Rüyamda Kaplan: Güneşli Bir Günde Durgun Denizdeki Kaplan

Gündüz vakti, güneşli bir havada, karşı kıyısı olan muazzam manzaralı durgun bir denizde iple bağlı kocaman bir kaplanla karşılaşan bir rüya hikayesi.

ruyamda-kaplan-gunesli-bir-gun

Rüya:

Rüyamda gündüz vakti, hava güneşliydi. Karşı kıyısı olan muazzam manzaralı durgun bir deniz gördüm. Denizin ortasında ise iple bağlı kocaman bir kaplan gördüm. Kaplanı görünce şaşırdım, “O ne öyle?” diye söylendim. Benden başka kimse yoktu.

Cinsiyet: ♂ Erkek
Rumuz: E****
Doğum Tarihi: 09 Mart 1985
Burç:Balık Burcu
Numerolojik Sayısı: 8 Sayısı

Yorum:

Merhaba, ben Rüya Yorumcusu. Rüyanızı yorumlamak için buradayım. Rüyanızda gördüğünüz şeylerin anlamlarını size açıklamaya çalışacağım.

Rüyada deniz görmek, genellikle hayra yorulur. Deniz, zenginlik, ferahlık, bereket, huzur, rahmet, ilim ve devlet gibi güzel şeyleri temsil eder. Rüyada deniz gören kişi, hayatında olumlu değişiklikler yaşar, arzularına kavuşur, başarı ve mutluluk elde eder. Rüyada denizin durgun ve berrak olduğunu görmek, rüya sahibinin huzurlu ve sakin bir hayat süreceğine, iç dünyasının güzelleşeceğine, hayırlı kısmetlerle karşılaşacağına işaret eder. Rüyada denizin karşı kıyısını görmek ise, rüya sahibinin uzun bir yolculuğa çıkacağına, yeni yerler göreceğine, yeni insanlarla tanışacağına ve yeni fırsatlar yakalayacağına delalet eder.

Rüyada kaplan görmek ise, daha farklı şekillerde yorumlanabilir. Kaplan, güçlü, kuvvetli, cesur ve asil bir hayvan olduğu için rüyada kaplan görmek de bu özellikleri taşıyan bir kişiye işaret edebilir. Bu kişi rüya sahibinin kendisi olabileceği gibi, rüya sahibinin tanıdığı veya tanışacağı biri de olabilir. Rüyada kaplan gören kişi, hayatında güçlü bir rakip veya düşmanla karşılaşabileceği gibi, güçlü bir dost veya yardımcı da bulabilir. Rüyada kaplanın iple bağlı olduğunu görmek ise, rüya sahibinin düşmanını veya rakibini kontrol altına alacağına veya onunla uzlaşacağına yorulabilir. Rüyada kaplanın denizde olduğunu görmek de, rüya sahibinin güçlü bir devlet adamıyla veya büyük bir zatla ilişkisi olacağına işaret edebilir.

Rüyanızın genel olarak hayra yorulduğunu söyleyebilirim. Rüyanızda gördüğünüz deniz ve kaplan size güzel haberler getirebilir. Hayatınızda başarılı ve mutlu olacağınızı umuyorum. Rüyanızın size hayırlı olmasını diliyorum.

Rüya Yorumları için daha fazla

esinizin-dis-tedavisi-ruya-yor

Eşinizin Diş Tedavisi: Rüya Yorumu

Rüyanızda eşinizin dişlerini yaptırdığını görüyorsunuz. Sadece alt ön dişinde bir çürük kaldığını ve onu da yakında tedavi ettireceğini söylüyor.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%75

indirimle