Rüyamda Tatil Köyündeyim

Rüya:

otel ya da tatil koyu tarzi bir yerdeyim. Bir kac gundur flortlestigim bir cocuk var yanimda sevgili olmusuz bankta oturuyoruz. Sonra eski sevgilim geliyor ve banka oturuyor. Bir sure muhabbet ettikten sonra flortum kalkiyor. eski sevgilimle sariliyoruz cenemi omzuna dayadigimi hatirliyorum. Sonra sahilden bir kiz geliyor ve ona not birakiyor. Icinde onu sevdigini yaziyor. Alper (eski sevgilim) kalkip kizin yanina gidiyor. Ben korkuyorum tekrar birakilicam diye. Sonra geri donup bana sariliyor ve ben seni birakmam tarzi seyler soyluyor. Kizin yanina gidiyorum agliyor teselli veriyorum.

Cinsiyet: ♀ Kadın

Rumuz: T***

Doğum Tarihi: 06 Temmuz 2004

Burç:Yengeç Burcu

Yorum:

Rüyanızda geçen olaylar ve kişiler, kişisel duygularınızı, düşüncelerinizi ve endişelerinizi yansıtmaktadır. Özellikle eski sevginizin geri dönmesi ve flört ettiğiniz kişinin gitmesi, geçmiş ilişkinizle ilgili endişelerinizi ve kararsızlıklarınızı ifade edebilir. Aynı zamanda, rüyada çocuk ve kızın not bırakması, sizin için önemli olan fakat farklı kişilerle ilgili duygusal çatışmalarınızı yansıtmaktadır. Bu rüya, duygusal açınızda yaşadığınız belirsizlikleri ve çatışmaları ifade etmektedir.

Benzer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn