Rüyada İkinci Bir Çocuğun Doğumunu Görmek

Rüyada bir oğlu olduğunu gören bir kadının, eşinden ayrı yaşadığı ve eşinin ihanetiyle başa çıktığı hikayesi.

ruyada-ikinci-bir-cocugun-dogu

Rüya:

Rüyamda iki çocuğum var görüyorum. Şimdi bir kızım var ama bu rüyamda bir tane daha oğlum oluyor gösteriyor. Rüyamda ben başka bir yerdeyim, eşimden ayrıyım. Eşimse bana rüyada ihanet ediyor. Birkaç kişiyle. Ben de sinir krizi geçiriyorum. O zaman başka bir odaya geçiyorum, kızım oturma odasında kalıyor hâlâ ve babaannesiyle. Neyse, bu zaman bakıyorum ki kızımın aynısı bembeyaz bir erkek çocuğu yanımda, bana “balım” diyor ki “anne ne olacak şimdi?” Ben de “biliyorum oğlum” diyorum. Ama oğlum olduğunu anlamıyorum o an, biliyorum ki bu benim oğlum.

Cinsiyet: ♀ Kadın
Rumuz: K****
Doğum Tarihi: 07 Kasım 1992
Burç:Akrep Burcu
Numerolojik Sayısı: 3 Sayısı

Yorum:

Merhaba, rüyan oldukça karmaşık ve duygusal yükü yüksek görünüyor. Rüyanda iki çocuğun olduğunu görmek, genellikle yaşamındaki yeni başlangıçları ve fırsatları temsil eder. Şu anda bir kızın var ve rüyanda bir oğlun olduğunu görüyorsun. Bu, hayatında yeni bir erkek enerjisi veya etkisi olabileceğini gösterebilir.

Rüyanda eşinden ayrı olduğunu ve eşinin sana ihanet ettiğini görmek, belki de şu anda yaşadığın bir güven sorununu veya bir ilişkideki hayal kırıklığını temsil ediyor olabilir. Sinir krizi geçirmen, bu durumun üzerinde ne kadar stres ve baskı hissettiğini gösteriyor.

Son olarak, kızının aynısı olan bembeyaz bir erkek çocuğunun seninle konuştuğunu görmek, belki de kendi iç sesinle daha fazla iletişim kurman gerektiğini gösteriyor olabilir. Bu çocuk, senin içindeki masumiyeti ve saflığı temsil ediyor olabilir. Bu rüya, belki de yaşamındaki bazı zorluklarla başa çıkmak için iç sesini ve içgüdülerini daha fazla dinlemen gerektiğini gösteriyor olabilir.

Rüya Yorumları için daha fazla

ruyada-gece-istasyonunda-benzi

Rüyada Gece İstasyonunda Benzinlik Görmek

Rüyada gece isten gelip tarla gibi boş araziye yeşil renklerin yoğun ve canlı olduğu bir benzin istasyonu kurulmuşsa, kişi kendi kendine ‘Benzinlik mi açmışım?’ diye düşünürken eve gitmesi, maddi ve manevi güçlenmeye, büyük projelere girmeye, kazanç elde etmeye işaret eder.

yikik-duvar-ve-cuzdan-ruya-yor

Yıkık Duvar Ve Cüzdan: Rüya Yorumu

Sevgilimle aramızda yıkık bir duvar vardı. Konuşuyorduk, bir çocuk benim cüzdanımı çaldı diyordum. Sevgilime oysa beni orda bırakıp dinlemeden gidiyordu. Rüyanın anlamı ve yorumu.

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!