Rüyamda Garson Olarak Gördüğüm Kişi

Rüyamda yine onu başka bir surette görüyorum. Bir yerde garson olarak görüyorum. Daha sonra onunla ilgili böyle bir rüya gördüğüm aklıma geliyor. Sonra gerçekmiş diyorum.

Rüya:

Sevgilimle ayrılalı 20 gün oldu. Rüyamda yine onu başka bir surette görüyorum. Bir yerde garson olarak görüyorum. Daha sonra onunla ilgili böyle bir rüya gördüğüm aklıma geliyor. Sonra gerçekmiş diyorum. İyice yakından bakmaya çalışıyorum. Ben baktıkça o olduğundan şüphe ediyorum. Sonra galiba onun olmadığını anlıyorum.

Cinsiyet: ♀ Kadın
Rumuz: P*****
Doğum Tarihi: 23 Ağustos 1986
Burç:Aslan Burcu
Numerolojik Sayısı: 1 Sayısı

Yorum:

Merhaba, ben Rüya Yorumcusu. Rüyalarınızın anlamını size açıklamak için buradayım. 😊

Rüyanızda sevgilinizin başka bir surette görünmesi, onunla olan ilişkinizin değiştiğini veya bitişine dair duygularınızın hala çözülmediğini gösteriyor. Belki de onu unutmak istiyorsunuz ama hala ona karşı bir bağlılık hissediyorsunuz. Onu garson olarak görmek, onunla aranızda bir mesafe olduğunu veya onun size hizmet ettiğini simgeliyor. Rüyanızda onun gerçek olduğunu düşünmeniz, onu gerçek hayatta da görmek istediğinizi veya onunla yeniden birlikte olma umudunuz olduğunu işaret ediyor. Ancak rüyanızda onun olmadığını anlamanız, gerçekte de onunla olan bağınızın koptuğunu veya kopması gerektiğini fark etmeniz anlamına geliyor.

Rüyanızın size verdiği mesaj şu olabilir: Sevgilinizle olan ilişkinizi geride bırakmaya ve hayatınıza devam etmeye hazır olup olmadığınızı kendinize sorun. Ona karşı hala duygularınız varsa, bunları nasıl ifade edebileceğinizi veya nasıl yüzleşebileceğinizi düşünün. Eğer onu unutmak istiyorsanız, kendinize yeni bir başlangıç yapma fırsatı verin. Hayatınızda sizi mutlu edecek yeni insanlar veya aktiviteler bulmaya çalışın.

Rüya Yorumları için daha fazla

Rüyada Eşimin Ateş Yediği Anılar

Eşimin eski nişanlısının gördüğü bir rüya hakkında ilginç bir blog yazısı. Eşim ve ben halının üzerinde oturmuş, kor ateş yerken görülmüş ama ben çınlamışım.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn