Oğlak burcu ile Akrep burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Oğlak ile Akrep birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Oğlak burcu erkeği ile Akrep burcu kadını ilişki uyumu nedir, Oğlak burcu kadını ile Akrep burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 17 Haziran 2023 Cumartesi günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Bugün oldukça romantik bir ruh halindesiniz. Uyandığınız andan itibaren flört etmeye hazırsınız. Ciddi bir insansın ama bugün kaybettiğin zamanı telafi edecekmişsin gibi geliyor. Partnerinizi sürekli kızdırır ve eziyet edersiniz, partnerinizi her seferinde tutkunun eşiğine getirirsiniz. İşin baskısı bile bugün sizi romantizmden uzaklaştırmaya yetmiyor. Yüzlerce taahhüdün ortasında, eşinize müstehcen bir metin göndermek veya çiçek siparişi vermek için zaman bulursunuz. Rahatsız edici bir duygu değil. Aslında flört etmeyi ve eşinizle dalga geçmeyi seveceksiniz. Geçmişte bu tür bir muameleye maruz kaldınız. Derslerinizi iyi öğrendiniz ve bugün tüm bu dersleri iyi bir şekilde kullanacaksınız. Bugün hiçbir şey romantik ruh halinizi olumsuz yönde etkileyemez.

Flörtleşmeniz ve alay etmeniz partneriniz üzerinde kaçınılmaz bir etkiye sahip olacaktır. Çoğu durumda eşiniz agresif bir rol oynar ve inisiyatifi ele alır, ancak bugün durum tersine döndü. Gün boyunca artan tutku ve gerilim, kolay kolay unutamayacağınız bir akşamla son bulacak. Bugün tutku bölümünde ciddi havai fişekler bekleyin – hepsi iyi. Partneriniz ilk şaşkınlığı atlattıktan sonra flörtünüze şevkle katılacaktır.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/