Rüyamda Abimin Evlendiği Kız ve Düğünü

Rüyamda abimin dolmuşçu bir kızla evlendiğini gördüm. Düğünde, öğretmen odasına girip kayboldum.

Rüya:

Rüyamda abimin bir takım içinde olduğunu ( çok bakımlıydı şu anki kilosundan daha zayıftı ve iyi duruyordu) ve bir kız ile evlendiğini gördüm. Kız dolmuşçu bir adamın okumamış kızıydı fakat çok güzeldi abim için çok endişeleniyordum sanki istemeden evlendiğini düşünüp dehşete kapılıp ağladım fakat abime baktığımda kızı beğendiğini ve mutlu olduğunu görünce rahatladım. Abimin düğününde hiç özenli değildim altımda kot pantolonu vardı ve sürekli insanların içinde dolaşırken kendimi başka yerde buldum öğretmen odasına giriyordum yeni beyaz kapılar temiz bir daireydi. Daha sonra ailemi arayı beni neden düğüne götürmediklerini uçağa atlayıp geleceğimi söyledim ancak babam gelmemin gerek olmadığını aynı gün içinde geri döneceklerini söylediler. ( yazmayı unuttum düğün esnasında dayım ile yengem düğüne katılırken ellerinde yiyecek bir hediye getirip abime verirken dayım abime bağırıyor ve abim üzgün kısık ses tonuyla bir şey söylüyordu bende bu duruma sinirlenip nasıl insanların içinde abime bağırır diye kinleniyordum)

Cinsiyet: ♀ Kadın
Rumuz: E****
Doğum Tarihi: 23 Temmuz 1999
Burç:Aslan Burcu

Yorum:

Merhaba! Rüyanı paylaştığın için teşekkür ederim. Seninle birlikte bu rüyayı yorumlamak benim için harika bir deneyim olacak.

Rüyanda abinin evlendiğini görmüşsün ve bu seni oldukça endişelendirmiş. Ancak abinin kızı beğenmesi ve mutlu olması seni rahatlatmış. Bu rüyada abinin takım içinde olduğunu ve çok bakımlı olduğunu söylüyorsun. Belki de abinin hayatındaki bazı değişimler onu daha özenli biri haline getirmiş olabilir. Kızın dolmuşçu bir adamın kızı olduğunu belirtmişsin, bu da belki de abinin hayatında yeni bir döneme girdiğine işaret ediyor olabilir. Kızın güzel olması da abinin hayatına güzellikler getirdiğini simgeliyor olabilir.

Düğünde kot pantolonla dolaşman seni rahatsız etmiş gibi görünüyor. Ancak bu seni durdurmadı ve öğretmen odasına girmişsin. Bu da belki de hayatındaki bazı değişimlerle ilgili kararsızlık yaşadığını gösteriyor olabilir. Aynı şekilde, aileni arayıp düğüne neden çağırmadıklarını sorduğun kısım da belki de senin hayatında hissettiğin bazı eksiklikleri temsil ediyor olabilir.

Son olarak, dayının düğünde abine bağırdığına şahit olman seni oldukça sinirlendirmiş. Ancak bu hislerin senin içinde bulunduğun döneme dair endişelerini yansıtıyor olabilir. Belki de hayatında bir şeylerin yolunda gitmediğini düşünüyorsun ve bu durum seni sinirlendiriyor.

Tüm bu sembollerin bir arada değerlendirildiğinde, senin hayatında bazı değişimler yaşandığını ve bu değişimlerin seni kararsızlığa ve endişeye ittiğini söyleyebiliriz. Ancak abinin mutlu olması, seni rahatlatıyor ve belki de hayatında olumlu değişimlerin de geleceğini müjdeliyor. Bu süreci endişelenmeden, olumlu düşünerek ve kendine güvenerek atlatman dileğiyle.

Rüya Yorumları için daha fazla

Hastanede Hemşirelik ve Aile Yürüyüşü

Bir hastanede eşinizle hemşirelik yapıp, iki küçük çocuğunuzla yeşil bir sahada yürüyüşe çıkıyorsunuz. Babanızı sürekli gözlemlediğiniz bu rüya boyunca ruhunuzda hep babanız var.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn