Rüyamda Kömürlüğe Gidiyordum

Rüya:

merhaba, karışık bir rüya gördüm yeğenlerim vs. ama en çok etikliyen yeri şu oldu rüyamda apartmanımda ki kömürlüğe gidiyorum bir ışık görüyorum başka boyuta açılan sonra ise o boyuta geçiyorum yanımda sultan süleyman ve bir kadın var yeşil bir arazide manzara bakarak konuşuyoruz. sonra dönüyorum kömürlüğe ve bir kadın topluluğu arasında buluveriyorum kendimi hepsi sohbet ederken ortalarında namaz kılıyorum.

Cinsiyet: ♀ Kadın

Rumuz: D******

Doğum Tarihi: 09 Ağustos 1999

Burç:Aslan Burcu

Yorum:

Bu rüya, içinde bulunduğunuz durumda duygusal veya zihinsel bir arayış içerisinde olduğunuzu gösteriyor olabilir. Sultan Süleyman ve kadın arkadaşlarının yanında olmanız, sizin aradığınız içsel huzur ve güveni temsil edebilir. Yeşil arazi, doğa ile bağ kurma ve iç huzur bulma içgüdülerinizi temsil ederken, namaz kılmanızda, duygusal ve zihinsel arayışınızda dini veya spiritüel bir yol aradığınızı gösteriyor olabilir. Kömürlükteki dönüşünüz, gerçek hayatta geri dönmenizi ve bu arayışınızın sonucunu uygulamanızı temsil edebilir.

Benzer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn