İkizler burcu ile Oğlak burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, İkizler ile Oğlak birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, İkizler burcu erkeği ile Oğlak burcu kadını ilişki uyumu nedir, İkizler burcu kadını ile Oğlak burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 18 Haziran 2023 Pazar günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Dürüstlük, sadakat ve güven her ilişkinin temelidir. Küçük bir sır, gelgitlerin yönünü değiştirebilir. Gerçeklerden korkan bir ilişki, bahçedeki bir ot gibidir. Çift, birbirleriyle hiçbir şey için tartışırsa, kıvılcımını kaybedebilir. İlişkinizle ilgili sizi rahatsız eden herhangi bir şey varsa, bunu partnerinizle konuşmak için cesaretinizi toplamalısınız. Şansınız, siz veya bu konuda eşiniz eski sevgililerinizle karşılaşabilirsiniz. Karşılaşmanız garip bir duruma yol açabilir ve onlar da yanlarında bir parça tatsız haber getirebilirler. Bu, ikinizden birinin olumsuz tepkilerini tetikleyebilir ve ileride olacaklara hazırlıklı olmanız gerekir. Sakinliğinizi koruyun ve bunun geçici olduğunu anlayın. Ne olursa olsun, birbirinize bağlı kalmalısınız. Aptalca bir sorunun üzerine gitmesine izin vermeyecek kadar bu ilişkiye değer veriyorsun.

Bir süre aranıza mesafe koysanız ama en kısa zamanda tekrar bir araya gelseniz iyi olur. Ara sıra bir yokluk bir katalizör olabilir; belki ikinizi de her zamankinden daha yakınlaştıracaktır. Bir süreliğine uygun bir mesafeyi korumak öfkenizi yatıştırmanıza, ilişkinizi analiz etmenize, partnerinizi daha iyi anlamanıza ve düşünmeniz ve bilinçli kararlar almanız için size net bir zihin verecektir. Soğukkanlılığınız ve sakin mizacınız uzun bir yol kat edecek. Partneriniz huzursuz olabilir ve yakında bir uzlaşmaya varmak için biraz fevri olabilir, ancak ona biraz zaman tanımalısınız.

Yavaş yavaş tekrar bir araya geldiğinizde, yeniden başlayın. Birlikte yapmaktan zevk aldığınız aktivitelerle kendinizi meşgul edin. Rahat sessizliklerde biraz zaman geçirin ve partnerinizin eşliğinde rahatlayın. Farklılıklarınız olabilir ve bu şekilde uyum sağlamayı öğrenirsiniz. Mükemmellik yerine ilerleme – slogan budur.

Şanslı Renkler: Bej, Beyaz, Gri, Bordo ve Gümüş

Şanslı Sayılar: 8, 18, 23 ve 50

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/