Lise Öğrencisinin Aşk Rüyası

Lise 2. sınıf öğrencisi bir kızın, sınıf arkadaşı olan çocuğun başka bir kızdan hoşlandığını gördüğü rüyanın yorumu.

lise-ogrencisinin-ask-ruyasi

Rüya:

Merhaba, ben lise 2. sınıf öğrencisi bir kızım. Rüyamda, benden hoşlandığını düşündüğüm çocuğun (çocuk sınıf arkadaşım, bana sürekli bakıyor, diğer kızlara davrandığından farklı davranıyor, beden derslerinde ben yürürken arada oynamam için topu atıyor.) ortaokul 5. sınıflardan bir kızdan hoşlandığını gördüm. (Bizim okulda ortaokul ve lise aynı binada ama işin garip kısmı çocuk gerçek hayatta hiç ortaokul katına çıkmıyor ve ortaokullardan hiç arkadaşı yok.) Rüyamı yorumlar mısınız?

Cinsiyet: ♀ Kadın
Rumuz: G*** B** K**
Doğum Tarihi: 16 Mayıs 2008
Burç:Boğa Burcu
Numerolojik Sayısı: 4 Sayısı

Yorum:

Merhaba, ben Rüya Yorumcusu. Rüyaların, bilinçaltımızın bize gönderdiği mesajlar olduğuna inanıyorum. Rüyanda gördüğün şeyler, aslında senin gerçek hayatta yaşadığın duygu ve düşüncelerin yansıması olabilir. Rüyanda gördüğün çocuk, senin hoşlandığın biri olduğu için, onunla ilgili endişelerin ve korkuların var demektir. Belki de onun sana karşılık verip vermediğini, başka kızlara ilgi duyup duymadığını merak ediyorsundur. Bu yüzden rüyanda, onun ortaokul 5. sınıflardan bir kızdan hoşlandığını görmüş olabilirsin. Bu, senin ona olan güvensizliğinin ve rekabet duygusunun bir ifadesi olabilir. Rüyanda gördüğün ortaokul kızı, gerçek hayatta tanıdığın biri olmayabilir. Sadece senin kafanda yarattığın bir rakip olabilir. Bu rüya, sana şunu söylüyor: Kendine güvenmeyi öğrenmelisin. Hoşlandığın çocuğa karşı dürüst ve açık olmalısın. Onun sana bakış açısını anlamaya çalışmalısın. Belki de o da sana ilgi duyuyordur ama sen bunu fark etmiyorsundur. Ya da belki de o, senin arkadaşın olarak görmek istiyordur. Her iki durumda da, onunla konuşarak, aranızdaki ilişkiyi netleştirmelisin. Bu şekilde, hem kendini daha iyi hissedersin, hem de rüyalarında onunla ilgili korkulu şeyler görmezsin. Umarım rüyanı yorumlamak sana yardımcı olmuştur. Kendine iyi bak. 😊

Rüya Yorumları için daha fazla

karanlik-bir-ruya-simsiyah-goz

Karanlık Bir Rüya: Simsiyah Gözlü Yarı Yan Yatan Kişiler

Rüyada 4 kişi bir koltukta otururken, ortadaki kişi yarı yan yatmış, simsiyah gözlere sahip ve ağzı içinde hareket eden bir şeylerle dolu. Diğer odada ise biri salıncakta sallanırken tavanda asılı kalıyor. Bu rüya, geçici sıkıntıların sona ereceğine işaret eder.

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!