Rüyamda Üniversiteden Arkadaşlarımla Geziyorduk

Rüya:

Uniden arkadaslarla biyerlere gittik. Bizim araba ama değil arkadaşiminmis araaba o kullanıyordu Öncesinde de birkaç yere gidiyorum hatırladığım ilk evin oraya geldiğimde ilk okuldan iki arkadaşım bana sesleniyor. Ama karanlık olduğu için onları göremiyorum. Hava karanlık ama sokakta lambalar yaniyor. Benim arabamın yanında bir tır park etmis ve o hizayi sanki siyaha boyamis. sonra yok birşey dediklerinde yoldan aşağı doğru inerken alakasız bir sekilde karşı apartmanda annemin kuzeni olan teyzem sesleniyor. Eve hırsız girmiş girmiş diye. Polisi i ario 160 gibi bı kod veriyor. O arada sürekli benim numaramı istiyor. Öncesinde benden aramami istiyordu. Ben çok ağır hareket etmeye başlamıştım. Neyse evin içinde balkonun cami yok içeriden atletli kıllı kalın bir kol acele ile dışarıdaki kapıyı açmaya çalışıyor. Perdeden tam görünmüyor. Bende telefonu çıkarttım adamın fotosunu çekmek için beklerken uyandım.

Cinsiyet: ♂ Erkek

Rumuz: S*****

Doğum Tarihi: 14 Haziran 1990

Burç:İkizler Burcu

Yorum:

Rüyanızda birçok farklı olay ve kişiler görüyorsunuz. Rüyalar genellikle geçmişte yaşadığımız olaylar, endişeler, kaygılar veya gelecekteki kaygılarımızın bir yansımasıdır. Rüyaların anlamları kişiden kişiye farklılık gösterebilir ve yapılan yorumlar kişinin kişisel deneyimlerine ve yaşamına bağlı olarak değişebilir. Rüyanızda gördüğünüz olaylar, kişiler veya yerler sizin hayatınızdaki önemli olaylar veya kişiler olabilir ve rüyanızda gördüğünüz olaylar, kişiler veya yerler size ilham verebilir veya hayatınızda karşılaşabileceğiniz olası durumları gösteriyor olabilir. Ancak rüyaların anlamlarını net olarak bilmek için daha detaylı bir analiz gerekebilir.

Benzer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn