Rüyamda Garip Bir Yaratık Gördüm

Rüya:

yeşil bir bahçede ağac kabuğu üzerinde duran bir avuç içi büyüklüğünde uğurböceği şekilde aynı zamanda kelebek kanatlarına sahip cam gibi parlak mavi ve üzerinde çok farklı ince detaylı işlemeleri olan güzel bir böcek kelebek karışımı bir yaratık gördüm ve rüyada bu böceği gösteren bir peri vardı, böceğin ismini sorduğumda bana onun dağ kelebeği olduğunu söyledi.

Cinsiyet: ♀ Kadın

Rumuz: B****

Doğum Tarihi: 21 Aralık 1998

Burç:Yay Burcu

Yorum:

Rüyanızda gördüğünüz yeşil bahçe, sağlıklı ve canlı bir ortamı temsil edebilir. Ağaç kabuğu üzerinde duran avuç içi büyüklüğünde uğurböceği şeklinde, cam gibi parlak mavi ve ince detaylı işlemeleri olan kelebek karışımı bir yaratık, güzellik ve zarafeti simgeleyebilir. Bu böcekle birlikte gördüğünüz peri, sizin iç dünyanızda ki gizli içgüdülerinizi, isteklerinizi, hayallerinizi ve içgüdülerinizi temsil edebilir. Bu rüyada gördüğünüz Dağ kelebeği, sizin için bir kendinizi ifade etme, özgürleşme, özgüven ve kendinizi gerçekleştirme fırsatını temsil edebilir. Bu rüyanın sizin hayatınızda ne anlama geldiği konusunda daha fazla bilgiye sahip olmak için bir uzmana danışmanızı öneririm.

Benzer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn