Rüyamda Adamın Biri Beni Yıkamak İstiyordu

Hayal gücünün etkisi altında olan veya bilincin etkisi altında olan rüyaların anlamı hakkında merak ediyorsanız bu yazıyı okuyun."

Rüya:

Ben bununla ilgili bir rüya gördüm iki kere ilkinde bir adam beni yıkamak istiyordu bende izin vermiyordum uzun zaman sonra tekrar bu rüyayı gördüm adam beni yakalıyor zorla ve banyo yaptırıyor ama beni iki rüyamdada.ciplak görüyor her neyse.iste devamında ise bana seni ne kadar arıyorum haberin varmı dedi sonra işte bana ismini söyledi ama.ismini tam olarak hatırlamıyorum biz banyodayken bana annemin yanında bana ismimle seslenme dedi sonra beni yıkayıp çıktı ama ben beni kaçıran adama beni yıkadığı için untanaraj teşekür ettim sabah kalktığımda ise burnum tıkalı ve yüzümde bir çizik vardı bakın ben bu rüyayı bir filmin etkisi altında yada bilinc altinda görmedim hiçbir alakası Yokken gördüm ve garip olan şu ki gördüğüm rüyalar aynisi çıkıyor yani anlamı olmuyor mesela anne annemin olduğunu görüyordum ve 5 ay sonra anneannem öldü ve gerçekten gördüğüm rüyalar çıkıyor bunun anlamı ne niye böyle şeyler yaşıyorum

Cinsiyet: ♀ Kadın

Rumuz: B****

Doğum Tarihi: 18 Kasım 2005

Burç:Akrep Burcu

Yorum:

Bu rüya, içsel kaygılarınızı ve kontrol kaybı endişelerinizi yansıtabilir. Banyo yapma motifi, temizlenme ve yenilenmeyi simgeler. Adamın size zorla yaklaşması, kontrolünüzün kaybedilmesini ve endişelerinizi gösterir. İsmi hatırlamadığınız adam, bilinçaltınızda mevcut olan ama tanımadığınız bir figür olabilir. Anneannenizin ölümü de rüya ve gerçek arasındaki bağlantıyı vurgulamaktadır. Sonuç olarak, rüyalarınızın tekrarı ve gerçek hayatta olanlarla ilişkisi, içsel dünyanızdaki endişelerinizin farkına varmanızı ve bunlarla başa çıkmak için kendinize zaman ayırmanızı gerektiğini gösteriyor olabilir.

Rüya Yorumları için daha fazla

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn