Başak burcu ile Terazi burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Başak ile Terazi birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Başak burcu erkeği ile Terazi burcu kadını ilişki uyumu nedir, Başak burcu kadını ile Terazi burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 18 Haziran 2023 Pazar günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Geçmişinizden biriyle zor bir son yaşamış olabilirsiniz ve daha yeni iyileşiyor olabilirsiniz. İçinden geçtiğiniz duygusal kargaşa miktarı, sizi takip eden her karşılaşmaya karşı taş gibi soğuk davranmanıza neden olacak kadar acımasız olabilir. Artık başka birine duygusal olarak bağlanamayacağınızı düşünebilirsiniz. Büyük olasılıkla, sizi kıran kişiyle tanışacaksınız, sorunlarınız sorulacak veya size geçmişi hatırlatacak benzer durumlarla karşılaşacaksınız.

Bu şanslara karşı direnmeniz, nesnel davranmanıza ve inkar etmenize neden olabilir. Sert bir cilt göstermek için nesnel davranmak şu anda rahatlatıcı olabilir, ancak yavaş yavaş size zarar verebilir. Onu serbest bırakmalı ve duygularını kucaklamalısın. Bunu yapmak, gerçekte nasıl hissettiğinizi fark etmenizi sağlayacak ve gerçekten ne istediğinize dair daha net bir resim elde etmenizi sağlayacaktır. O kişiye tekrar bir araya gelmeye niyetiniz olmadığını söyleyin. Kapatmak için kendinize yardım edin.

Duygularınız o kadar derine kök salmalı ki, kimse tarihi tekrarlamak için duygusal zihninizi sarsamaz. Öte yandan, eşinize ikinci bir şans vermeye istekliyseniz, sonuçlara varmak için zaman ayırın. Dikkatli kararlar verin ve dikkatli ilerleyin. Sağlığınıza dikkat edin, odak noktanız çoğunlukla rahatsız olan zihninizi onarmak olacaktır. Zihninizin vücudunuzu aldatmasına izin vermeyin.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/