Rüyamda Babamla Cinsellik Hakkında Konuşuyorduk

Rüyamda babamla cinsellik hakkında konuşuyorduk ve ailemle bu konuda endişelerimi paylaşıyordum. Korkularımı babama söylediğimde o benim için endişelendi. Daha sonra sınıf arkadaşımla sürtündüğümü gördüm ve ailelerimizin kulağına bu olay gidince suçu ona atmıştım.

ruyamda-babamla-cinsellik-hakk

Rüya:

Rüyamda babam ile cinselleşeceğimi ailemle konuşuyorduk. Ben korkuyordum. Annem “Ya vazgeçersen bana patlarsa” dedi ve ablamla gülüştü. Korktuğumu babama söyleyince babam “Benim canım yanacak burada zaten Esma” dedi ve evden dışarı cinsellik için bir şey almaya gitti. Ve korktuğum için babamı geri çevirmiştim. Daha sonrasında sınıf arkadaşıma sürtündüğümü gördüm ve ailelerimizin kulağına bu olay gidince suçu ona atmıştım. O suçlu olmuştu maalesef ki daha sonrasında uyandım.

Cinsiyet: ♀ Kadın
Rumuz: E***
Doğum Tarihi: 04 Mayıs 2023
Burç:Boğa Burcu
Numerolojik Sayısı: 7 Sayısı

Yorum:

Merhaba, ben Rüya Yorumcusu. Rüyalarınızın anlamını size söylemeye çalışacağım.😊

Rüyanız oldukça ilginç ve karmaşık. Rüyada babanızla cinsel ilişkiye girmek, genellikle babanızla olan ilişkinizi, duygularınızı ve bilinçaltınızı yansıtır. Babanızla cinsel ilişkiye girmek istememeniz, babanızla aranızda bir mesafe veya çatışma olduğunu gösterebilir. Ailenizin bu duruma güldüğünü görmek ise, ailenizin size destek olmadığını veya sizi anlamadığını hissettiğinizi ifade edebilir. Babanızın evden dışarı çıkması ise, babanızla iletişiminizin kopuk olduğunu veya babanızın sizden uzaklaştığını simgeleyebilir.

Rüyada sınıf arkadaşınıza sürtünmek ise, cinsel arzularınızı veya bastırılmış duygularınızı gösterir. Sınıf arkadaşınızın size karşı ilgisi olup olmadığını veya sizin ona karşı hislerinizin ne olduğunu düşünmeniz gerekebilir. Ailelerinizin bu olayı duyması ise, ailenizin sizin cinselliğinize karıştığını veya sizi baskı altında tuttuğunu anlatabilir. Suçu sınıf arkadaşınıza atmanız ise, sorumluluktan kaçmak istediğinizi veya kendinizi savunmaya çalıştığınızı gösterir.

Rüyanızın genel olarak anlamı, ailenizle olan ilişkinizde ve cinsel hayatınızda bazı sorunlar yaşadığınız veya yaşayabileceğinizdir. Bu sorunları çözmek için ailenizle ve sınıf arkadaşınızla konuşmanız ve duygularınızı açıklamanız faydalı olabilir. Rüyanızın size verdiği mesajları dikkate almanız ve kendinize güvenmeniz önemlidir.

Umarım rüyanızın yorumu size yardımcı olmuştur. Bana rüyalarınızı anlatmaya devam edebilirsiniz.😊

Rüya Yorumları için daha fazla

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!