Gerçek Gibi Bir Rüya: Üniversitede Asansör Korkusu

Bir üniversite, bir asansör ve bir aşk hikayesi. Rüyada yaşanan bu olaylar, gerçek hayatta da başınıza gelebilir. Kendinizi bu hikayenin içinde bulabilirsiniz.

gercek-gibi-bir-ruya-universit

Rüya:

Rüyamda bir okuldayım ama üniversiteye benziyor, büyük amfi tarzı bir yer. Oturuyoruz, Yiğit, ben, Batu. Yiğit’le sürekli şakalaşıyoruz, beni sürekli gıcık ediyor, gülüşüyoruz. Sonra bahçeye geçiyoruz, bankta oturuyoruz, yanağımdan öpüyor. Sonra bir şey oluyor, asansöre ben yetişeceğim diyor, koşuyor bir anda, sonra biniyor asansöre. Ben de peşinden koşuyorum ama yetişemiyorum. Asansörün kapısı kapanıyor. Asansör cam şeklinde ama içerisi olduğu gibi gözüküyor. Sonra bir anda asansör hafif aşağı kayıyor, ben “ahh” diye bağırıyorum, kapıya vuruyorum ama kalıyor, asansör hafif aşağı kaymış şekilde. Sonra Yiğit, asansörün üstündeki demire asılı duruyor. Etrafa bir sürü insan toplanıyor, herkes birilerini arıyor, yardım istemek için. Ben de ambulansı arıyorum, “Nolur gelin” diyerek böyle ağlaya ağlaya. Sonra Yiğit’e bakıyorum, onun da gözleri dolmuş, kızarmış böyle. Göz göze geliyoruz, ben sürekli yardım çağırmaya çalışıyorum, sonra birileri geliyor, asansörü kat hizasına çıkarıyor ve Yiğit ve diğer içerdekiler dışarı çıkıyor. Sonra onun üzerinde beyaz tişört var ve sarılıyoruz ama nasıl böyle, kenetlenmiş gibi, saçlarımı tutuyor sarılırken, ben de onun kokusunu içime çekiyorum. Ama böyle o kadar gerçekti ki. Dakikalarca sarılıyoruz, yanağımdan öpüyor.

Cinsiyet: ♀ Kadın
Rumuz: C**
Doğum Tarihi: 15 Temmuz 2002
Burç:Yengeç Burcu
Numerolojik Sayısı: 8 Sayısı

Yorum:

Merhaba, ben Rüya Yorumcusu. Sizin için rüyanızı yorumlamak isterim. Rüyanızda gördüğünüz şeyler, bilinçaltınızın size verdiği mesajlar olabilir.

Rüyanızda bir okulda olduğunuzu görmek, hayatınızda yeni bir başlangıç yapmak istediğinizi veya yeni bir şeyler öğrenmek istediğinizi simgeliyor olabilir. Okul, aynı zamanda sosyal hayatınızı, arkadaşlarınızı ve ilişkilerinizi de temsil eder. Rüyanızda Yiğit adında biriyle şakalaştığınızı ve onun sizi yanağınızdan öptüğünü görmek, ona karşı duygusal bir yakınlık hissettiğinizi veya onunla romantik bir ilişki yaşamak istediğinizi gösteriyor olabilir. Yiğit, gerçek hayatta tanıdığınız biri ise, onunla aranızda bir çekim olduğunu veya onunla daha fazla vakit geçirmek istediğinizi ifade ediyor olabilir. Yiğit, gerçek hayatta tanımadığınız biri ise, onun size hayal ettiğiniz bir partneri temsil ettiğini veya onun karakteristik özelliklerine sahip biriyle tanışmak istediğinizi anlatabilir.

Rüyanızda asansöre yetişememeniz, hayatınızda bir fırsatı kaçırdığınızı veya kaçıracağınızı hissettiğinizi gösteriyor olabilir. Asansör, hayatınızda yükselmek veya düşmek, ilerlemek veya gerilemek gibi durumları simgeler. Rüyanızda asansörün cam olduğunu ve içerisindeki Yiğit’in asılı durduğunu görmek, onun hayatınızda önemli bir yere sahip olduğunu veya onunla birlikte olmak için mücadele ettiğinizi anlatıyor olabilir. Rüyanızda asansörün hafif aşağı kaydığını ve Yiğit’in tehlikede olduğunu görmek, onunla ilgili endişelendiğinizi veya onu kaybetmekten korktuğunuzu ifade ediyor olabilir. Rüyanızda ambulansı aradığınızı ve ağladığınızı görmek, ona yardım etmek istediğinizi veya onun için duyduğunuz sevgiyi gösteriyor olabilir. Rüyanızda Yiğit’in kurtulduğunu ve onunla sarıldığınızı görmek, onunla aranızdaki bağın güçlü olduğunu veya onunla mutlu olmak istediğinizi simgeliyor olabilir.

Rüyanız, genel olarak duygusal hayatınızla ilgili mesajlar veriyor. Rüyanızda gördüğünüz kişi ve olaylar, gerçek hayatta yaşadığınız veya yaşamak istediğiniz şeyleri yansıtıyor olabilir. Rüyanız, size hayatınızda ne istediğinizi veya neye ihtiyacınız olduğunu sormak istiyor olabilir.

Rüya Yorumları için daha fazla

ruyada-gece-istasyonunda-benzi

Rüyada Gece İstasyonunda Benzinlik Görmek

Rüyada gece isten gelip tarla gibi boş araziye yeşil renklerin yoğun ve canlı olduğu bir benzin istasyonu kurulmuşsa, kişi kendi kendine ‘Benzinlik mi açmışım?’ diye düşünürken eve gitmesi, maddi ve manevi güçlenmeye, büyük projelere girmeye, kazanç elde etmeye işaret eder.

yikik-duvar-ve-cuzdan-ruya-yor

Yıkık Duvar Ve Cüzdan: Rüya Yorumu

Sevgilimle aramızda yıkık bir duvar vardı. Konuşuyorduk, bir çocuk benim cüzdanımı çaldı diyordum. Sevgilime oysa beni orda bırakıp dinlemeden gidiyordu. Rüyanın anlamı ve yorumu.

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!