Koç burcu ile Terazi burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Koç ile Terazi birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Koç burcu erkeği ile Terazi burcu kadını ilişki uyumu nedir, Koç burcu kadını ile Terazi burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 18 Haziran 2023 Pazar günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Partnerinizin bugün yardımınıza ihtiyacı var. İşle veya mali meseleyle ilgili bir şey olabilir, ancak daha büyük olasılıkla eşinizin bazı ailevi sorunları çözmek için yardımınıza ihtiyacı var. Bununla birlikte, eşiniz geçmişte bu konuyla ilgili olarak sizden herhangi bir yardım almayı neredeyse şiddetle reddetti ve şimdi bunu gerçekten isteyemeyecek kadar bilinçli hissedecek. Bu nedenle, partnerinizin bugünkü ruh haline karşı ekstra duyarlı olmanız gerekiyor. Partnerinizi rahatsız eden sorunlara yardım etmek için gönüllü olmalısınız.

Şimdi bile, yardımınız reddedilebilir, ancak bu göstermelik bir protestodur. Desteğinizin eşiniz için çok şey ifade ettiğini ve eşinizin karşı karşıya olduğu zor durumla başa çıkmanın çok önemli olduğunu anlamalısınız. Partnerinizin ilişkide kendi alanından keyif almasına izin vermenin bir zamanı vardır, ancak bu o an değildir. Bunun yerine, konuyu zorlamalı ve partnerinizin size güvenmesini sağlamalısınız. Bu ancak partneriniz sizin yardım ve desteğinizden eminse yapılabilir.

Partneriniz desteğiniz için son derece minnettar olacak. Tüm itirazlara rağmen yardımınıza ihtiyacı olduğunu anladığınızda özellikle etkilenecektir. Bu hamleniz, ilişkinizde birbirinize olan güven ve inancınızın derinliğini önemli ölçüde artıracaktır.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/