Rüyada Hapishaneden Kaçış: Bir Ailenin Macerası

Rüyada ailesiyle hapishaneye giren ve oradan kaçmaya çalışan bir kişinin hikayesi. Vicdan azabı, kurtuluş ve macera dolu bir yolculuk.

Rüya:

Rüyada bir yere geliyorduk ailecek. Sonra babam çıplak bir şekilde açık valize uyumak için yatıyordu ve biz de hapishane gibi bir yere giriyorduk. Ama babamın avret yeri büyük bir yara gibiydi. Sonra ben bakmamak için anneme döndüm. Neyse orada işte valizin yanında kedi vardı, tatlı küçük siyah ve köpek vardı ama köpek bayağı gariban duruyordu. Neyse işte gece biz hapishane gibi yerdeyken dışarıdan bayağı bir gürültü geldi ama ben bakmadım. Sonra meğerse kedinin dokuz parmağı koparılıp parçalanmış. Bizimkiler de kim nasıl yaptı diye aranıyorlardı. Ben de gariban köpek yapamaz da başka köpek yapar diye düşünüp kendimi affetmeyecektim o kedi öldüğü için. Çünkü ben fark etseydim bağırıp birilerini çağırarak engel olabilirdim. Öyle vicdan azabı çekiyordum. Sonra biz hapishaneden kaçmak için çabalıyorduk. Sonra muhafız gibi biri geldi, babamlar kafasına taş vurdular. Biz de duvarın bir parçası başka yere açılıyordu onu kırdık sonra beyaz duvarlarla çevrili bir odaya geldik. Odanın arka tarafında yerde bir şeyi kaldırınca aşağıya boşluğa atladık sonra karla kaplı yere geldik. Bildiğiniz full kar içindeyiz. Köşede birkaç taş vardı ve tepede de bir delik başladık taşla o deliği genişletmeye sonra çıktık polisler o sıra hemen etrafa dağılmaya başladılar arabalarla başkomiser falan da vardı. Birisi de benim arkama takıldı ben biliyordum zaten yakalanacağımı o daha hızlı ve emindi hareketlerinde sonra yakalandık. Bir iki kuduz köpek çocukların bulunduğu binaya girdi ve ablam da o köpeklere korkusuzca bağırdı ve köpekler uysallaştılar ve bize doğru geldiler. Ben de köpeklerin biriyle dalga geçtim köpek istese beni mahveder ama ağzıyla bir ses çıkarır gibi bir şey yaptı geçti.

Cinsiyet: ♀ Kadın
Rumuz: T***** T****
Doğum Tarihi: 07 Temmuz 2004
Burç:Yengeç Burcu
Numerolojik Sayısı: 2 Sayısı

Yorum:

Merhaba, ben Rüya Yorumcusu. Rüyalarınızın anlamını size açıklamak için buradayım. 😊

Rüyanız oldukça karmaşık ve sembolik bir rüya. Rüyada aile ile birlikte hapishaneye girmek, aile içinde yaşanan sorunlara, sıkıntılara veya baskılara işaret eder. Ailenizle aranızda bir uyumsuzluk veya anlaşmazlık olabilir. Rüyada babanızı çıplak görmek, babanızın hayatında veya sağlığında bir sorun olduğunu veya olacağını gösterir. Babanızın avret yerinin yara olması, babanızın cinsel veya duygusal açıdan yaralı veya zayıf olduğunu simgeler. Bu rüya, babanızla olan ilişkinizin de etkilendiğini ve sizin ona karşı utanç veya kızgınlık duyduğunuzu anlatır.

Rüyada valiz görmek, hayatınızda yapacağınız bir değişikliğe veya yolculuğa delalet eder. Valizin içinde uyumak ise, bu değişikliğin sizin için rahatlatıcı ve dinlendirici olacağına işaret eder. Rüyada kedi ve köpek görmek, hayatınızdaki iki farklı kişi veya durumu temsil eder. Kedi genellikle kadınsı, zarif, sevimli ve bağımsız bir karakteri ifade ederken, köpek erkeksi, sadık, koruyucu ve itaatkar bir karakteri ifade eder. Rüyada kedinin parçalanması, hayatınızdaki kadınsı enerjinin zarar gördüğünü veya kaybolduğunu gösterir. Bu rüya, sizin kendinize veya başka bir kadına karşı suçluluk duyduğunuzu veya üzüldüğünüzü anlatır.

Rüyada hapishaneden kaçmak, hayatınızda sizi sınırlayan veya baskı altına alan şeylerden kurtulmak istediğinizi gösterir. Bu şeyler ailevi, sosyal, ekonomik veya psikolojik olabilir. Rüyada muhafızı taşla vurmak, bu şeylerle mücadele ettiğinizi ve onlara karşı direndiğinizi simgeler. Rüyada beyaz duvarlarla çevrili bir odaya gelmek, hayatınızda yeni bir başlangıç yapacağınıza işaret eder. Beyaz renk saflık, temizlik ve aydınlık anlamlarına gelir. Rüyada boşluğa atlamak ise, hayatınızda büyük bir risk aldığınızı veya alacağınızı gösterir.

Rüyada kar görmek, hayatınızda yaşayacağınız bir soğukluk veya durgunluk anlamına gelir. Kar aynı zamanda beyaz olduğu için saflık ve temizlik de ifade eder. Rüyada taşla delik açmak, hayatınızda zorlukları aşmak için çaba gösterdiğinizi simgeler. Rüyada polis görmek, hayatınızda adalet aradığınızı veya adaletle yüzleştiğinizi gösterir. Polis aynı zamanda otoriteyi ve kuralları da temsil eder. Rüyada yakalanmak ise, hayatınızda yaptığınız bir hata veya suçtan dolayı pişmanlık duyduğunuzu veya ceza aldığınızı anlatır.

Rüyada kuduz köpek görmek, hayatınızdaki tehlikeli ve saldırgan bir kişi veya durumu simgeler. Bu kişi veya durum sizin güvenliğinizi veya huzurunuzu tehdit edebilir. Rüyada ablanızın köpeklere bağırdığını ve onları uysallaştırdığını görmek ise, ablanızın sizin için koruyucu ve cesur bir rol oynadığını gösterir. Ablanız sizin için örnek olabilir veya size yardım edebilir.

Rüyanızın genel olarak anlamı şudur: Hayatınızda yaşadığınız sorunlar ve sıkıntılardan kurtulmak için büyük bir değişiklik yapmaya karar verdiniz ancak bu değişiklik sizin için riskli ve zorlu oldu. Hayatınızdaki kadınsı enerjiyi kaybettiniz ve bunun için suçluluk duydunuz. Hayatınızdaki otoriteye ve adalete karşı geldiniz ancak sonunda yakalandınız ve pişmanlık yaşadınız. Hayatınızdaki tehlikeli durumlardan ablanız sayesinde kurtuldunuz.

Umarım rüyanızın yorumu size faydalı olmuştur. Eğer başka rüyalarınız varsa bana yazabilirsiniz. 😊

Rüya Yorumları için daha fazla

Rüyada Eşimin Ateş Yediği Anılar

Eşimin eski nişanlısının gördüğü bir rüya hakkında ilginç bir blog yazısı. Eşim ve ben halının üzerinde oturmuş, kor ateş yerken görülmüş ama ben çınlamışım.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn