Terazi burcu ile Kova burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Terazi ile Kova birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Terazi burcu erkeği ile Kova burcu kadını ilişki uyumu nedir, Terazi burcu kadını ile Kova burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 18 Haziran 2023 Pazar günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Romantik bir karmaşanın içine düşmüş gibisiniz ve bu sorun, kendi kalbinizi dinlemeyi inatla reddetmenizden kaynaklanıyor. Güvenli, mantıklı ve bekleneni yapmakta ısrar ediyorsun, ama kalbinde bunların hiçbiri olmayacak.

Ayak parmaklarına basmamaya özen gösterirken her şeye bir gülümsemeyle davranma eğilimindesiniz. Ama aşk hayatınız artık oldukça kafa karıştırıcı olmaya başladı. Sizin için oldukça uygun olmadığını düşündüğünüz ve genellikle birlikte olmayı tercih ettiğiniz türden tamamen farklı birine karşı oldukça ilgi duyuyorsunuz. Ama ne yazık ki aşk hiçbir zaman mantığa ve rahata kulak asmamıştır. Senin problemin şu ki, kafa karışıklığına başka insanları da dahil ediyorsun ve bu başkalarını gereksiz yere incitebiliyor. Gerçekten ilginizi çeken diğer kişiden kaçınmak için bahane olarak kullandığınız kişinin, tüm senaryodan büyük olasılıkla zarar göreceğini anlamalısınız.

Kararsız duruşunuz ve kendi duygularınızı tanımayı reddetmeniz, şu anda partneriniz veya sizinle ilgilenen herhangi bir kişi için oldukça cesaret kırıcı olacaktır. Romantik hayatınızla ilgili bir karar vermeniz gerekiyor ve bunu yapmamanız çevrenizdeki herkes için oldukça sinir bozucu olacak. Ancak, somut bir karar alamayacak kadar kafanız karışacak ve farklı duygular arasında bölüneceksiniz. Bunun yerine, duygularınızı etkileyen herkesten kaçınmalısınız. Bunun yerine, seçeneklerinizi sıralamak için biraz zaman ayırın.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/