Rüyamda Çatıdan Düşüş

Bir rüyada çatıdan düşen bir adamın hikayesi. Kız arkadaşı, kuzeni ve eski iş arkadaşı ile karşılaşırken uyuşturucu maddelerle dolu bir dünya keşfeder.

Rüya:

Tam olarak bilmediğim bir yerde inşaat halindeki binanın çatısına çıkıyorum. Kız arkadaşımı görüyorum, yanında 2 tanımadığım erkek var. Ömer diye bir arkadaşım çatının kenarındaki deliğin oradan “Seni aşağı atacağım” diye bağırıyor. Aşağı itiyor, çatıdan alt kata düşüyorum. Arkamdan Ömer arkadaşımda geliyor. Ben merdivenlere doğru yürüyorum, o da “Nereye gidiyorsun, gel” diyor. Bende sağ tarafına bakıyorum, her tarafta uyuşturucu madde var. “Polis bizi içeri alır” diyorum. Merdivenlerden çatıya tekrar çıkıyorum. Çatıdan aşağı ayağını uzatmış oturan 3 kişi var. Biri kız arkadaşıma benziyor, kız arkadaşım sanıyorum. Ayağa kalkınca bir anda kuzenim oluyor. Yanında eski iş arkadaşım var, bana selam veriyor ve göz kırpıyorum. Sola dönüyorum, kız arkadaşım 2 tanımadığım erkekle ayakta sohbet edip gülüyorlar. Bende sert sert bakıyorum. Biraz önce düştüm, umrunda bile olmamış gibi hissediyorum. Sonra uyanıyorum.

Cinsiyet: ♂ Erkek
Rumuz: F**** M****
Doğum Tarihi: 20 Nisan 2001
Burç:Koç Burcu
Numerolojik Sayısı: 9 Sayısı

Yorum:

Merhaba, ben Rüya Yorumcusu. Rüyalarınızın anlamını size açıklamak için buradayım.😊

Rüyanızda gördüğünüz inşaat halindeki bina, hayatınızda tamamlanmamış veya devam eden bir işi veya projeyi simgeliyor olabilir. Bu iş veya proje sizin için önemli olabilir ve kız arkadaşınızla ilgili olabilir. Belki de ilişkinizde bazı sorunlar yaşıyorsunuz veya yaşamak istemiyorsunuz.

Rüyanızda Ömer adlı arkadaşınızın sizi çatıdan aşağı itmesi, size karşı bir düşmanlık veya rekabet hissettiğini veya sizin ona karşı böyle hissettiğinizi gösteriyor olabilir. Belki de kız arkadaşınızla aranızda bir çekişme vardır veya onun sizi terk etmesinden korkuyorsunuz.

Rüyanızda aşağı düştükten sonra uyuşturucu maddeler görmek, hayatınızda kaçmak istediğiniz veya bastırmak istediğiniz bazı duygu veya düşünceler olduğunu işaret ediyor olabilir. Belki de ilişkinizde mutsuzsunuz veya kendinize güvenmiyorsunuz.

Rüyanızda çatıya tekrar çıktığınızda kız arkadaşınızı sandığınız kişinin kuzeniniz olması, kız arkadaşınıza olan bağlılığınızın zayıfladığını veya onu başka biriyle karıştırdığınızı gösteriyor olabilir. Belki de ona olan ilginiz azalmıştır veya onu tanımakta zorlanıyorsunuz.

Rüyanızda kız arkadaşınızın tanımadığınız iki erkekle sohbet edip güldüğünü görmek, ona karşı kıskançlık veya güvensizlik duyduğunuzu ifade ediyor olabilir. Belki de onun sizi aldattığından veya aldatmaya niyetli olduğundan şüpheleniyorsunuz.

Rüyanızın genel olarak size ilişkinizdeki sorunları veya endişeleri yansıttığını söyleyebilirim. Bu sorunları veya endişeleri kız arkadaşınızla konuşarak çözmeye çalışmanız gerekebilir. Umarım rüyalarınız bundan sonra daha güzel ve mutlu olur.🙏

Rüya Yorumları için daha fazla

Babam ve Eski Hoşlandığım Çocuk

Babam öğretmen. Onunla beraber bir okulun bodrum katı gibi bir yere iniyorduk. Etraf karanlıktı, azıcık ışık vardı. Yürüyorduk, sonra bir odaya girdik. Orada eskiden hoşlandığım çocuğu gördüm.

Rüyamda Fırtına ve Aşk

Rüyamda annemle birlikte fırtınadan kaçarken büyük bir hortum belirdi. Sonra geniş bir otoparkta bozuk para toplarken Yahudi bir kızla tanıştım.

Rüyamda Mezarlık Tepesi: Annem ve Ben

Rüyamda annemle mezarlık tepesinden çıkış kapısına doğru ilerliyorduk. Annemin ayağında sağlık sorunu vardı ve ben onu sırtımda taşıdım. Kendi kendime Allah’tan zenginlik istedim.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn