Terazi burcu ile Koç burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Terazi ile Koç birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Terazi burcu erkeği ile Koç burcu kadını ilişki uyumu nedir, Terazi burcu kadını ile Koç burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 17 Haziran 2023 Cumartesi günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Ara vermelisin. Çok hokkabazlık yapıyorsunuz – ev, iş, sosyal çevre ve aşk. Herkese karşı sorumlu ve düşünceli olmaya çalışsanız da, bunun yürümediğini anlamalısınız. Her seferinde tek bir şeye odaklanmanız gerekir. Ve şu anda, tüm sorumluluklarınız arasında, eşinizin size en çok ihtiyacı var.

Yeni bir ilişkinin içindesin. Herkesi mutlu etmek istemeniz anlaşılır olsa da bu böyle olmuyor. Bunun yerine, biraz ara verin ve bunu yalnızca partnerinize ayırın. İşten ara verin ve tüm zamanınızı eşinize harcayın. Partnerinize bir hediye verebilir veya onu gitmek istediği yere, sinemaya veya alışverişe götürebilirsiniz. Ellerini tutarak, konuşurken gözlerinin içine bakarak ve onlara iltifat ederek yaptığınız küçük sevgi gösterilerini hatırlayın.

Partneriniz, takdir edilmeyi uman hassas bir yapıya sahip. Düşünce yapınızı takdir etseler de, onlar için ayrı bir zaman ayıracağınızı umarlar. Partnerinize odaklanmayalı uzun zaman oldu ve o ilgiyi kaçırıyor. Bu nedenle partnerinizin kendisini özel hissetmesini sağlayın ve sizin için yaptıklarını ve gösterdikleri sabrı takdir edin. İlişkiniz güçlü. Ancak uzun vadede gereken çabayı göstermeniz koşuluyla daha güçlü olabilir.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/