Kova burcu ile Akrep burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Kova ile Akrep birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Kova burcu erkeği ile Akrep burcu kadını ilişki uyumu nedir, Kova burcu kadını ile Akrep burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 17 Haziran 2023 Cumartesi günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Partnerinizin bugün sizin elinize ihtiyacı olabilir. Bağımsız kalmayı seven bir karaktere sahiptirler ve yardım için başkalarına güvenmek kendi küçümsemelerini artırır. Genellikle işleri kendi başlarına, kendi istekleriyle hallederler ve bir başkasına yardım etme konusunda son derece cömert olsalar da, başkalarına bağımlı olmaktan nefret ederler. Yardımınızı birkaç kez reddetmiş olabilirler ve bugün aynı şeyi beyan eden göstermelik bir protesto sergileyebilirler, ancak gerçekten sizin yardımınıza ihtiyaçları olabilir. Onların dertlerini objektif bir kulakla dinlemeli ve onların ihtiyaçlarını üzmeden gidermelisiniz.

Onlara yardım etmenize izin verdikleri için utanç içinde kalabilirler, ancak sizin yanınızda kendilerini rahat hissetmelerini sağlayacak bir tavırla onlara yardım etmelisiniz. Hata yapmanın insani bir durum olduğunu ve ihtiyaç anında yardım aramanın kesinlikle normal olduğunu anlamalarını sağlayın. Çabanızı takdir edecekler ve onlara nasıl yardım ettiğinizin özünü görecekler. Bunu kalbe yakın tutacaklar ve sizi sevgiyle ve fazlasıyla ödüllendirecekler. Ortamdaki gerilimi azaltmak için birlikte eğlenceli bir şeyler yapmayı deneyin. İlk randevunuzu yeniden yaratın.

İki ay veya on beş yıllık bir ilişkiniz varsa, ilk randevunuz her zaman özel bir hatıradır. O günü aynen olduğu gibi yeniden yaratın ve eski gergin heyecanın zihninizden fışkırdığını ve aynı kelebeklerin karnınızı gıdıkladığını göreceksiniz. Grubun bekarları harika bir hafta geçirecekler. Sizinle pek çok ortak yönü olan biriyle karşılaşacaksınız ve onunla vakit geçirmekten keyif alacaksınız. Dürtüleriniz gününüzü yönetecek çünkü onlarla yaptığınız her şey doğru görünüyor. Gününüz, her zaman romantik olan ‘Before üçlemesinin’ bir yorumu olabilir – bu nadir şansı asla bırakmayın.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/