Rüyamda İçinde At Olan Bir Bahçe Gördüm

Rüya:

Rüyamda bir bahçe gördüm. İçerisinde bir at vardı ve yanımda yabancı bir kişi vardı. Bu atın özel bir gücü vardı ve defne yaprağı yedirdiğinizde dileğiniz gerçekleşiyordu. Yanımda ki yabancı, böyle şeylere inanmak için batıl inanç dedi ama ben kendi bildiğimi yaptım. Bahçenin kapısını açtım ve defne yaprağını ata uzattım. At yaprağı yemedi ve koşarak bahçeden dışarı kaçtı. Ben de defne yaprağını bahçenin içerisine bırakıp kenara çekildim. O sırada at koşarak geri geldi ve içeri girdi. Bahçenin kapısını kapatıp uzaklaştım.

Cinsiyet: ♀ Kadın

Rumuz: H*****

Doğum Tarihi: 19 Ekim 1995

Burç:Terazi Burcu

Yorum:

Rüyada bahçe ve at görmek, kişinin hayatındaki sağlık, güvenlik ve refahını ifade edebilir. Atın özel bir gücü vardı ve defne yaprağı yedirdiğinizde dileğiniz gerçekleşiyor olarak açıklandığı için, kişinin hayatındaki duygusal veya materyal isteklerini gerçekleştirmeyi amaçladığını gösterir. Yabancı kişinin batıl inançlarını reddetmesi, kişinin kendine güvenini ifade edebilir. Ancak kişinin kendi bildiğini yaptığı, kişinin kendine güvenini ve iradesini ifade etmektedir. Atın yaprağı yememesi ve kaçması, kişinin isteklerinin gerçekleşmemesine yol açabilecek bir engel olduğunu gösterir. Atın geri dönüp bahçeye girmesi ve kişinin uzaklaşması ise kişinin isteklerinin gerçekleşebileceğine dair bir umut verir.

Benzer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn