Günlük Aşk Burç Yorumları 30 Kasım 2022

30 Kasım love Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Çarşamba günü için 30 Kasım Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

30 Kasım 2022 Çarşamba Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Sevgili Koçlar, bugün ve yarın kişisel ve romantik hayatınız için süper şarjlı günler olacak. Bunun nedeni, romantizm ve zevk gezegeni olan tatlı Venüs’ün, gökyüzündeki gezegen yöneticiniz kudretli Mars ile karşı karşıya gelmesidir. Sağlıklı ve mutlu bir ilişki içindeyseniz, bu durum işleri renklendirebilir ve şu anda size biraz tutku getirebilir. Tutkulu ön sevişmeyi ve cinsel keşfi getirin! Bununla birlikte, siz ve sevgiliniz sorunlu bir arazideyseniz, öfke ve hayal kırıklığı, değişken, patlayıcı sözler ve eylemlerle açığa çıkacaktır.


Boğa Burcu

30 Kasım 2022 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Sevgili Boğalar, bugün ve yarın kişisel ve romantik hayatınız için şeker ve baharat hazırlıyor. Bunun nedeni, gezegensel yöneticiniz Venüs’ün şu anda güneşle ilgili sekizinci evinizde dans ediyor olması, kozmik sevgilisi kızıl gezegen Mars’la yavaş yavaş bir karşıtlığa yaklaşmasıdır. Bu, biraz derin cinsel keşifle mutlu, kararlı ilişkiler içinde olanlara canlandırıcı bir tutku getirebilir. Bununla birlikte, radarın altında bir gerilim varsa – özellikle para konusunda – siz ve eşiniz sizi hem hırpalanmış hem de yaralanmış bırakan bir tartışmaya girebilirsiniz. Bu enerjiyi dikkatli bir şekilde yönlendirmek için elinizden gelenin en iyisini yapın.


İkizler Burcu

30 Kasım 2022 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Sevgili İkizler, bugün ve yarın sizin için ilişkilerde çok önemli bir dönüm noktası getirecek. Aşk ve çekiciliğin tanrıça gezegeni Tatlı Venüs, bağlılıkla ilgili yedinci güneş evinizde sizden gökyüzünde dans ediyor ve şu anda kimlik ve burçla ilgili ilk güneş evinize enerji veren kızıl gezegen, kudretli Mars’ın karşısında duracak. Bu, aşk hayatınızda nerede durduğunuza dair çok net bir algı getirecektir – iyi ya da kötü için. Eğlenceli ve tatlı bir ilişki içindeyseniz, seks ve aşk birlikteliği güçlenecektir. Değilse, dağılmaya neden olabilecek sert hava koşullarına hazırlanın.


Yengeç Burcu

30 Kasım 2022 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler, bugün ve yarın kişisel ve romantik hayatınız için bir yumruk hazırlıyor. Bunun nedeni, romantizm ve güzellik tanrıça gezegenimiz tatlı Venüs’ün, şu anda mahremiyet ve sırlarla ilgili on ikinci evinizin derinliklerinde dönen kızıl gezegen olan kudretli Mars’a karşı olmasıdır. Bir yandan, bu sizi ve sevgilinizi tutkulu bir şekilde bir araya getirebilir, birbirinizin zevkine dalmak için günlük rutininizi bir kenara bırakabilir. Yine de, radarın altında gizlenen sırlar, skandallar, ilişkiler veya kötü işler varsa, bunlar şu anda patlayabilir.


Aslan Burcu

30 Kasım 2022 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugün ve yarın seni ateşleyecek – iyi ya da kötü, Leo. Aşk ve güzellik tanrıçası gezegenimiz Tatlı Venüs, kızıl savaş gezegenimiz kudretli Mars ile tam bir karşıtlığa doğru ilerliyor. Bu iki gezegen kozmik aşıklar olarak bilinirken, ne zaman bir araya gelseler aklımızın bir köşesinde ilişki konuları gelir. Siz ve sevgilinizle aranız iyiyse, ikiniz de eğlence, macera ve samimiyet için enerji alacaksınız. Yine de değilseniz, sert sözler, duygusal patlamalar ve şiddetli ruh halleri bekleyin. Bununla başa çıkmanın en iyi yolu şefkatle liderlik etmektir.


Başak Burcu

30 Kasım 2022 Çarşamba Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugün ve yarın tutku getirecek – iyi ya da kötü, Başak. Cazibe ve romantizm tanrıçası gezegenimiz Tatlı Venüs, seks ve tutkunun tanrı gezegeni olan kudretli Mars’ın tam karşısında dönüyor. Ne zaman kozmik sevgililerimiz bağlantı kursa, enerjilerinin ilişkilerimize önemli ölçüde nüfuz ettiğini hissederiz. Mutlu bir ilişkiniz varsa, bu günlerinize bol miktarda şeker ve baharat getirebilir. Bekarsanız, bu yalnız olduğunuz için depresif, muhtaç ve öfkeli hissetmenize neden olabilir. Zehirli ilişkiler içindeki çiftler birbirleriyle savaşa girebilir.


Terazi Burcu

30 Kasım 2022 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Sevgili Terazi, bugün ve yarın kozmik potansiyel veya dramla dolu. Aşk ve romantizmin tanrıça gezegeni ve aynı zamanda gezegen yöneticiniz olan tatlı Venüs, göklerin derinliklerinde dönerken, seks ve savaşın gezegeni olan yakalanması zor Mars’la tam bir karşıtlık içinde duracak. Mutlu ilişkiler içinde olanlar, aşklarını alevlendiren bir tutku aşısı hissedebilirler. Ancak sabit bir zeminde olmayanlar, sanki düşman ya da avmış gibi sevgililerinin peşinden koşarak öfkeye kapılabilirler. Enerjiyi sağlıklı ve topraklanmış bir şekilde geçirmek için elinizden gelenin en iyisini yapın.


Akrep Burcu

30 Kasım 2022 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Sevgili Akrepler, evren bugün ve yarın fırtınalı bir şeyler hazırlıyor. Bugün aşk ya da savaş gibi hissedilebilir. Tanrıça gezegenimiz Tatlı Venüs, yakınlık ve şehvetle ilgili sekizinci evinizde gezegen eş yöneticiniz kudretli Mars’ın karşısında duracak. Bu, yoğun tutkuyu ya da şiddetli öfkeyi tetikleyecek! Yapılacak en iyi şey, sizi yenecek ve yaralanmış bırakacak tehlikeli bir duruma kafa kafaya atlamak yerine, bu konuda dikkatli bir şekilde yol almaktır. Bir sevgilinizle para, varlıklar veya yatırımlar konusunda gerginlik hissediyorsanız – hatta boşanıyorsanız eski sevgilinizle bile – bununla zarafetle yüzleşmeye hazırlanın.


Yay Burcu

30 Kasım 2022 Çarşamba Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Sevgili Yaylar, bugün ve yarın güçlü ve yoğun kozmik enerji yağıyor. Cazibe ve zevk tanrıçası gezegenimiz Tatlı Venüs, güneşteki ilk kimlik evinizde – burcunuz – dönüyor ve kozmik sevgilisi ve seks ve tutku gezegeni olan kudretli Mars’la karşı karşıya geliyor. Siz ve bir partner, bugün birbirinizi yutmaya ve yok etmeye hazır ölümcül cazibe merkezleri gibi hissedebilirsiniz. Bununla birlikte, bekarsanız, karşı konulmaz olduğunuz ve tanıştığınız herkesi hipnotize ettiğiniz için kesinlikle çekici hissedebilirsiniz. Bu kişi, bir süredir birlikte olduğunuz karmik bir partner olabilir.


Oğlak Burcu

30 Kasım 2022 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar, bugün ve yarın ilişkilere ya hep ya hiç enerjisi getiriyor. Cazibe ve romantizm tanrıçası gezegenimiz Tatlı Venüs, seks ve tutkunun kırmızı gezegeni Mars’ın karşısında gökyüzünde duruyor. Bu iki kozmik aşık, ne zaman bir araya gelseler aşk hayatlarımıza her zaman derin bir ilgi çekerler. Mutlu bir ilişkiniz varsa, ikinizin de aklını başından alacak spontane bir sevişme seansına hazır olabilirsiniz. Yine de toksik bir bağlantınız varsa, patlayıcı dövüşlere ve şiddetli savaşlara hazır olun. Cevaplar şimdi oldukça netleşecek.


Kova Burcu

30 Kasım 2022 Çarşamba Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kova, bugün ve yarın oldukça tutkulu – veya uçucu – kozmik enerjiye hazır olun. Aşkın, çekiciliğin ve romantizmin tanrıça gezegenimiz Tatlı Venüs, güneş enerjisinin on birinci evinizdeki topluluklar ve çevrimiçi flört evinizde dönüyor. Seks ve saldırganlığın kızıl gezegeni kudretli Mars’la çatışacak, artık güneşle ilgili beşinci evinizde. Bekarsanız, bu yeni biriyle tanışmak için derin bir enerjidir. Kendinizi sıcağa kapılmış gibi hissedebilirsiniz! Bununla birlikte, bu bağlantı şimdi ve önümüzdeki aylarda pek çok dram ve kargaşa vaat edebilir.


Balık Burcu

30 Kasım 2022 Çarşamba Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, yukarıdaki gökler bugün oldukça yaramaz davranıyor. Bunun nedeni, çekicilik ve romantizm tanrıçası gezegenimiz tatlı Venüs’ün, seks ve tutkunun kırmızı gezegeni olan alıngan Mars’tan gökyüzünde dönmesi ve şimdi güneş enerjisiyle ilgili dördüncü evinizde dönmesidir. Birlikte yaşıyorsanız ve sorumluluklar eşit şekilde hizalanmıyorsa, bu siz ve sevgiliniz arasında keskin bir sürtüşmeye neden olabilir. Bununla birlikte, mutlu bir bağlantı içindeyseniz, bunun yerine kapalı kapılar ardında ateşlenmeye ve tutkulu olmaya karar verebilirsiniz. Bekarlar, baharatlı mizaçlı birinin dikkatini çekip çekmediklerini görmek için sinsice dolaşmalıdır.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.