Rüyamda Gerçekte Küs Olduğum Kişiyi Gördüm

ruyamda-gercekte-kus-oldugum-k

Rüya:

merhaba rüyamda gerçek hayatta küs olduğum bir arkadaşım vardı biz birlikte çalışıyor duk rüyamda yemek yiyorduk biz işçilerle arkadaşımın adı ebru ebru önce kalkıp tarlaya gitti çalışmaya iş sahibi bizi topladı veda konuşması yapiyordu sonra isteyen eve gitsin isteyende kalsın dedi ben de eve gitmek istediğimi söyledim ama geride bazılarının kalacağını düşünüyordum arabaya bindik yola çıktık benim o an aklıma bı soru takıldı şoföre abi dön patrona bişey soracam dedim ben en arkada oturuyordum o an işçiler gözüme takıldı saydım işçileri hepsi burda ebru tek yoktu kimse kalmadimi ebrunun yaninda dedim hayır dediler bende sinirlendim şoföre hemen geri dönmesini söyledim o anda bı kaç kişi daha benimle birlikte geri dönmek istedi arabadan indik ben en arkadayim digerleri önden gitmişler uzaktan baktım ebru yalnız ve sinirli gibiydi yanına gittim ağlıyordu beni gördü tam gidecekti tuttum tam bişey diycektim tuttu beni kendine çekti gel buraya hayvan herif deyip sarıldı bende sarıldım sarılırken kulağına özür dilerim yanında kaldıklarını sanıyordum dedim o da bende dedi

Cinsiyet: ♀ Kadın

Rumuz: M*******

Doğum Tarihi: 13 Ocak 2001

Burç:Oğlak Burcu

Yorum:

Rüyanızda eski bir arkadaşınızla birlikte çalışıyorsunuz ve yemeğe gidiyorsunuz. Arkadaşınız Ebru, tarlaya gitmek için ayrılırken, iş sahibi birlikte çalıştığınız diğer işçilerle veda konuşması yapar ve isteyenlerin eve gitmesine izin verir. Siz de eve gitmek istediğinizi söylersiniz ancak geride kalan işçilerin var olduğunu düşünerek arabaya binersiniz. Yolda giderken işçilerin sayısını hesapladığınızda Ebru’nun yanında olmadığını fark edersiniz ve geri dönmeye karar verirsiniz. Ebru’ya gitmeye karar verirsiniz ve onu ağlamakta bulursunuz. Ona sarılıp özür dersiniz çünkü onun yanında kalacağını sanmışsınız.

Rüya Yorumları için daha fazla

antik-kentte-buyuyen-devasa-ci

Antik Kentte Büyüyen Devasa Çiçekler: Rüya Yorumu

Bir antik kentteydim, etrafım tarih öncesi dönemlere ait yapılarla çevriliydi. Mermer sütunlar arasında yürürken, birdenbire yerden büyüyen devasa çiçeklerle karşılaştım. Bu çiçeklerin her biri farklı bir melodi çıkarıyor ve birbirleriyle harmonik bir senfoni oluşturuyorlardı. Rüyanın anlamı ve yorumu hakkında bilgi edinin.

ruyada-abdest-almak-anlam-ve-y

Rüyada Abdest Almak: Anlam Ve Yorum

Rüyada abdest almak, sevince, hayra, zor müşküllerin halline delalet eder. Abdest alıp namaz kılmak keder ve üzüntüden kurtulmaya işaret eder.

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!