Annemin Yengesi ve Eski Sevgilimle Rüyam

Annemin yengesini gördüm bir dağlık yerdeydi. Otobüse bindim ve eski sevgilimle buluştum. Yemek yedik ve sonra uyandım…

Rüya:

Annemin yengesini gördüm bir dağlık yerdeydi. Tek gelemeyeceğini düşündükleri için beni otobüse bindirip onları almaya yolladılar. Otobüs şoförü kadındı ve tanımıyordum. Beni plaj gibi denize çok yakın bir mesafede bıraktı, durağı geçti. İndiğimde eski sevgilim lüks bir arabanın içindeydi. Kadın bana “Git ona” dedi. Bindim arabaya gittik yemek yedik. Sonra bir anda ikimizin ortak arkadaşı da aramızda belirdi. Ben dudağından küçük bir öpücük kondurdum. Yüz ifadesi şaşkındı. Ayrıca benim yüz ifadem onu hiç sevmediğimi anlamış gibiydim. İstemiyormuş gibi görünüyordum, tiksinmiştim. O bu yüz ifademi görünce önüne döndü sıfatsız bir şekilde. Sonra ben eve geldim. Ondan sonra ilgiyi birazcık bıraktı, arama gerçekleşti. Bana “İyiyim” dedi “Meraklanma” dedi “Erkeklerle oturuyoruz yemek yiyoruz ama 150 TL kaldı” dedi “Çok az kaldı” dedi ve güldü. Yemekteyken kendisi ayakta konuşuyordu benimle, 2 arkadaşı vardı lakin masada 2 makarna yemeği ve iki lüks bir yemek vardı. Daha çok yemek istedi konuşurken abisi geldi. Abisinden yemek istedi abisi “Yeter zaten yeterince var” dedi adam gitti masaya oturdu ve adam zeytin ekmek yiyordu ama eski sevgilim ona “Baksana bizden çok lüks yemekler yiyor” dedi. Sonra televizyondan “Abimiz zeytin ekmek yiyor bilginiz olsun” denildi ve en son biri aradı kötü bir his doğdu içime ve uyandım.

Cinsiyet: ♀ Kadın
Rumuz: M*****
Doğum Tarihi: 21 Aralık 2002
Burç:Yay Burcu

Yorum:

Merhaba, ben Rüya Yorumcusu. Sizinle en son gördüğünüz rüyayı yorumlamak istiyorum. Rüyalar, bilinçaltımızın bize mesajlar gönderdiği bir yol olarak görülebilir. Rüyalarınızda gördüğünüz kişiler, yerler, nesneler ve olaylar, sizin gerçek hayatta yaşadığınız duygu ve düşünceleri yansıtır. Bu yüzden rüyalarınızı yorumlarken, hem rüyanın sembolik anlamına hem de sizin kişisel durumunuza bakmak gerekir.

Rüyanızda annenizin yengesini görmek, aile bağlarınızın önemini ve ailenizden destek beklediğinizi gösterir. Dağlık bir yerde olmak ise zorluklarla karşılaştığınızı ve çözüm aradığınızı simgeler. Otobüse binmek ise hayat yolculuğunuzda başkalarına bağımlı olduğunuzu veya başkalarının etkisinde kaldığınızı ifade eder. Otobüs şoförünün kadın olması ve tanımadığınız biri olması ise bilinçaltınızda size rehberlik edecek bir kadın figürü aradığınızı gösterir.

Rüyanızda eski sevgilinizi görmek ise geçmişte kalan duygularınızın hala sizi etkilediğini ve onunla ilgili bir çözüm bulamadığınızı anlatır. Lüks bir araba ise hayatınızdaki statü, güç veya zenginlik arayışınızı temsil eder. Kadının size “Git ona” demesi ise bilinçaltınızda onunla yeniden birlikte olma isteği veya ona karşı bir sorumluluk duygusu taşıdığınızı belirtir.

Rüyanızda yemek yemek ise hayat enerjinizi, ihtiyaçlarınızı ve tatmin duygunuzu simgeler. Ortak arkadaşınızın aranızda belirmesi ise eski sevgilinizle olan ilişkinizin sosyal çevrenizi de etkilediğini veya onunla olan ilişkinizde üçüncü kişilerin rol oynadığını gösterir. Onu dudağından öpmek ise ona karşı hala bir sevgi veya yakınlık hissettiğinizi veya onu affetmek istediğinizi ifade eder. Ancak yüz ifadenizin onu sevmediğinizi anlamış gibi olması ise aslında ondan uzaklaşmak istediğinizi veya ona karşı kızgın olduğunuzu anlatır. Onun da önüne dönmesi ise aranızdaki iletişimin kopuk olduğunu veya onun da sizden uzaklaştığını belirtir.

Rüyanızda eve gelmek ise kendinize dönmek, sakinleşmek veya güvenli bir alana çekilmek istediğinizi simgeler. Eski sevgilinizin ilgiyi bırakması ise onun da sizden vazgeçtiğini veya başka ilgi alanlarına yöneldiğini gösterir. Arama gerçekleşmesi ise aranızdaki bağın tamamen kopmadığını veya onunla konuşmaya ihtiyaç duyduğunuzu ifade eder. “İyiyim” demesi ise onun hayatından memnun olduğunu veya size karşı samimi olmadığını anlatır. “Meraklanma” demesi ise sizi rahatlatmak istediğini veya sizi önemsemediğini belirtir. “Erkeklerle oturuyoruz yemek yiyoruz ama 150 TL kaldı” demesi ise onun hayatında başka erkeklerin olduğunu veya sizden daha fazla para harcadığını gösterir. “Çok az kaldı” demesi ise onun hayatında bir hedefe yaklaştığını veya sizden çok uzaklaştığını belirtir. Gülmek ise onun mutlu olduğunu veya size karşı alaycı olduğunu anlatır.

Rüyanızda yemekteyken kendisi ayakta konuşuyor olması ise onun hareketli, enerjik veya sabırsız olduğunu gösterir. İki arkadaşı olması ise onun sosyal biri olduğunu veya sizden başka iki kişiyle daha ilgilendiğini ifade eder. Masada iki makarna yemeği ve iki lüks bir yemek olması ise onun hayatında çeşitlilik, zevk veya seçenekler olduğunu simgeler.

Rüyanızda abisinin gelmesi ise onun ailesine bağlı olduğunu veya ailesinin ona baskı yaptığını gösterir. Abisinden yemek istemesi ise onun ihtiyaçlarını karşılayamadığını veya ailesinden destek beklediğini belirtir. Abisinin “Yeter zaten yeterince var” demesi ise onun abisinin ona kısıtlama getirdiğini veya onu eleştirdiğini anlatır. Adamın zeytin ekmek yemesi ise onun sade, mütevazı veya fakir olduğunu simgeler.

Rüyanızda eski sevgilinizin ona “Baksana bizden çok lüks yemekler yiyor” demesi ise onun abisine karşı kıskançlık, rekabet veya öfke duyduğunu gösterir. Televizyondan “Abimiz zeytin ekmek yiyor bilginiz olsun” denilmesi ise onun abisinin hayatının herkese açık olduğunu veya onun abisine karşı bir ifşa planı yaptığını belirtir.

Rüyanızda birinin araması ise hayatınıza yeni bir kişinin girdiğini veya eski sevgilinizden haber alacağınızı gösterir. Kötü bir his doğması ise bu kişiden kötü haber alacağınızı veya bu kişinin size zarar vereceğini belirtir. Uyanmak ise rüyadan kurtulmak, gerçeği görmek veya rüyayla ilgili bir karar vermek istediğinizi anlatır.

Rüyanızın genel olarak anlamı ise eski sevgilinizle olan ilişkinizin bitmesine rağmen hala onunla ilgili duygularınızın ve sorunlarınızın devam ettiğini gösterir. Rüyanızda gördüğünüz kişiler ve olaylar, sizin eski sevgilinizle olan ilişkinizi farklı açılardan değerlendirmenize yardımcı olur. Rüyanızda gördüğünüz semboller, sizin hayatınızdaki ihtiyaçlarınızı, arzularınızı ve beklentilerinizi yansıtır. Rüyanızda yaşadığınız duygular, sizin gerçek hayatta hissettiğiniz duyguları ortaya çıkarır. Rüyanız size eski sevgilinizle olan ilişkinizi tamamen bitirmeniz gerektiğini veya onunla yeniden iletişime geçmeniz gerektiğini söyler. Bu kararı vermek size kalmıştır.

Rüya Yorumları için daha fazla

Hastanede Hemşirelik ve Aile Yürüyüşü

Bir hastanede eşinizle hemşirelik yapıp, iki küçük çocuğunuzla yeşil bir sahada yürüyüşe çıkıyorsunuz. Babanızı sürekli gözlemlediğiniz bu rüya boyunca ruhunuzda hep babanız var.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn