Günlük Annelik Burç Yorumları 28 Ocak 2023

İçerikler

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarının annelerini 28 Ocak Cumartesi gününde neler bekliyor? Çocukları ile ilişkileri nasıl olacak? Bu sorularınızın cevabı, yazımızda.

Koç Burcu

28 Ocak 2023 Cumartesi Koç Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Oğlumun iştahı nasıl da arttı — ve seçicilikleri. Denemek için diğer annelerden bazı yeni tarifler bulmak için iyi bir zaman olabilir. Hazırlayabileceğiniz bebek dostu atıştırmalıkların sınırı yok. Afiyet olsun.


Boğa Burcu

28 Ocak 2023 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Ah, ah! Güç mücadeleleri bugün patlak verebilir. Tyke aniden karate veya dans kursuna gitmek istemediğine karar verebilir. Veya bir şekilde ebeveyn kontrolü seçeneğini devre dışı bırakırlar. Sakin ol, her şey çabucak sona erecek.


İkizler Burcu

28 Ocak 2023 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

O büyük fikirlerin, sen onları eyleme dökene kadar kimseye bir fayda sağlamayacak. Ufaklıkları toplayın ve o kukla gösterisi ya da kreş müzikali üzerinde çalışmalarını sağlayın. Elinizde bazı yükselen yıldızlar olabilir.


Yengeç Burcu

28 Ocak 2023 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Zenginliği paylaşmak için iyi bir gün. Bebeğinizin alışveriş gezisinin tamamen kendisi ve ne almak istedikleri ile ilgili olması gerektiğini düşünmesi doğaldır. Bütçeyi açıklarken sabırlı olun ve kendinize bir şey alın!


Aslan Burcu

28 Ocak 2023 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Bir dişi aslan ara sıra zaferin tadını çıkarmaya ihtiyaç duyar. Bugün, bir hayran kulübünüz olsa bile, birçok başarınızı kutlamak için iyi bir gün. Çocuğunuz, onurunuza verdiğiniz özel yemekte bir konuşma bile yapabilir.


Başak Burcu

28 Ocak 2023 Cumartesi Başak Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Oyuncaklar ve oyunlar oraya buraya saçılmış ve bunun sonu yokmuş gibi görünüyor. Organize olmayı ne kadar çok isteseniz de, muhtemelen bugünkü standartlarınıza uygun olmayacak. Ancak bir sistemi mükemmelleştirmek için çalışabilirsiniz.


Terazi Burcu

28 Ocak 2023 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Çocuğunuz, nasıl cevaplayacağından emin olmadığınız soruların cevapları için size dönebilir. Kuşlar ve arılar veya GSYİH ile ilgili olabilir. Oyalayabilirseniz, açıklamanız gereken şeyin yaşa uygun olduğundan emin olmak için iki kez kontrol edin.


Akrep Burcu

28 Ocak 2023 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Bugün sorumluluk alma modundasın. İş yerinde önemli bir görevi üstlenmek için kullanın: Olumlu tavrınızla büyük puanlar alacaksınız. Sadece gerçekten sorumlu olanların otoritesine meydan okumayın.


Yay Burcu

28 Ocak 2023 Cumartesi Yay Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Çizgili tulumlar geçti mi? Hoodie’nin modası hiç geçecek mi? Tarzınız en son trendlere ayak uydurmanıza yardımcı olabilir ve bugün de bir istisna değildir. Bilgi sahibi olmak, itibarınızı tamamen havalı bir anne olarak mühürlemenize yardımcı olacaktır.


Oğlak Burcu

28 Ocak 2023 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Bugün çok talepkar olmamaya çalışın. Oğullarınızdan ve eşinizden evin içinde ağırlıklarını çekmelerini istemek bir şeydir. Tüm işleri onlara yaptırmak, ayrıca size biraz üzüm soyup ayaklarınıza masaj yapmak bambaşka bir şey.


Kova Burcu

28 Ocak 2023 Cumartesi Kova Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Bugün tek başına gitmek için hiçbir sebep yok. Yedekteki çocuklarla doğaçlama bir buluşma için diğer anneleri toplayın. Bu küçük deneyiniz yeni bir Annem ve Ben grubunun başlangıcı olabilir.


Balık Burcu

28 Ocak 2023 Cumartesi Balık Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Bugün çocuk için yemek zamanını eğlenceli hale getirebilirsiniz. Tabaklarını gökkuşağının renkleriyle doldurun – turuncu havuçlar, yeşil brokoli, sarı domatesler vb. Beslenmenin bu kadar sanatsal ve eğlenceli olabileceğini kim bilebilirdi?


Kaynak: https://www.sunsigns.com/horoscopes/daily

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.