük Ev Burç Yorumu

Bu gece basit tariflere sadık kalın – bu, Fransız yemek kitabını açmak veya Hindistan baharatlarını denemek için uygun bir akşam değil. Talimatları anlamanız kolay olmayacak ve sabrınız tükeniyor olabilir. Tereyağlı marul ve limon sirkesi sosuna atılmış bebek karides gibi başarısız olmayacağınızı bildiğiniz bir şeyle gidin.


Terazi Burcu

20 Ocak 2023 Cuma Terazi Burcu Günlük Ev Burç Yorumu

Yeni hamile komşunuz için yapmak istediğiniz fırfırlı bir yorgan için kafanızda bir fikir var. Bunu yapmadan önce, geçen yıldan beri sürünen kendi tığ işi perde projenizi tamamlamanız gerekiyor. Bu, zaman ayırmanın gerçekten uygun olduğu durumlardan biridir.


Akrep Burcu

20 Ocak 2023 Cuma Akrep Burcu Günlük Ev Burç Yorumu

Hayat, tamamen iş ve oyun olmadan ne kadar devam edebilir? Daha uzun değil, orası kesin. Oyunları evinize geri getirin ve bahçenizdeki çimlerden tam olarak yararlanın. Kroket bir kraliyet sporuydu. Komik şapkalar giyin ve numara yapın. Yarın işe gitmek zorunda kalsanız bile, bugünkü faaliyetleriniz pillerinizi şarj edecek.


Yay Burcu

20 Ocak 2023 Cuma Yay Burcu Günlük Ev Burç Yorumu

Sizi çevreleyen doğada en lezzetli metaforları mutlaka bulacaksınız. Olgunlaşan bir domatesin ev hayatınızla nasıl bir ilişkisi var? Ve güzel bir çiçek gerçekten sadece güzel bir çiçek midir? Ailenizi nezaket tohumları, hayatın sayfaları olarak yapraklar ve aşk ve tutku için kırmızı hakkında sohbet etmeye yönlendirin. Gençleriniz bugünlerde neye tutkulu? Sormak!


Oğlak Burcu

20 Ocak 2023 Cuma Oğlak Burcu Günlük Ev Burç Yorumu

Komşular, bir garaj satışında onlara yardım ettiğiniz için size şükranlarını sunduklarında, onlara el sallamak isteyeceksiniz. Bir angarya olarak gördükleri şeyi, aslında eğlenceli buluyorsunuz! Bir çim sandalyede oturmak, başka birinin çöpünü organize etmek, günü geçirmek için harika bir yoldur. Eve gittiğinizde alet çekmecenizi gözden geçirin ve eski pilleri ve işe yaramaz kalemleri atın.


Kova Burcu

20 Ocak 2023 Cuma Kova Burcu Günlük Ev Burç Yorumu

Arka bahçe için 10 kişilik bir çadır (misafir odası olarak harika!) veya gözünüze kestirdiğiniz o eski model Airstream karavanı satın almaya direnmeye çalışın. Mali durumunuzu bugün için biriktirmek ve canınızı sıkan işlerdense pratik işlerle uğraşmak daha iyidir. Şişme yatağınızı kamyonun arkasına koyabilir, gece ilçeye gidebilir ve tüm teçhizatınız olmadan yıldızlara bakabilirsiniz.


Balık Burcu

20 Ocak 2023 Cuma Balık Burcu Günlük Ev Burç Yorumu

Bugün içgörü armağanına sahipsiniz. Belki bir arkadaşınızın problemini orijinal bir açıdan görebileceksiniz veya oturma odanızdaki fichus ağacının gelişmesi için tam olarak nasıl bakılması gerektiğini sezgisel olarak bilebileceksiniz — tencereyi alüminyum folyo ile kaplayın, böylece kedi onu yalnız bırakır.


Kaynak: https://www.sunsigns.com/horoscopes/daily

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.