Başak burcu ile Yay burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Başak ile Yay birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Başak burcu erkeği ile Yay burcu kadını ilişki uyumu nedir, Başak burcu kadını ile Yay burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 18 Haziran 2023 Pazar günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Partnerinizle yeniden bağlantı kurma ihtiyacı hissediyorsunuz. Muhtemelen derin ve kararlı bir ilişki içindesiniz ve birbirinizden çok eminsiniz. Ancak bugün eski zamanları yeniden ziyaret etmek ve aşık olduğunuz o ilk anları yeniden yakalamak isteyeceksiniz.

Tekrar hassasiyet ve bağlantı yaşamak istiyorsunuz. Bu amaçla, mum ışığında samimi bir akşam yemeği ayarlamaya veya hatta birkaç günlüğüne kısa bir romantik kaçamak planlamaya karar verebilirsiniz. Acil bir romantizme ihtiyacınız var ve bunun gerçekleşmesi için liderliği almaya hazırsınız. Bununla birlikte, eşinizi etkileme olasılığı çok daha yüksek olduğundan, ayrıntılı yerine basit bir şey seçin. Sizin için romantik önemi olan şeyler de satın alabilirsiniz. Küçük ama düşünceli hediyeler bugün eşinizi etkileyecek. Bugün çok pahalı bir jest yapmaya gerek yok.

Öte yandan partneriniz bir takım taahhütlerle biraz meşgul ve partnerinizin romantizme olan susuzluğunuzu fark etmemiş olma ihtimali yüksek. Sabırsızlık size hiçbir şekilde yardımcı olmayacaktır. Ancak, önerdiğiniz romantik planınızı partnerinize gerçekten sunduğunuzda, o tamamen şaşıracak. İlk sürprizin ardından partneriniz tüm planlarınıza tüm kalbiyle dahil olacak ve önünüzde oldukça keyifli bir zaman geçirmeyi dört gözle bekleyebilirsiniz.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/