Günlük Aşk Burç Yorumları 1 Aralık 2022

1 Aralık love Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Perşembe günü için 1 Aralık Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

1 Aralık 2022 Perşembe Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Sevgili Koç, bugün bir adım geri çekil ve ortalıkta görünme. Merkür ve Neptün değişken ruh hallerinde. Bir fikir çatışması garanti edilir! Şu anda özellikle kafa karışıklığı ve yanlış iletişim kurbanı olma olasılığınız yüksek. Bağlantı gezegeni Merkür, büyük resim felsefesi ve uzun vadeli vizyon sektörünüzün son derecelerinde ve Neptün tarafından boğuluyor. Anksiyete veya sanrı kapıda! Romantik veya özel hayatınız hakkında aceleci kararlar veya kararlar vermediğinizden emin olun. Pişman olmamak için kozmik hava daha iyi olduğunda tekrar ziyaret edin.


Boğa Burcu

1 Aralık 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Boğa, bugün arkadaşlarınızla veya çevrimiçi flörtle ilgili zorluklara hazır olun! Maneviyatın ve aynı zamanda yanılgının ve aldatmanın gizemli gezegeni olan Neptün, uzun yıllardır dostlarınızın ve tanıdıklarınızın güneş enerjisi sektöründe yörüngededir. Bugün, aklın ve iletişimin gezegeni Merkür ile bir karede kılıçları çaprazlıyor. Bu, tanıdığınız biri hakkında dedikodu veya skandallar duyduğunuz veya birisinin cinsiyetiniz veya özel hayatınız hakkında dedikodu yaptığı anlamına gelebilir! Bir savaşa atlamayın, başa çıkana kadar fırtınanın geçmesini bekleyin. Çevrimiçi flört ediyorsanız, psişik vampirlerin veya yayın balığı profillerinin farkında olun.


İkizler Burcu

1 Aralık 2022 Perşembe İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Gezegen yöneticiniz Merkür, harika bir ruh halindeyken size her zaman büyüme ve macera için fırsatlar sunar, ancak bugün, öfkeden kudurmuş gibi hissedecek, İkizler. Kozmik habercimiz yanılsama, bağımlılık ve sefaletin gezegeni Neptün ile çarpışırken zehirli enerjiye hazırlanın. Bu, kafanızı boşaltmak için biraz zaman ayırmanız ve kesinlikle romantik ya da özel hayatınızla ilgili önemli kararlar almamanız gerektiği anlamına gelir. Bunu yaparsanız, herkesin önünde suratınıza patlayabilir. Bu sonuçta seni mutlu etmez. Dürüstlüğünüzde durun ve dedikodu şansının geçmesine izin verin.


Yengeç Burcu

1 Aralık 2022 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Zorlu bir gün için kemerinizi bağlayın Yengeç. Zihnin ve iletişimin kozmik haberci gezegeni Mental Merkür, gizemli Neptün’e gölge düşürecek. Bu, aldatma, drama ve skandalların her köşede yatabilmesini sağlar! En iyisi buna kapılmamak. Bu, fikirlerinizi başkalarıyla paylaşmak için harika bir gün değil. Muhtemelen ileriye dönük yolunuz hakkında endişeli, kafanız karışmış veya hayal kırıklığına uğramış hissedeceksiniz. Kişisel ya da romantik hayatınızda bir şeylerin yolunda gitmediğini düşünüyorsanız, kimsenin keyif almayacağı bir fırtınaya kapılmayın.


Aslan Burcu

1 Aralık 2022 Perşembe Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Leo, bugün kötü kozmik havayı cezbetme. Drama başlıyor olabilir! Romantik yaşamınızla ilgili dedikodular veya meydan okumalar yıldızlara yazılmış olabilir. İletişimi yöneten kozmik haberci gezegenimiz olan Zihinsel Merkür, gerçek aşkla ilgili güneş beşinci evinizde dönüyor ve şu anda güneş sekizinci yakınlık evinizde kusan, yakalanması zor ve gizemli bir Neptün ile feci bir karede çarpışıyor. Sahip olduğunuz bir sır – hatta belki de yakın hayatınız, cinselliğiniz veya ortaklıklarınızdaki varlıklarınız hakkında – meraklı zihinler ve gözler yüzünden dışarı kayabilir. Kaosa batmayın. Basitçe hasar kontrolü yapın ve ilerleyin.


Başak Burcu

1 Aralık 2022 Perşembe Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Uzun yıllar boyunca, ortaklıklar ve ilişkilerden oluşan güneş sektörünüz Başak’ta gökyüzünde görkemli bir şekilde ileri geri dönerken gizemli Neptün’e baktınız. Bir yandan bu, gerçek ve derin bir ruh eşi bağlantısıyla hizalanma olasılıklarını çağrıştırdı. Öte yandan, aldatıcı veya yanıltıcı ortakların şarlatan gibi önünüzde gülümsemesi şeklinde, büyük olasılıkla hileyle karşı karşıya kaldınız. Ne yazık ki, bugün gezegen yöneticiniz Merkür, Neptün ile bir karede kılıçları çaprazlıyor, bu da drama olabileceği anlamına geliyor! Bu, özellikle ev içi meselelerle ilgili bire bir gerginlik yaşıyorsanız doğrudur.


Terazi Burcu

1 Aralık 2022 Perşembe Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Sevgili Teraziler, bugün kendiniz ve kişisel ilişkileriniz konusunda oldukça güvensiz hissetmenize neden olabilir. Kozmik hava potayı karıştırıyor! Zihnin ve iletişimin kozmik haberci gezegeni olan zihinsel Merkür huysuz bir Neptün’ü kare şeklinde keserken, gerilim her yerde olacak. Her halükarda, bugün anlaşmalar yapmayın ve düşüncesizce kişisel hayatınızla ilgili tartışmalara dalmayın. Yere yatmaya çalışın ve endişeniz veya hayal kırıklığınız üzerinden nefes alın. Bugün ilişkilerinizde korkular veya sorunlar yaşıyorsanız, bu kozmik havanın bir oyunu olabilir.


Akrep Burcu

1 Aralık 2022 Perşembe Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Yeni bir aya girerken, kozmos çok soğuk bir kar fırtınasını kamçılıyor, Akrep. Mental Merkür şu anda finans güneş sektörünüzde dönüyor ve gizemli ve zehirli Neptün ile kare açı yapacak. Yıllardır, Neptün’ün gerçek aşk ve tutkunun güneş sektörünüzdeki büyüleyici etkisini deneyimlediniz ve bu, diğer gezegenlerle olumlu bir şekilde hizalandığında harika güzellikler getiriyor. Yine de, para, aşk ve hatta çocuklarla ilgili önemli çatışmalar bugün kendini gösterebilir, bu nedenle ünlü kabadayılığınızı bozmamak en iyisi olacaktır. Bunun yerine, sonuçlara atlamayın ve tekneyi sallamayın.


Yay Burcu

1 Aralık 2022 Perşembe Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Sevgili Yaylar, bugün düşünmeden ileri atılmayın! Başka bir kozmik fırtına göklerin içine geliyor. Dramın, merkezinde olmanızla tezahür edeceği kesindir. Mental Merkür, kötü niyetli bir Neptün ile bir meydanda kılıçları çarpıştıracak. Eşinizle, özellikle ev, ev içi veya aile yaşam tarzı konusunda aynı fikirde olmayabilirsiniz. Özellikle kendinizi tehdit altında, gücenmiş, savunmaya geçmiş veya saldırıya uğramış hissediyorsanız, öfkenizi savurmamak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Bunun yerine, sevgilinizi bir düşmana dönüştürmek yerine, nefes almak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Merkezinizi bulduğunuza ve dövüşü serbest bıraktığınıza sevineceksiniz.


Oğlak Burcu

1 Aralık 2022 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kozmik hava size bu zamanda çok dikkatli olmanızı söylüyor Oğlak. Zihninizi ve iletişiminizi yöneten kozmik haberci gezegenimiz Mantıksal Merkür, güneşin on ikinci evinizin gölgeleri arasından süzülüyor ve gökyüzünde oldukça sarhoş bir Neptün ile çarpışacak. Sırlar, gizli düşmanlar ve endişelerin hepsi birdenbire ortaya çıkabilir! Aldatma, dram ve kafa karışıklığı, gününüzü dikenler gibi bulmaca haline getirebilir. Yaptığınız veya söylediğiniz bir şey şimdi sizi ısırmak için geri gelebilir! Yapılacak en iyi şey gizlenmek, dinlenmek ve herhangi bir skandala bulaşmamaktır.


Kova Burcu

1 Aralık 2022 Perşembe Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, bugün sizi karanlık fırtınalar bekliyor. Zihinsel Merkür, yüksek güneş enerjisi on birinci evinizde neşeyle dans ederken, bazı kötü haberler alacak. Sarhoş bir Neptün tarafından kaldırıma tekmelendikten sonra aniden hırpalanmış ve berelenmiş hissedecek. Bu, arkadaşlarınızın, ağınızın, tanıdıklarınızın ve hatta eski sevgilinizin etrafında çok karanlık bir enerjiyi önceden haber verir! Bu, özellikle onlara borç para verdiyseniz doğrudur. Birisine borcu ödenmezse siz veya onlar kızabilir. Bu kare oldukça hızlı geçecek, bu yüzden masa tartışmaları ve kargaşanın diğer tarafına geçeceğinizi bilin.


Balık Burcu

1 Aralık 2022 Perşembe Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Denizin, bilinçaltının, ruh ikizlerinin ve sihrin kudretli gezegeni Neptün, bir süredir burcunuz olan Balık burcunda dönüyor. Gezegen yöneticiniz olarak, size mümkün olduğunca sık iyi haberler ve hediyeler vermek istiyor. Ancak, gökyüzünün ötesindeki zihinsel Merkür’den kızgın bir mesaj aldığı için, kendinizi güvensiz, hırpalanmış ve yaralanmış hissediyor olabilirsiniz. Bir şey teknenizi salladığında savunmaya atılabilirsiniz. Senin için en iyisini almasına izin verme. Bunun yerine, duyguları daha net gökyüzü gördüğünüz başka bir zaman için ele alın.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.