Rüyamda Sevdiğim Kızla Pamuk Tarlasındaydım

Rüya:

Merhaba, Yaklaşık bir yıldır açılmak istediğim ama açılamadığım son birkaç aydır açılmayı düşündüğüm bir kız var. Bu istek son birkaç haftadır daha da fazla arttı. Ve bunu yapmanın doğru olup olmayacağını da bilmiyorum. iki gece önce bir rüya gördüm. Rüyamda büyük bir pamuk tarlası vardı. Pamuklar olmuş ve bembeyaz görünüyordu. Sevdiğim kız ve birkaç ortak arkadaşımız bu tarlada pamuk topluyorlardı. Bende tarladan biraz yüksekte bir yolun kenarında arabanın içinde oturuyordum. Bir yandan da tarlayı seyrediyordum. Sevdiğim kız tarladan çıktı ve tarlanın ucundaki büyükçe bir eve doğru benim olduğum yoldan yürümeye başladı. Ben beni görmesin diye hafif başımı öne eğdim. Ama beni gördü ve telefonla aradı. Ben de kapıyı açtım ve yanıma oturdu. Üzerinde beyaz bir tişört vardı. Biraz sohbet ettik. Sonra birlikte arabadan inip eve doğru yürüdük. Evin içinde sınıfa benzeyen bir salon vardı. Bir sürü insan oturmuş bir adamın anlattıklarını dinliyorlardı. Biz de salona girip oturduk. Biraz zaman sonra kızın telefonu çaldı. Telefonun ekranından arayan kişinin "Ferit" isminde biri olduğunu gördüm. Ama böyle birisi ne onun hayatında ne de benim hayatımda var. Kız telefonu açıp salondan çıktı. Tarlaya doğru bakarak bir şeyler söyledi, el kol hareketleri yaptı. Ben de arayan kişinin tarladaki arkadaşlarından biri olduğunu düşündüm. Daha sonra uyandım. Bu rüya bana nasıl bir mesaj veriyor? Bu kişiye açılmalı mıyım? Ne gibi bir anlam çıkartabilirim? Şimdiden teşekkür ederim.

Cinsiyet: ♂ Erkek

Rumuz: K****

Doğum Tarihi: 12 Haziran 1998

Burç:İkizler Burcu

Yorum:

Rüyanızda sevdiğiniz kızla birlikte olduğunuzu, onun size yaklaştığını ve iletişim kurduğunuzu görüyorsunuz. Rüyanızda, kızın arayarak size ulaştığını ve birlikte yürüdüğünüzü görüyorsunuz. Rüyanızda, arayan kişinin adı “Ferit” olarak görüyorsunuz ve böyle bir kişinin hayatınızda ve kızın hayatında yok. Rüyanızda, kızın telefonunu açtıktan sonra tarlaya doğru bakarak ve el kol hareketleri yaptıktan sonra rüyanız sona eriyor. Rüyanın anlamını çıkartmak için, kişisel duygusal durumunuzu ve sevdiğiniz kişiyle ilgili düşüncelerinizi dikkate almanız gerekir. Ancak, rüyanızda görülen Ferit ismi ve tarlaya doğru yaptığınız el kol hareketleri belirsizdir, anlamını çıkartmak için daha fazla bilgiye ihtiyacınız var. Rüyanın size verdiği mesajı anlamak için daha fazla içsel yolculuk yapmanız ve kendinize dair duygularınızı ve düşüncelerinizi dikkatli bir şekilde incelemeniz gerekir.

Benzer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn