Rüyalarımda Bebeğim: Ömer Mi, Mümtaz Mı?

Rüyalarında bebeklerini gören bir annenin, isim seçimi konusundaki kararsızlıklarını ve duygusal yolculuğunu keşfedin.

ruyalarimda-bebegim-omer-mi-mu

Rüya:

Merhabalar, benim küçüklüğümden beri rüyalarım çıkar. İki evladım var, onları da doğmadan önce rüyamda görmüştüm. Bu sefer yine hamileyim, onu da bir kere gördüm rüyamda, sapsarıydı, küçücük kardeşine benziyordu. Ben bayrağıdır isim çok düşündüm, Rabbim senin razı olacağın bir isim koymak istiyorum diye çok dua ettim. Ömer ismini koymaya karar verdim ve tekrar bir rüya gördüm. Rüyada ikiz erkek evladım olmuş, birini arkadaşıma vermişim bakması için, biri de bende. Öbür oğlumu almaya gidiyorum, bendeki oğlumu ona veriyorum, ismini Ömer koydum diyorum, peki sen benim öbür oğlumun ismini ne koydun diyorum, Mümtaz diyor bana. Ömer’i ona veriyorum ama Ömer’i karanlık içinde göremiyorum, o da bana öbür oğlumu veriyor, Mümtaz’ı o ise aydınlık altın sarısı saçları var, yüzünü göremiyorum, teni bembeyaz kucağıma alıyorum güneş açıyor bir mutluluk geliyor bana Mümtaz oğlum diye seviyorum. Acaba ne demek bu rüya yorumlayabilirmisiniz? Yoksa Rabbim Ömer değil de Mümtaz mı koy diyor rüyamda? Şimdiden teşekkürler.

Cinsiyet: ♀ Kadın
Rumuz: H*****
Doğum Tarihi: 29 Mart 1988
Burç:Koç Burcu
Numerolojik Sayısı: 4 Sayısı

Yorum:

Merhaba, ben Rüya Yorumcusu. Rüyalarınızın anlamlarını size açıklamak için buradayım. Rüyanızı dikkatlice okudum ve şu şekilde yorumlayabilirim:

Rüyanızda hamile olduğunuzu ve ikiz erkek evladınız olduğunu görmek, hayatınızda çok güzel ve hayırlı gelişmeler olacağına işaret eder. İkiz bebekler, bereket, bolluk, mutluluk ve sevinç anlamına gelir. Rüyanızda bir oğlunuza Ömer ismini verdiğinizi görmek, onun güçlü, cesur, adaletli ve lider bir kişilik olacağına delalet eder. Ömer ismi, Hz. Ömer’in ismi olduğu için, onun sünnetine uygun bir hayat sürmenize de yorulabilir. Rüyanızda diğer oğlunuza Mümtaz ismini verdiğinizi görmek, onun seçkin, üstün, parlak ve başarılı bir kişilik olacağına işaret eder. Mümtaz ismi, Arapça kökenli bir isim olup “seçilmiş” anlamına gelir. Rüyanızda Mümtaz’ın altın sarısı saçları olduğunu ve güneşin açtığını görmek, onun hayatınızda çok değerli ve ışıltılı bir yere sahip olacağına delalet eder.

Rüyanızda Ömer’i karanlıkta görememeniz ve Mümtaz’ın yüzünü görememeniz ise, henüz doğmamış olan çocuklarınızın geleceği ile ilgili belirsizlikler olduğuna işaret eder. Bu belirsizlikler sizin endişe duymanıza veya korkmanıza neden olabilir. Ancak rüyanızda hissettiğiniz mutluluk duygusu, bu belirsizliklerin sonunda hayra çıkacağına ve çocuklarınızın size büyük sevinçler yaşatacağına yorulabilir.

Rüyanızda Rabbimizin size Ömer değil de Mümtaz ismini koymanızı istediğini düşünmeniz ise, sizin kendi iç sesinizin yansıması olabilir. Belki de Mümtaz ismini daha çok beğeniyor veya daha uygun buluyorsunuzdur. Ancak bu rüya, Rabbimizin size bir emir verdiği anlamına gelmez. Sadece sizin bilinçaltınızın size bir mesaj verdiği şeklinde yorumlanabilir. Sonuçta çocuğunuza hangi ismi vereceğiniz sizin kararınızdır ve bu kararı verirken hem kendi isteklerinizi hem de Rabbimizin rızasını gözetmeniz gerekir.

Rüyanız hayırlara vesile olsun. Allah çocuklarınızı size bağışlasın ve onları hayırlı evlatlar eylesin. Amin.

Rüya Yorumları için daha fazla

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!