Balık burcu ile Koç burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Balık ile Koç birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Balık burcu erkeği ile Koç burcu kadını ilişki uyumu nedir, Balık burcu kadını ile Koç burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 18 Haziran 2023 Pazar günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Görünüşe göre partneriniz biraz uçmuş. Bir şey onları rahatsız ediyor gibi görünüyor ve bu onları somurtkan ve kasvetli hale getirdi. Çevrelerindeki insanlara karşı sosyal ve hoş olma isteksizliklerini ifade ettiler ve her an öfkeleri patlayabilirdi. Bir süredir birlikte olabilirsiniz ve bu sizin için yeni bir şey değil. Bu gibi durumlarda onlarla nasıl başa çıkacağınızı biliyorsunuz, bu yüzden gergin davranışlarınızı bir kenara bırakın ve onları memnun edin. Bu şekilde davranmak için gerçek sebepleri olabilir. Tasmalarını neyin çektiğini yavaş yavaş anlamanız ve onları serbest bırakmanız gerekiyor.

Konuyla ilgili uygun, gerçek bir konuşma yapmanız gerekli değildir. Mizaçlarını hissedebilir ve onları memnun edecek şeyler yaparak zaman geçirebilir, rahatlamaları ve rahatlamaları için onları teşvik edebilirsiniz. Doğal olarak dertlerini sizinle konuşmak için rahat bir zemin bulacaktır. Ve yapmasalar bile, onu zorlamamalısın. Alanlarına ve belirlenmiş sınırlarına saygı duymak esastır. Ayrıntılara dikkatinizi ve öfkelerini idare etmek için kurnazca, sevgi dolu yöntemlerinizi takdir edeceklerdir. Bu sizin de başınıza gelebilir ve partneriniz size özen ve sevgiyle davranacaktır.

Evli çiftler günün sonuna doğru derin, anlamlı sohbetler yapabilirler. Bir çift olarak yalnız kalmaya çok ihtiyaç duyabilirsiniz ve sizin için önemli olan konuları tartışmak için zaman harcayabilirsiniz. Sihir eklemek için, evde birlikte bazı aktiviteler yapın. Yemek pişirin, biraz müzik eşliğinde dans edin, masa oyunu oynayın ya da ailenizle yüz yüze görüşün ve evinizin sıcaklığını kucaklayın. Bir geceyi dışarıda geçirmekten veya bu gece arkadaşlarınızı eve davet etmekten kaçının. Birbirinizin arkadaşlığını tek başınıza teşvik edin ve bundan en iyi şekilde yararlanacaksınız.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/