Günlük İş Burç Yorumları 1 Aralık 2022

1 Aralık work Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Perşembe günü için 1 Aralık Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

1 Aralık 2022 Perşembe Koç Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Mesleki yolculuğunuzda neye bağlı kalmalısınız Koç? Yay burcundaki Venüs, İkizler burcunda geri giden Mars’a ve Kova burcundaki Satürn’ün altmışlık açısına karşıt açı yaptığından, ilerlerken neye odaklanacağınız konusunda biraz kafanız karışmış hissedebilirsiniz. Kariyer yolunuzu genişletmek için uzun vadeli bir arayışa girmeye hazırsınız, ancak planlarınızdan bahsederken konuşmalarınızda biraz gerginlik olabilir. Gerginlik, bazı detayları değiştirmek anlamına da gelebilir. Kaderinizin kontrolünün sizde olduğunu hissettiğiniz sürece kaybetmezsiniz.


Boğa Burcu

1 Aralık 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Boğa, finansal olarak güvende hissediyor musun? Yay burcundaki Venüs, İkizler burcunda geri giden Mars ile karşı karşıya geldiğinde seçeneklerinizi tartışmaya hazır olabilirsiniz. Bir inanç sıçramasına kapalı olmak yerine, yatırım yapmak veya borcu hafifletmek için mali fırsatlarınızın nereye varabileceği konusunda şaşırtıcı derecede açık fikirli olabilirsiniz. Bununla birlikte, geri giden Mars’ın iletişimsel olarak biraz bunaltıcı olabileceği göz önüne alındığında, yine de biraz stres olabilir. Bu nedenle, sohbet başa çıkılamayacak kadar fazlaysa, dahil olan herkesi orijinal konuya yönlendirmekten korkmayın.


İkizler Burcu

1 Aralık 2022 Perşembe İkizler Burcu Günlük İş Burç Yorumu

İkizler, taahhütlerinizin nereye götürmesi gerektiğine dair net bir algıya sahip olun. Yay burcundaki Venüs burcunuzda geri giden Mars’a karşıt açı yaptığında ve Yay burcundaki Merkür Balık burcunda geri giden Neptün ile kare açı yaptığında, biraz parçalanmış ve belirsiz hissedebilirsiniz. Kimin ve neyin taahhüt edileceğini bulmak, bol miktarda iletişim ve işbirliği gerektirecek bir öğrenme sürecidir. Ne de olsa, kapsayıcı kariyer yolunuz hakkında daha net bir bakış açısına sahip olabilirsiniz, ancak taahhütlerinizin bunu nasıl etkilediğinden emin olmayabilirsiniz. Uzun vadede profesyonel başarınıza kimin ve neyin yardımcı olacağını görmek için deney yapın.


Yengeç Burcu

1 Aralık 2022 Perşembe Yengeç Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Zihnini sustur, Yengeç. Mümkün olan en iyi notta ilerlemek istiyorsanız, o zaman Yay burcundaki Venüs’e karşı İkizler’de geri giden Mars ile çalışmanız gerekecek. Şu anda, Mars gerilemesi, sizi normalden biraz daha dağınık hale getirebilecek bazı içsel hayal kırıklıklarına ve zihinsel uyum eksikliğine neden oluyor. Şans eseri, sevgili gezegenler arasındaki bu kozmik karşıtlık, profesyonel ilişkilerinizde ilerlemenize yardımcı olabilir. İş yeri dinamiklerinizin daha olumlu gelişebilmesi için ne istediğiniz veya neye ihtiyacınız olduğu hakkında açıkça konuşmayı düşünün. Havayı temizlemek daha az strese neden olabilir!


Aslan Burcu

1 Aralık 2022 Perşembe Aslan Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Harekete geç, Leo! Bazen, sabit doğanız nedeniyle hareket etmekte ve yuvarlanmakta zorlanabilirsiniz. Ancak İkizler burcunda geri giden Mars bugün Yay burcundaki Venüs’le karşıt açı yaptığından, profesyonel bir fırsata güvenmek ya şimdi ya da asla bir adım atmak gibi hissedebilirsiniz. Birkaç seçenek arasında kalmış veya nasıl ilerlemeniz gerektiğinden emin olamamış olabilirsiniz. Bu heyecan verici, huzursuz karşıtlığı, bir tutku projesine, fikrine veya hırsına bağlanmak için kozmik işaretiniz olarak kabul edin. Kesinlik ve esneklikle ilerleyin!


Başak Burcu

1 Aralık 2022 Perşembe Başak Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Kariyer yolunda neye odaklanman gerekiyor Başak? İkizler’de geri giden Mars, Yay burcundaki Venüs’le karşı karşıya geldiğinde, uzun vadeli profesyonel gelişiminizi sürdürebilecek birkaç taahhüt bulmanız gerekebilir. Profesyonel olarak genişleme ve büyüme fırsatlarınızı keşfetmeye devam edin, ancak profesyonel keşif gezilerinizi destekleyebilecek bir tür iş-yaşam dengesine bağlı kalın. Eşsiz bir rutine bağlı kalmanın zamanı gelmiş olabilir, çünkü Venüs Kova burcunda Satürn’ü de altmışlık açı yapıyor. İş-yaşam dengenizi alışılmadık bir şekilde kuruyorsanız, kafanızı karıştırmamaya çalışın!


Terazi Burcu

1 Aralık 2022 Perşembe Terazi Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Yazılı olarak al, Terazi. Yay burcundaki Merkür Balık burcunda geri giden Neptün ile kare açı yaptığından, iş arkadaşları veya müşterilerle iletişim bugün biraz zayıf olabilir. Sohbet sırasında büyük planlar ve pozitif enerji ile kendinizi kaptırmak kolay olabilir. Ancak bu kare, özellikle konuşma kaydedilmemişse, çeviride bir şeylerin kaybolabileceğini düşündürür. İş gününüz boyunca neler beklendiğini yazmaya veya kaydetmeye çalışarak bu sorunu önleyebilirsiniz. Bunu yaparak, kaydı düz tutmak için bir referans noktanız olacaktır.


Akrep Burcu

1 Aralık 2022 Perşembe Akrep Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Finansal çatışmalardan kaçınmaya çalışın, Akrep. Yay burcundaki Venüs, İkizler burcunda geri giden Mars ile karşıt açı yaptığında, bir yatırım veya finansal fırsat taahhüdünde bulunma potansiyeli vardır. Venüs sizi kişisel kazanç için bir inanç sıçraması yapmaya teşvik etmeye hazır olsa da, geri giden Mars, müzakerelerde bir şeylerin çıkması gerektiğini gösteriyor. Para meselelerinizde şu anda bulunduğunuz noktadan hüsrana uğramak yerine, bu muhalefet, bolluk şansınızı artırmak için seçeneklerinizle oynamanız için olumlu bir hatırlatma olabilir. Finansal stratejinizi ayarlamaktan korkmayın!


Yay Burcu

1 Aralık 2022 Perşembe Yay Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Biraz gerginliği yumuşatmaya hazırlanın Yay. Genellikle, işyerinde onu nasıl hafif ve kolay tutacağını bilen iyi huylu bir yangın burcusunuz. Ancak İkizler’de geri giden Mars, burcunuzdaki Venüs’e karşıt konumda olduğundan, bazı insanlarla çalışmanın giderek zorlaştığını fark edebilirsiniz. Belki bir patron işlerinizi zorlaştırıyor veya ortak bir sorumluluk beklenenden daha fazla strese neden oluyor. Her ne olursa olsun, bu muhalefet sırasında gereksiz çatışmalardan uzak durmaya çalışın. Profesyonel taahhütlerinize daha olumlu bir yaklaşım getirmek için Venüs ateşinizi kullanın.


Oğlak Burcu

1 Aralık 2022 Perşembe Oğlak Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar, bugün iletişim becerileriniz üzerinde çalışın. Meslektaşlarınızla yaptığınız konuşmaların, Yay burcundaki Merkür Balık burcunda geri giden Neptün ile kare açı yaptığında olabileceği kadar net olmadığını fark edebilirsiniz. Merkür’ün etkisi, bilinçaltınıza bol miktarda düşünce, görüş ve fikirle vuruyor. Bununla birlikte, kare, bazı noktalarınızın amaçlandığı veya beklendiği gibi tercüme edilmediğini gösterebilir. Ayrıca, açık bir konuşma için üslubun, tonun ve zamanlamanın iş yerinde olması gerektiği gibi olmadığını hissedebilirsiniz. Sabırlı olun ve konuşmak için doğru zamanı bekleyin!


Kova Burcu

1 Aralık 2022 Perşembe Kova Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Kova, profesyonel hayallerine kendini ada! Yay burcundaki Venüs, İkizler burcunda geri giden Mars ile karşı karşıya geldiğinde, başkalarıyla birlikte çalışmanız veya bir hedefi tamamlamak için yardım kabul etmeniz gerekiyor. Çok kısa sürede yapılacak veya üzerinde çalışılacak çok şey var, bu nedenle bu karşıtlık size neye odaklanacağınız konusunda daha büyük bir farkındalık verebilir. Daha açık sözlü iş arkadaşlarınızdan bazıları, sizi sahip olabileceğiniz bir arzuya adamaya teşvik edecek şeyler de söyleyebilir. Nasıl ilerleyebileceğiniz konusunda açık fikirli olun ve eylem planınız başarısız olmaz.


Balık Burcu

1 Aralık 2022 Perşembe Balık Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Balık burcu, kariyer yolunda neyi başarmak istiyorsun? Yay burcundaki Venüs, İkizler burcunda geri giden Mars ile karşıt açı yaptığında, yıldızlara ulaşmak için çok fazla potansiyel vardır. Ancak profesyonel hayallerinizin peşinden gitmeden önce organize olmanız gerekiyor. Düzenlemelerinizin kariyer yolunuzun uzun vadeli yörüngesini olumlu yönde etkileyebilmesi için kime ve neye bağlı kalmak istediğinizi belirleyin. Taahhütlerinizden emin olduğunuzda, ilerlemeye başlamak için bir eylem planı oluşturmak üzere bilgi toplamanın çok daha kolay olduğunu görebilirsiniz.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.