Kova burcu ile Balık burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Kova ile Balık birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Kova burcu erkeği ile Balık burcu kadını ilişki uyumu nedir, Kova burcu kadını ile Balık burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 18 Haziran 2023 Pazar günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Son zamanlarda, garip bir hissin var. Eşinizin size doğru davranmadığını hissediyorsunuz. Size göre, ilişkinin yürümesi için sonuna kadar gidiyorsunuz ve eşinizden herhangi bir destek alamadınız. Bu, her insanın beklemesi normal olduğu için cesaretinizi kırar. Normal bir durum olduğu için hissetmemeniz gereken bir suçluluk hissedersiniz. Ancak bugün yapmanız gereken şey, eşinize nasıl hissettiğinizi nazikçe bildirmektir, çünkü varsaydığınız şey doğru olmayabilir ve bir köstebek yuvasından bir dağ yapıyor olabilirsiniz.

Partnerinizin nasıl hissettiğiniz hakkında bir fikri var. Ruh halinizi doğru bir şekilde tahmin etti ve her şeyin yolunda olduğunu size bildirmek istiyor. Doğası gereği kendini pek ifade edemediği için bunu nasıl yapacağını bilemez. Onunla uygun bir şekilde yüzleşirseniz, olumlu bir tepki bekleyin. Bu gün anlayış ve uzlaşma çağrısında bulunuyor.

Partnerinizle birbirinizi o kadar çok seviyorsunuz ki, bu tür sıradan meseleler gününüzü mahvediyor. Sevginiz inanç, sevgi ve güven temeli üzerine kuruludur. Küçük sorunlar olur, ancak bunların geri dönüşü olmayan bir noktaya tırmanmasına izin vermeyin. Ama sonra, siz ve eşiniz olmanız gerekiyor. Bu nedenle hiçbir şey sizi ayıramaz. Bunu hafife almak yerine, ilişkimizi olduğundan çok daha güçlü ve daha iyi hale getirmek için çalışın, çünkü bundan ikiniz de yararlanacaksınız.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/