Rüyamda Kırık Betondan Düşen Çocuklar

Bir apartmanın terasında kırık betondan çocuklar düşüyor. Anneleri bekliyor ancak ağlamıyorlar. Oğlum da oraya gitmesin diye uyardım ama babası izin verdi.

Rüya:

Bir apartmanın terasında kırık betondan çocuklar aşağı düşüyordu ve anneleri onların çıkarılmasını bekliyorlardı ancak ağlamıyorlardı. Benim oğlum da oraya gitmesin diye uyardım ancak babası “Gitsin bir şey olmaz” dedi. O sırada oğlum apartmanın içine girerken ben arkasından koştum ve merdiven boşluğundan aşağı dizlerini karnına çekerek düştü. Ben arkasından koşup aşağı indiğimde oturur pozisyondaydı ve başını vurmadığını, iyi olduğunu söyledi. O sırada ambulansı ararken uyandım.

Cinsiyet: ♀ Kadın
Rumuz: S****
Doğum Tarihi: 21 Temmuz 1995
Burç:Yengeç Burcu
Numerolojik Sayısı: 7 Sayısı

Yorum:

Merhaba, ben Rüya Yorumcusu. Rüyalarınızın anlamını size açıklamak için buradayım. 😊

Rüyanızda gördüğünüz apartman, hayatınızın yüksekliklerini ve düşüşlerini temsil ediyor olabilir. Belki de kariyerinizde, ilişkilerinizde veya kişisel gelişiminizde zorluklarla karşılaşıyorsunuz veya karşılaşacaksınız. Apartmanın terasında kırık betondan çocuklar aşağı düşmesi, hayatınızdaki bazı masumiyetlerin veya umutların kaybedilmesine işaret ediyor olabilir. Annelerinin ağlamaması ise, bu kayıplara karşı duyarsızlaştığınızı veya kabullendiğinizi gösteriyor olabilir.

Rüyanızda oğlunuzun da aynı tehlikeye maruz kalmasından korkmanız, ona karşı koruyucu ve endişeli bir anne olduğunuzu gösteriyor. Babasının “Gitsin bir şey olmaz” demesi ise, onun daha rahat ve gevşek bir tutum sergilediğini veya oğlunuza daha fazla özgürlük tanıdığını ifade ediyor olabilir. Bu da sizin aranızda ebeveynlik konusunda farklı görüşleriniz olduğunu veya olabileceğini anlatıyor olabilir.

Rüyanızda oğlunuzun merdiven boşluğundan düştüğünü görmek, onun hayatında bir kriz yaşadığını veya yaşayacağını simgeliyor olabilir. Bu kriz fiziksel, duygusal veya ruhsal olabilir. Ancak oğlunuzun başını vurmadığını ve iyi olduğunu söylemesi, bu krizin ciddi bir zarar vermediğini veya vermeyeceğini gösteriyor. Bu da sizin için bir rahatlama kaynağı olabilir.

Rüyanızda ambulansı ararken uyandığınızı söylüyorsunuz. Bu da sizin oğlunuza yardım etmek istediğinizi ancak bunu nasıl yapacağınızı bilemediğinizi anlatıyor olabilir. Belki de onunla daha fazla iletişim kurmaya veya onu daha fazla desteklemeye ihtiyacınız var.

Rüyanızın yorumu bu kadardır. Umarım size faydalı olmuştur. Rüyalarınızın gerçekleşmesi dileğiyle… 🌙

Rüya Yorumları için daha fazla

Rüyamda Askeri Okulu Kazanıyorum

Rüyamda askeri okulu kazanıyorum ve üniforma giyiyorum. Ancak sonra liseye dönüyorum ve hoşlandığım kızla birlikte İstiklal marşı okuyoruz. Selam verip utanç duyuyorum.

Babam ve Eski Hoşlandığım Çocuk

Babam öğretmen. Onunla beraber bir okulun bodrum katı gibi bir yere iniyorduk. Etraf karanlıktı, azıcık ışık vardı. Yürüyorduk, sonra bir odaya girdik. Orada eskiden hoşlandığım çocuğu gördüm.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn