Eşimle 8 Aydır Ayrıyız: Gelinin Tabutu

Eşinin ailesiyle yaşadığı sorunlar nedeniyle ayrı kalan bir adam, beklenmedik bir şekilde eşini güzel giyimli ve tabut taşıyan bir kalabalıkla karşılaşır.

esimle-8-aydir-ayriyiz-gelinin

Rüya:

Eşimle 8 aydır ayrıyız. Bir terasta bir masada oturuyorum. Karşımda kayınpederim ve kaynanam vardı. Benle konuşmuyorlar, kendi aralarında konuşuyorlardı. Kayınpederim kaynanama un aldığından bahsediyordu. Bu esnada karşı evin ana çıkış kapısında bir kalabalık gördüm, sanki gelin evden çıkıyordu. Bir baktım, eşim güzel giyimli şekilde önde, arkasında takım elbiseli bir erkek vardı. İlk bakışta eşim başkasıyla evlendiğini zannediyorum. Sonra kalabalık kapıdan çıktıkça belden aşağısında yeşim bir tabut taşıdıklarını gördüm. Eşim önde, arkasında tanımadığım erkek, karşısında da tanımadığım kişiler vardı. Kalabalıktı. Ben ilk başta eşimin başkasıyla evlenip evden çıktığını sanıyorum ama tabut taşıyorlardı, yeşildi tabut. Eşimden ayrıyım, yaklaşık 8 aydır boşanmakla boşanmamak arasındayım. Eşimi seviyorum, o da beni seviyor. Ailesiyle yaşadığım problemlerden dolayı ayrıyız.

Cinsiyet: ♂ Erkek
Rumuz: M******
Doğum Tarihi: 14 Mart 1983
Burç:Balık Burcu

Yorum:

Rüyanın ilk bölümünde kayınpederin ve kaynananın seninle konuşmaması, onlarla aranda bir mesafe olduğunu ve iletişim kurmakta zorlandığını gösteriyor. Un almak ise bereket ve bolluk anlamına gelir. Belki de onlar senin eşinden ayrılmanın maddi açıdan zararlı olduğunu düşünüyorlar.

Rüyanın ikinci bölümünde eşinin başka biriyle evlendiğini sanman ama aslında tabut taşıdığını görmek, eşine karşı duyduğun korku ve endişeyi ifade ediyor. Eşinin ölmesinden veya senden tamamen kopmasından korkuyor olabilirsin. Yeşil tabut ise umut ve yenilenme anlamına gelir. Belki de eşinle ilişkinizi yeniden canlandırmak için bir fırsat olduğunu düşünüyorsun.

Rüyan genel olarak eşinle arandaki çelişkili duygularını yansıtıyor. Hem seviyor hem de ayrılık sürecinde olduğun için kararsız kalıyorsun. Ailesiyle yaşadığın problemler de bu durumu zorlaştırıyor. Rüyan sana şunu söylüyor: Eğer eşini gerçekten seviyorsan ve ilişkini kurtarmak istiyorsan, onunla konuşmalı ve sorunları çözmeye çalışmalısın. Aksi takdirde pişman olabilirsin.

Rüya Yorumları için daha fazla

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!