Rüyaların Gizemli Dünyası: Bir Balığın Öyküsü

Bir kadının rüyasında yaşadığı sıradışı deneyimleri keşfedin. Huzur, mutluluk ve sevgi dolu bir hikaye.

ruyalarin-gizemli-dunyasi-bir-

Rüya:

Rüyamda evliydim ve bir kızım vardı; birkaç aylık, bembeyaz, elma yanaklı bir kız. Dışarıda kızımı kucağıma almıştım, eşim aradı, “Sizi görmek istiyorum.” dedi. “Olduğunuz yerde durun, geliyorum.” dedim. Rüyamda sözde eşim askeri pilot ve helikopterle yanımıza gelecekti; uzaktan helikopteri gördüm. Bize yaklaştıkça o helikopter bir balığa dönüştü ve yanımıza kadar süzüldü. O balık daha sonra kızımı öptü, yüzüne yumuşak temaslarda bulundu; sonra beni öptü, aynı şekilde yumuşak temaslarda bulundu. Balığın kocam olduğunun farkındaydım. İnanılmaz huzurlu, mutlu ve sevgi dolu hissettim; kalbim genişlemiş gibi, bütün hayat toz pembe gibi görünüyordu. Gerçek hayatımda evli değilim, yıllar önce boşandım ve 18 yaşında bir oğlum var.

Cinsiyet: ♀ Kadın
Rumuz: A****
Doğum Tarihi: 01 Ağustos 1984
Burç:Aslan Burcu
Numerolojik Sayısı: 4 Sayısı

Yorum:

Merhaba, ben Rüya Yorumcusu. Rüyanızı yorumlamak için buradayım.

Rüyada kız çocuğu görmek, bolluk, bereket, şeref, huzur, mutluluk ve hayırlı haberler gibi olumlu anlamlara gelir. Rüyada kız çocuğu görmek, aynı zamanda dünyalığa, mal ve mülke, sanat öğrenmeye ve dünyanın size yönelmesine de işaret eder. Rüyada kız çocuğunu kucağınızda taşımak ise, mutluluğunuzun ve itibarınızın artacağına delalet eder.

Rüyada helikopter görmek, bilgiye, cesarete, yeniliğe ve girişimciliğe yorumlanır. Rüyada helikoptere binmek veya helikopterle uçmak ise, başarı, zafer, hedefe ulaşma ve rahatlık anlamına gelir. Rüyada askeri helikopter görmek ise, vatana millete hayırlı işler yapmaya, sorumluluk almaya ve saygı görmeye işaret eder.

Rüyada balık görmek, mal, ganimet, rızık ve bereket olarak tabir edilir. Rüyada balık yemek veya balığı canlı canlı yemek ise, mülk edinmeye veya ganimet malına kavuşmaya delalet eder. Rüyada balığın kızartılmış veya pişirilmiş olduğunu görmek ise, para kazanma, eğitim için sefere çıkmaya veya rüyanın kabul olmasına yorumlanır.

Rüyanızda gördüğünüz bu sembollerin bir araya gelmesi ise, size şöyle bir yorum yapabilirim:

Rüyanızda evli olduğunuzu ve bir kızınız olduğunu görmek, gerçek hayatta evli olmasanız da hayatınızda bolluk ve bereketin olduğuna işaret eder. Belki de mal mülk sahibi olmuşsunuzdur veya dünyalık konularda rahat etmişsinizdir. Kızınızın bembeyaz ve elma yanaklı olması ise, size mutluluk ve huzur veren bir şeylere sahip olduğunuzu gösterir. Belki de sanatla ilgileniyor veya kendinizi ifade edebiliyorsunuzdur.

Rüyanızda eşinizin askeri pilot olduğunu ve helikopterle yanınıza geleceğini duymak ise, gerçek hayatta vatana millete hayırlı işler yapmaya çalıştığınızı veya sorumluluk sahibi biri olduğunuzu simgeler. Belki de bir meslek sahibisinizdir veya topluma faydalı olmaya çalışıyorsunuzdur. Helikopterin size yaklaştıkça bir balığa dönüşmesi ise, beklenmedik bir şekilde maddi veya manevi bir kazanca erişeceğinizi veya ganimet malına kavuşacağınızı ifade eder. Belki de bir miras alacak veya bir işten para kazanacaksınızdır.

Rüyanızda balığın hem kızınızı hem de sizi öpmesi ve yumuşak temaslarda bulunması ise, rüyanın kabul olacağına ve size hayırlı haberler getireceğine delalet eder. Belki de uzun zamandır beklediğiniz bir haber alacak veya sevdiğiniz biriyle buluşacaksınızdır. Rüyanızda hissettiğiniz huzur, mutluluk ve sevgi ise, hayatınızda her şeyin yolunda gittiğini ve toz pembe bir tablo çizdiğini gösterir. Belki de kalbiniz genişlemiş ve ruhunuz hafiflemiştir.

Rüyanızın genel olarak çok güzel ve olumlu bir rüya olduğunu söyleyebilirim. Rüyanızda gördüğünüz semboller, size bolluk, bereket, rızık, ganimet, başarı, zafer, hedefe ulaşma, rahatlık, sorumluluk, saygı, mutluluk, huzur, sevgi ve hayırlı haberler gibi pek çok güzel şeyin müjdesini veriyor. Rüyanızın gerçek olmasını dilerim.

Rüya Yorumları için daha fazla

esinizin-dis-tedavisi-ruya-yor

Eşinizin Diş Tedavisi: Rüya Yorumu

Rüyanızda eşinizin dişlerini yaptırdığını görüyorsunuz. Sadece alt ön dişinde bir çürük kaldığını ve onu da yakında tedavi ettireceğini söylüyor.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%75

indirimle