Kova burcu ile Koç burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Kova ile Koç birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Kova burcu erkeği ile Koç burcu kadını ilişki uyumu nedir, Kova burcu kadını ile Koç burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 17 Haziran 2023 Cumartesi günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Siz ve eşiniz, birlikte aşkınızın tatlılığının tadını çıkarıyorsunuz. Hayatınız, her zaman istediğiniz ve birbirinizin varlığında son derece mutlu olduğunuz o mutluluğa kavuştu. Aslında ikiniz şimdiden büyük kararlar planlıyorsunuz.

Bugün deneysel bir ruh halindesiniz. İçinde bir şeyler çılgına döndü ve bugün değişiklik yapmak istiyorsun. Değişiklikler basit ve tatlıdan düpedüz çirkin olabilir. Daha önce hiç hissetmediğiniz o coşkuyu aşk hayatınıza katmak istiyorsunuz. Haklısın. Gün sana bunu yaptırıyor. Ama bundan zevk alacaksın. Daha önce denemediğiniz birkaç hareketiniz, uzun zaman önce aldığınız ama giymediğiniz bir kıyafetiniz olabilir. Birbirinize masaj yapmak ve bunun daha anlamlı ve seksi bir şeye yol açıp açmadığını görmek iyi bir fikirdir.

Dışarı çıkmayı göze almak yerine, günü birlikte içeride geçirin. Her zaman yapmak istediğiniz veya uzun zamandır yapmadığınız aktivitelerle kendinizi şımartın. Rahatsız edilmek istemediğiniz için yemek siparişi vermek yerine ev yapımı bir yemeği tercih edin. Öte yandan, dışarı çıkmak istiyorsanız, bilinen çevreden uzaklaşıp hızlı bir kaçamak yapmak iyi olacaktır. Birlikte unutulmaz bir gün geçirin ve romantizminizle kıvılcımlar saçın.

Bugün için büyük kararlar planlıyorsunuz. Ancak, gün bunun yerine samimi bir şey için çağrıda bulunduğundan, onları bir kenara bırakmak daha iyi bir fikirdir.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/