Eski Sevgilimin Annesiyle Denize Gitme Rüyası

Rüyada sabaha karşı eski sevgilimin annesiyle denize gidip, annesinin masaj yaptığını görmek şanslı bir işaret olabilir.

Rüya:

Rüyada sabaha karşı gördüm eski sevgilimin annesiyle denize gitmişim annesi denizin kenarında uzanıyor bende karşısında şezlongdayım annesi oğlum çok güzel masaj yapıyor bak sana gösteriyim diyor iki eliyle boyundan kulunçlara doğru masaj yapıyor kendi üzerinde bende baya iyi biliyormuş diyorum çok şanslı herkes yanındaki diyorum içimden o gelecek diyor birazdan o sana da yapar diyor ben şekil alıyorum o geliyor hoş geldin diyor tokalaşıyoruz

Cinsiyet: ♀ Kadın
Rumuz: F**** B**
Doğum Tarihi: 01 Ocak 1987
Burç:Oğlak Burcu

Yorum:

Rüyanda eski sevgilinin annesiyle birlikte denize gittiğini görüyorsun. Annen deniz kenarında uzanıyor ve sen karşısındaki şezlongda oturuyorsun. Annen sana oğlunun ne kadar güzel masaj yaptığını söylüyor ve sana da masaj yapmak istediğini söylüyor. İçinden “herkes yanındakiyle şanslı” diye düşünüyorsun ve annenin masajını beğeniyorsun. Hatta kendi kendine “Baya iyi biliyormuşum” diye düşünüyorsun. O sırada içinden “o” gelecek diye geçiriyorsun ve sevgilin ortaya çıkıyor. Hoş geldin diyor ve tokalaşıyorsunuz.

Bu rüya, senin hayatındaki bazı duygusal durumlarla ilgili olabilir. Annen, sevgilinin annesi olarak, senin eski sevgilinin yaşadığı ev ve ortamın bir parçasıdır. Deniz ise, sakinleştirici bir element olarak genellikle duygusal dengeyi temsil eder. Rüyanda annenin seni masaj yapması, senin kendine iyi bakman ve rahatlaman gerektiğini gösteriyor olabilir. Ayrıca sevgilinin ortaya çıkması, geçmişteki ilişkilerin hala senin düşüncelerinde ve hayatında mevcut olduğunu gösterebilir.

Ancak, rüyaların tamamen yorumlanması zordur. Rüyalar kişisel deneyimlerimize dayandığı için yorumlar genellikle kişisel bir bakış açısı gerektirir. Bu yüzden, senin için bu rüyanın ne anlama geldiğini belirlemek için kendine biraz zaman ayırmalısın. Umarım senin için açıklayıcı olabilmişimdir. Eğer başka bir şeyin olursa, buradayım.

Rüya Yorumları için daha fazla

Rüyamda Askeri Okulu Kazanıyorum

Rüyamda askeri okulu kazanıyorum ve üniforma giyiyorum. Ancak sonra liseye dönüyorum ve hoşlandığım kızla birlikte İstiklal marşı okuyoruz. Selam verip utanç duyuyorum.

Babam ve Eski Hoşlandığım Çocuk

Babam öğretmen. Onunla beraber bir okulun bodrum katı gibi bir yere iniyorduk. Etraf karanlıktı, azıcık ışık vardı. Yürüyorduk, sonra bir odaya girdik. Orada eskiden hoşlandığım çocuğu gördüm.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn