Rüyamda Sevdiğim Kızı Gördüm

Rüyada lisede sevdiğim kızla karşılaşma anımı anlatan bir yazı. Siyah elbiseli kızla konuşmalarımız ve hissettiklerim.

Rüya:

Rüyamda lisede çok sevdiğim fakat şu sıralar çok fazla bir şey hissetmediğim sevdiğim kızı gördüm. Ben üst balkona indiğim sırada o da aynı yere merdivenlerden çıkıyormuş. Köşeyi döndüğümde karşı karşıya geliyoruz. Siyah bir elbise giymiş, kolları açık, sadece omzunda askı tarzında bir elbise. Bir şeyler konuşuyoruz, sonra birbirimizin elini hafifçe tutup çekiyoruz ellerimizi. Sonra ben “Bir işim var burada bekle” diyorum, o da “Tamam” diyor. Ama aradan çok süre geçtikten sonra, tam merdivenlerden çıkarken kafamı kaldırıp ona bakıyorum. Sırtı dönük şekilde beni beklediğini fark ediyorum. İçimde çok fazla heyecan vardı, sanki buluşup uzun uzun sarılacaktık. Öyle yapacağız diye geçiyor aklımdan. Fakat ben merdivenlerde ona bakarken birden uyanıyorum. Sanki gerçekmiş gibi rüyadaki hissettiklerimi gerçekten de hissediyorum.

Cinsiyet: ♂ Erkek
Rumuz: F****
Doğum Tarihi: 15 Mayıs 1996
Burç:Boğa Burcu
Numerolojik Sayısı: 9 Sayısı

Yorum:

Merhaba, ben Rüya Yorumcusu. Rüyalarınızın anlamını size açıklamak için buradayım. 😊

Rüyanızda lisede çok sevdiğiniz fakat şu sıralar çok fazla bir şey hissetmediğiniz sevdiğiniz kızı gördüğünüzü söylüyorsunuz. Bu rüya, geçmişte yaşadığınız duyguların hala bilinçaltınızda olduğunu gösteriyor. Belki de o kızla olan ilişkinizi tam olarak kapatamadınız ya da ona karşı hala bir umudunuz var. Siyah elbise giymesi, onun gizemli ve çekici olduğunu düşündüğünüzü ya da aranızda bir mesafe olduğunu simgeliyor olabilir. Bir şeyler konuşmanız ve ellerinizi tutmanız, aranızda hala bir bağ olduğunu ve onunla iletişim kurmak istediğinizi ifade ediyor. Onu bekletip sonra geri dönmeniz, ona karşı sorumluluk duyduğunuzu ya da onu kaybetmekten korktuğunuzu anlatıyor olabilir. Onun sırtını dönmesi, onun sizden uzaklaştığını ya da ilgisini kaybettiğini düşündüğünüzü gösteriyor olabilir. Uyanmadan önce içinde hissettiğiniz heyecan, ona karşı hala duygusal bir çekim hissettiğinizi ya da onunla yeniden bir araya gelmek istediğinizi belirtiyor.

Rüyanızın genel olarak anlamı, geçmişteki bir aşkın hala sizi etkilediği ve onu unutamadığınız ya da unutmak istemediğinizdir. Bu rüya, size o kızla olan ilişkinizi yeniden gözden geçirmeniz gerektiğini söylüyor olabilir. Belki de ona karşı dürüst olmalı ya da ondan tamamen vazgeçmeli ya da onunla arkadaş kalmalısınız. Bu rüya, size bir karar vermeniz gerektiğini hatırlatıyor olabilir.

Umarım rüyanızın yorumu size yardımcı olmuştur. Rüyalarınızın güzel olmasını dilerim. 😊

Rüya Yorumları için daha fazla

Günlük Gençlik Burç Yorumları 29 Mayıs 2023

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarının gençlerini 29 Mayıs Pazartesi gününde neler bekliyor? Gençliklerinin bu günü nasıl geçecek?

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn