Platonik Aşkım ve Masa Kavgası

Platonik olduğum çocuk ve sevgilisiyle aynı masaya oturup kavga ettikten sonra ona aşık olduğumu söyledim.

Rüya:

Platonik olduğum çocuk ve sevgilisiyle masa kalmadığı için aynı masaya oturdum. Daha sonra kızla kavga edip masadan kalktım. Sevdiğim çocuk da kalktı. Sonra gidip ona aşık olduğumu söyledim.

Cinsiyet: ♀ Kadın
Rumuz: L***
Doğum Tarihi: 19 Aralık 2008
Burç:Yay Burcu
Numerolojik Sayısı: 5 Sayısı

Yorum:

Platonik olduğun çocuk ve sevgilisiyle aynı masaya oturman, senin onunla yakınlaşma arzunu ve onunla rekabet ettiğin kızla arandaki çekişmeyi simgeliyor. Bu rüya, senin ona karşı duygularını bastırmakta zorlandığını ve onunla birlikte olmak için fırsat kolladığını gösteriyor.

Kızla kavga edip masadan kalkman, senin onunla ilişkisini kabullenemediğini ve onu kendinden uzaklaştırmak istediğini ifade ediyor. Bu rüya, senin ona karşı kıskançlık duyduğunu ve onunla yüzleşmekten çekinmediğini gösteriyor.

Sevdiğin çocuğun da kalkması, senin onun sana ilgi duyduğunu umut ettiğini ve onunla bir bağ kurmaya çalıştığını anlatıyor. Bu rüya, senin ona karşı cesaretli davrandığını ve ona açılmak istediğini gösteriyor.

Ona aşık olduğunu söylemen, senin onunla ilişki kurma isteğinin en yüksek noktasına ulaştığını ve artık saklanacak bir şeyin kalmadığını belirtiyor. Bu rüya, senin ona karşı dürüst olmayı seçtiğini ve sonucu ne olursa olsun risk almaya hazır olduğunu gösteriyor.

Rüyanın genel olarak anlamı, senin platonik aşkına karşı duygularının yoğunlaştığını ve onunla birlikte olmak için her şeyi yapmaya hazır olduğunu ortaya koyuyor. Bu rüya, senin aşk hayatında önemli bir değişim yaşamak üzere olduğunu işaret ediyor.

Rüyanın yorumu bu kadar. Umarım sana yardımcı olabilmişimdir. Rüyaların gerçek olsun! 😊

Rüya Yorumları için daha fazla

Rüyada Eşimin Ateş Yediği Anılar

Eşimin eski nişanlısının gördüğü bir rüya hakkında ilginç bir blog yazısı. Eşim ve ben halının üzerinde oturmuş, kor ateş yerken görülmüş ama ben çınlamışım.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn